[Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
konri94
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 3 kwietnia 05, 12:02

[Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: konri94 » 10 kwietnia 05, 10:45

heaj dostalem 300 litrowe akwa obecnei jest w nim dorosłe rodzice i około 5 sztuk narybku (1 cm)bo reszte oddałem koledze . co moge tam dac ???

Awatar użytkownika
basia
Ryba
Ryba
Posty: 313
Rejestracja: 10 czerwca 04, 12:26
Lokalizacja: gdzieś w Beskidach..

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: basia » 10 kwietnia 05, 11:35

A co to za rybki tam teraz masz?? Sprecyzuj to trochę :wink:
Napewno masz swoje sympatie, tzn. rybki, które ci sie podobają. Po szukaj w necie, poczytaj, pooglądaj zdjęcia. Jak czegoś nie będziesz mógł znaleźć to pisz, zaraz ktoś podeśle ci linka.
Określ się, a wtedy napewno coś ci doradzimy :ok:

korni 94

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: korni 94 » 10 kwietnia 05, 13:51

meeki
Sory ale konri 94 to bede ja bo mi cos te logowanie sie dupczy

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: ciosek » 10 kwietnia 05, 15:15

w 300 litrach masz naprawde dużo możliwości, uwierz mi, z tych tysiąca użytkowników którzy są, każdy mógłby wymienić po jednej i to by nie byly wszystkie :), napisz co ci sie podoba, jakie gatunki, lub jaka grupa, pielegnice pielegniczki itp. napisz co bys chciał najbardziej i jak sie czujesz na siłach (Zaczynasz czy masz juz jakies doswiadczenie), zawsze cos uda sie dobrac :)

Aquagirl
Ryba
Ryba
Posty: 160
Rejestracja: 11 sierpnia 04, 09:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: Aquagirl » 10 kwietnia 05, 16:08

to ja sie wtrace i podslucham...
ja bym wziela np pielegnice.. chociaz w zasadzie to sie zastanawiam czy akurat pielegnice mnie zachwycaja az tak... herosy notatusy sa calkiem calkiem... ale wiem, ze jak juz sie zdecyduje na pielegnice to z reguly czegos mi brakuje. tego malego "czegos" co sprawi, ze bede zafascynowana akwa dluzej niz miesiac...
ma ktos jakis lek na to? :(
116l: 3*Akara z Maroni, 2*kiryski spiżowe, 2*kiryski Sterby, 3*bocje siatkowane, zbrojnik albinos, zbrojnik niebieski;
52l: neony*10, 1*A.Agassizi,razbora klinowa, Black Molly, 2*kiryski nanusy,3*otoski;

korni 94

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: korni 94 » 10 kwietnia 05, 18:47

najbardziej interesuja mnie pielegnice kture beda pasowały do meeki

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: [Akwarium 300] Jaką obsadę proponujecie

Postautor: Dave » 11 kwietnia 05, 14:49

Moze:
-2 meeka
-2 sajica
-2 suwerum
-2 zbrojniki kolumbijskie

W przypadku tej obsady ryb bedzie malo, ale za to bedzie mozna w nim prowadzic ciekawe obserwacje tarla i wychowu narybku.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości