Współtowarzysze dla Green Terror

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
Behemoth
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 14 marca 05, 13:36
Lokalizacja: z pokoju numer 69

Współtowarzysze dla Green Terror

Postautor: Behemoth » 11 lipca 05, 23:42

Witam :) A więc naszła mnie myśl żeby sprzedać większośc ryb z 240 litrów i zrobić lepszą biotopową obsade. A więc zostanie para Akar pomarańczowopłetwych i Panaque nigrolineatus (L-190). Dodam że akwarium ma wymiary 120x40x50 h czyli takie standardowe :) Już naprawde nie mam pomysłu . . . Chce żeby obsada zgadzała sie ze sobą a nie non stop gonitwy i odizolowywanie poturbowanych ryb, ale mam nadzieje że do tych moich diabełków coś znajdziecie. Bo czytając ostatnio starony netowe dochodze do wniosku że rivulatusy można hodowac same ew. z jakimś zbrojnisiem. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Krzysiek S.
Narybek
Narybek
Posty: 37
Rejestracja: 20 maja 04, 10:54
Lokalizacja: Szczecinek

Re: Współtowarzysze dla Green Terror

Postautor: Krzysiek S. » 25 lipca 05, 09:20

Ja bym dodał jeszcze z jakąś jedną parke z ameryki. Albo sprubował wsadzić im jakieś ziemio :ok: niewiem jak się zachowują green terrory bo ich nie miałem. Jak są spokojne to można by dać kilka satanoperec a jak diabełki to steindechneri.
Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości