[Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z obsadą zbiornika powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
kevlar27
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 12 marca 05, 13:28
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

[Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Postautor: kevlar27 » 14 marca 05, 10:10

Witam.
Niedawno założyłem akwarium i nie wiem czy mam dobe połaczenie rybek i czy nie jest ich za duzo.

10x neon innesa
3x mieczyk
4x gupik
2x molinezja czarna
5x glonojad (to chyba nie jest prawidłowa nazwa :) )

Wszystko jest dobrze, ale po pewnym czasie moze sie cos dziać. Poszę oceńcie.
54L - 10 neonek inessa, 3 mieczyki, 4 gupiki, 2 molinezje czarne, 5 glonojadów, 1 molinezja zlota 54L - 2 glonojady, 3 molinezje czarne, 2 gupiki, 2 ksiezniczki z Burgundii,

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Postautor: Elmo » 14 marca 05, 11:22

Witam no strasznie to nie jest ;) co prawda jest to troche za male akwarium dla mieczyków.. piszesz że masz 5 "glonojadów" hmm a wiesz moze jakich ??? jeżeli są to zbrojniki niebieskie to ujdzie w tłoku ;) ale jeżeli są to Plectosmusy badż Gibibcepsy to niestesty jest duzo za małe akwarium gdyż zbrojniki te dorastają do rozmiarów przewyższających długośc twojego akwarium..

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: [Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Postautor: ciosek » 14 marca 05, 14:19

ja bym wstąpił z nieśmiałą propozycją aby np oddac 3 glonojady i dać w zamian 4 kiryski. Poza tym nieźle.

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: [Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Postautor: Dave » 14 marca 05, 18:11

Ja tez oddalbym glonojady. 5 zbrojnikow niebieskich bez problemu zastapia 4 kiryski i 3 otoski.

Awatar użytkownika
kevlar27
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 12 marca 05, 13:28
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: [Akwarium 54] Czy to jest doba obsada ?

Postautor: kevlar27 » 14 marca 05, 22:54

Dzięki. Jeszcze muszę sie zastanowić czy cos zmienię w swoim akwarium, ale za wszystkie porady dziekuje :)
54L - 10 neonek inessa, 3 mieczyki, 4 gupiki, 2 molinezje czarne, 5 glonojadów, 1 molinezja zlota 54L - 2 glonojady, 3 molinezje czarne, 2 gupiki, 2 ksiezniczki z Burgundii,

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości