[Akwarium 65] Czy mogę chodować Pyszczaki ?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
SebaSTS
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 30 marca 05, 17:41
Lokalizacja: Warszawa

[Akwarium 65] Czy mogę chodować Pyszczaki ?

Postautor: SebaSTS » 30 marca 05, 17:55

Słonko mocniej przygrzewa i pojawily sie glony, kupilem glonojada podchowanego 1,5 wiekszy od pyszczaka, no i pyszczak podgryza mu pletwy. Jest kora w akwarium, miejsca do schowania sie. Mam pytanie: czy glonojad wyzyje? Zastanawiam sie czy nie wrzucic do tego akwarium slimakow wodnych. Szklo wyczyszcza, tylko co bede robil jak sie namnoza? 2pytanie: ktore ryby zywi się slimakami? Uratowalem pyszczakowi zycie bo by go dzieciak zameczyl ale nie chce miec w akwarium tylko jednej rybki - jego. Co radzicie? Aha, nie mam za duzo miejsca w pokoju na wieksze akwarium.
Jestem zielony.
P.S. Czy wam tez wygasa stronka jesli cofacie okno w przegladarce? Bo jesli tak to ciezko przeszukiwac forum.
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Izka:-)
Ryba
Ryba
Posty: 324
Rejestracja: 10 listopada 04, 18:39
Lokalizacja: Kraków, Polska

Re: [Akwarium 65] Czy mogę chodować Pyszczaki ?

Postautor: Izka:-) » 30 marca 05, 18:23

Po pierwsze : Czy 65l to przypadkiem nie za mało dla pyszczaków? Powinieneś go trzymać nie jednego lecz kilka. Powinny mieć dużo jaskiń z kamieni wapiennych a nie z kory. Proponuje zmienić obsadę. Oddać pyszczaka i kupić inne rybki. Powiedz tylko jakie ci się ppdobają a na pewno pomożemy ci dobrać odpowiednie ryby do twojego akwa. Co do tego glonojada to ile on ma cm? Bo jeśli jest tyle większy od pyszczaka to mu chyba ciasno w 65?

Awatar użytkownika
jacus
Ryba
Ryba
Posty: 302
Rejestracja: 24 marca 05, 16:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akwarium 65] Czy mogę chodować Pyszczaki ?

Postautor: jacus » 30 marca 05, 18:24

a w tym swoim baniaku masz jakieś inne ryby oprócz pyszczka i glonojada? według mnie to powinnienełeś oddać coś! jeżeli masz takie problemy! a co do ślimaków do bocja odżywia się nimi!

[ Dodano: 2005-03-30, 18:26 ]
izka ma rację!!!!
www.jacek.89.pl - Zapraszam!!!!



50l-gupiki,neonki,platki,otoski

25l- narybek gupika i platki,otoski

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: [Akwarium 65] Czy mogę chodować Pyszczaki ?

Postautor: Dave » 1 kwietnia 05, 15:30

Wiem, ze chciales uratowac rybke, ale najlepiej bedzie, jak oddasz go, jakiemu akwaryscie z akwarium-Malawi. Bocje jedza slimaki. Do 65 l polecam Ci 4 bocje pregowane.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości