Kiryski spiżowe i albinosy

Topek
Ryba
Ryba
Posty: 188
Rejestracja: 3 listopada 05, 21:57
Lokalizacja: Podlasie :)

Kiryski spiżowe i albinosy

Postautor: Topek » 11 lutego 06, 23:27

Mam 1 kiryska spiżowego i 2 kiryski spiżowe odmiana albinostyczna.Czy mogą one tworzyć stado, czy muszę dokupić 4 spiżowe i 4 albinosy? Czy może wystarczy dokupić tylko po jednym spiżowym i po jednym albinosie i będzie też stado?

kiler
Narybek
Narybek
Posty: 57
Rejestracja: 10 grudnia 05, 18:36

Re: Kiryski spiżowe i albinosy

Postautor: kiler » 13 lutego 06, 16:40

moga tworzyc stado i wystarczy ze beda z jednego gatunku a czy sa albinotyczna odmiana czy nie to juz nie robi roznicy

Adka
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 10 lutego 06, 22:25
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kiryski spiżowe i albinosy

Postautor: Adka » 13 lutego 06, 18:48

witam! ja mam problem z moimi kiryskami mam jednego spizowego jednego odmiane albinotyczna i jednego rzekomo lamparciego. czy one beda pływac razem? bo od pewnego czasu siedza gdzies schowane , wogole nic ich nie widac, tylko od czasu do czasu gdzies sie pojawia ale jak zauwaza jakis ruch kolo akwa od razu sie chowaja :cry: nie wiem czy mam zmienic ta obsade i miec tylko stadko jednego gatunku??? prosze o porade:)
Pozdrowiam serdecznie Ada;)

112l
4 X pielęgniczka ramireza
25 X neon inessa
3X kirysek
2 X otosek
glonojadek

ania.p
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 2 lutego 06, 19:00
Lokalizacja: warszawa

Re: Kiryski spiżowe i albinosy

Postautor: ania.p » 13 lutego 06, 22:18

cześć!
dokup jeszcze kilka. Ja dziś to własnie zrobiłam. Miałam 3 kiryski melini i zachowywały się dokładnie tak jak Twoje. Teraz szaleją w szóstkę.
Moim zdaniem do każdego gatunku trzeba dokupić kilka sztuk. Nie jestem pewna czy te, co masz mogą tworzyć grupę, niby ta sama 'rodzina", ale jednak są między nimi różnice.

Wróć do „Ameryka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości