[Akwarium 240] Obsada paletek...

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
masta
Ryba
Ryba
Posty: 146
Rejestracja: 6 lutego 05, 13:41
Lokalizacja: Kraków

[Akwarium 240] Obsada paletek...

Postautor: masta » 25 marca 05, 07:43

załozyłem niedawno 240l dla paletek. Jak na razie pływa w nim 5xred turkus. Zastanawiam sie teraz jakie rybki ławicowe mółbym z nimi trzymać. Ogólnie rozmyślam nad neonami czerwonymi i bystrzykami czerwonymi (chyba tak sie nazywaja :D ) chyba ze ktoś ma jakies lepsze propozycje. Kiedyś Dave mi polecił tetry cesarskie. Miałem już te rybki w mniejszym akwa ale teraz raczej odpadają. Wiem że są to ładne rybcie ale jedyne jakie udalo mi się znaleźć były po 5,5 zł za sztuke :zly: Czekam na wasze propozycj 8) e

Awatar użytkownika
atusia
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 533
Rejestracja: 20 maja 04, 08:32
Lokalizacja: Bytom

Re: [Akwarium 240] Obsada paletek...

Postautor: atusia » 25 marca 05, 11:31

Najbardziej do paletek pasuje ławica neonów czerwonych...Zniosą wyższą temperaturę i bardzo ładnie się prezentują :)
Mam również akwarium z paletkami, ale jako współmieszkańców wybrałam bocje (wspaniała i siatkowana)...bocje super czyszczą mi dno akwarium z resztek pożywienia.
Pozdrawiam Beata

240l-paletki

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: [Akwarium 240] Obsada paletek...

Postautor: Dave » 25 marca 05, 12:39

masta, a ja dalej podtrzymuje sie pieknie prezentowalyby sie tetry cesarkie. Wiem, ze sa drogie, ale sprobuj kupic je w nie zaduzym sklepie, w ktorym sprzedaje jego wlasciciel. Jesli kupisz ich stadko tetr i moze, jakies rosliny to Ci obnizy znacznie cena. JEsli kupisz ich z 20 to cene obnizy nawet o polowe! Ale musisz sprzedawce dlugo bajerowac, o tym, ze tak dlugo ten gatunek szukales, ze jestes z daleka, ze wlasnie cale oszczednosci wydales na ladne odmiany paletek itd. Powinien zmieknac.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości