Kirysek panda

robroy
Narybek
Narybek
Posty: 80
Rejestracja: 22 marca 16, 06:49

Kirysek panda

Postautor: robroy » 13 maja 16, 09:56

Witam.przydarzyła mi się dziwna historia.Nieco ponad dwa miesiące temu kupiłem sześć sztuk kirysków panda,takie po 2,5-3cm.Kilka dni później miałem awarię filtra-coś w nocy zablokował wirnik i rano kicha.Woda jakby ktoś mleka dolał i wszystkie ryby pływają w górze.Po opanowaniu sytuacji rybki jednak zaczęły padać.Straty-5 neonów i jeden kirysek.Każdą rybkę ( tą padniętą oczywiście :roll: )odłowiłem wiec jestem pewny co do ilości.A dziś rano patrzę i zdębiałem.W akwarium pływa sześć kirysków(jeden wyraźnie mniejszy od pozostałych)!!Cuda na kiju czy może wylęg?? Jednak jakoś trudno mi w wylęg uwierzyć-w ciągu niecałych dwóch miesięcy rybka chyba nie mogła urosnąć do ok 1,5 cm.Jestem w stanie uwierzyć że mogłaby przeżyć,mam dość mocno porośnięty zbiornik-ale taki przyrost? Możliwe to?

Awatar użytkownika
Łukasz101291
Ryba
Ryba
Posty: 229
Rejestracja: 30 sierpnia 15, 19:08
Lokalizacja: Grzybowo K. Kołobrzegu

Re: Kirysek panda

Postautor: Łukasz101291 » 17 maja 16, 19:55

Ciekawa sytuacja. Nie widziałeś na szybie żadnych jajeczek? Ja mam kiryski spiżowe, miałem pstre i w porównaniu do np. Zbrojników mają wolny przyrost.

Wróć do „Ameryka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości