[Akwarium 200] paletki lub pawiookie ....

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akwarium 200] paletki lub pawiookie ....

Postautor: lukasz » 21 sierpnia 05, 07:25

kuba wiem,że nie mam idealnej obsadki ale to musi się wkońcu zmienic :lol: Co do tych zebr to będą pływały razem cały czas po akwarium i szukać miejsca na złożenie ikry w piasku.Potem może sie zdażyc tak,ze po tarle zginie jedna z ryb.
Możesz je chodowac ale tez spróbowac chodowli innych pielegnic takich jak pielegnica nikaraguanska czy Mekka. :wink:
As águas de Ámérica do Sul são bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Awatar użytkownika
Behemoth
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 14 marca 05, 13:36
Lokalizacja: z pokoju numer 69

Re: [Akwarium 200] paletki lub pawiookie ....

Postautor: Behemoth » 21 sierpnia 05, 11:07

Wiesz, nie wiem dlaczego ma po tarle zginąć jedna z ryb :wink: :?:
Domyślam się, że chodzi Ci o to że samiec może zabić samice ,,bo zupa była za słona". Fakt zdarzają się takie sytuacje, i sam wiem to z doświadczenia. Mój samiec Pielęgnicy nikaraguańskiej zabił samine właśnie z takiego ,,niewyjaśnionego" powodu. Pewnie to też z powodu , że obsada była beznadziejna :? Na poczatku tez myślałem, że nikaraguańska to ryba dobra na 200 litrów. Niestety myliłem się, i Tobie też radze nie popełniać tego błędu. Jak chcesz tą rybę to polecam 150 cm i nawet dłuższy zbiornik. A co do Mekki to spoko :)
Pozdrawiam :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości