Obsada do 240l ??

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Bystry
Ryba
Ryba
Posty: 161
Rejestracja: 30 lipca 05, 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Obsada do 240l ??

Postautor: Bystry » 13 października 05, 20:55

Hejka :) zamierzam z tata na Święta kupic akwarium 240l (jak sie zgodzi mama:P) i juz mi sie nudzi i mysle nad obsada nie wiem czy taka moze byc i sie was spytam :) Ta obsada to :
-4-5 Bocji wspaniałych
-Parka pielęgniczek ramireza lub harem Kakadu
-parka pielegniczki Borelli
-10 Rozbor Klinowych
-3 kiryski panda
-5 Otosków
-4 Sumiki szkilste lub 4 Przeźroczki Indyjskie
-Parka Prętników karłowatych
-3 Gupiki(nieszczesne) :P

nie wiem czy nie za duzo ale prosze o rady z racji ze mam teraz akwa 112l więc musiałbym zostawic większosc ryb z starego akwa :)

Pozdrawiam :):):)
Tetra Tec Ex 1200...:) nowy nabytek:D

Awatar użytkownika
Marcinus
Moderator
Moderator
Posty: 4306
Rejestracja: 22 października 04, 10:26
Lokalizacja: Łódź

Re: Obsada do 240l ??

Postautor: Marcinus » 13 października 05, 21:09

Ja bym zrobił tak:
2x harem prętnika; 30x razbora klinowa; 10x otosek; harem borellek,parka ramireza.

LUB

2x harem prętnika, 15x razbora,15x sumik szklisty,5x bocja wspaniała,10x otosek.

Bystry
Ryba
Ryba
Posty: 161
Rejestracja: 30 lipca 05, 18:56
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Obsada do 240l ??

Postautor: Bystry » 14 października 05, 06:32

Hmmm napewno chce miec Kiryska Pande(mam juz) Pielegniczke ramireze(mam juz), pielegniczke borelli, Bocje Wspaniała(zawsze chciałem ta rybke ale za małe akwa) Prętniki(mam juz), Rozbory(mam juz) i Otoski te rybki najbardziej bym chciał a ten: sumik Szklisty i Przeźroczka indyjska to tak mi sie nasuneło bo fajne rybki ale chyba z nich zrezygnuje bo sa strasznie drogie u mnie w sklepie Sumik Szkisty kosztuje jeden 20zł a przeźroczka jedna 15zł no to jak na kieszonkowe gimnazjalisty to trosze za duzo :-( a nie mogła by byc taka obsada :
3 kiryski Panda
parka pielegniczek Ramireaza
parka pielegniczek Borelli
5 Bocji wspaniałych
parka prętników
5 Otosków
10 Rozbór klinowych :)

Taka obsada by mi pasowała :) ale chyba bocje z pielęgniczkami nie za bardzo cio?? :( :?: :?:
Tetra Tec Ex 1200...:) nowy nabytek:D

Deszcz
Narybek
Narybek
Posty: 77
Rejestracja: 18 lipca 05, 12:01
Lokalizacja: Dębica/Tarnów

Re: Obsada do 240l ??

Postautor: Deszcz » 15 października 05, 08:21

+ 2 kiryski jeszcze

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości