Akara błękitna tarło

Anik801
Narybek
Narybek
Posty: 68
Rejestracja: 8 lipca 09, 16:42

Akara błękitna tarło

Postautor: Anik801 » 4 lutego 15, 10:11

Czy ktoś miał dobraną parę? Moje cały czas są w trakcie tarła-już nawet nie liczę,który raz mają młode. I tu pojawia się pytanie-czy one nie mają przerwy? U mnie cały czas-ikra,młode i tak wkoło. Czy takie ciągłe tarło nie ma negatywnego wpływu na kondycję ryb? Czy w końcu zrobią sobie przerwę? Mi to nie przeszkadza,że albo są w trakcie pilnowania ikry,albo larw,albo narybku,albo ikry i narybku z poprzedniego tarła. Tylko zastanawiam się,czy to tak będzie już cały czas?

Awatar użytkownika
slaeer
Fish Master
Fish Master
Posty: 1360
Rejestracja: 22 kwietnia 14, 20:07
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Akara błękitna tarło

Postautor: slaeer » 4 lutego 15, 16:03

Do usranej .... :mrgreen:
Było Tanganika 240 l
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?f=13&t=44388
Jest Tanganika 264 l

Anik801
Narybek
Narybek
Posty: 68
Rejestracja: 8 lipca 09, 16:42

Re: Akara błękitna tarło

Postautor: Anik801 » 4 lutego 15, 18:10

slaeer pisze:Do usranej .... :mrgreen:


To nie zazdroszczę;) choć one wyglądają na zadowolone. Miałam kiedyś ramirezy,zebry i skalary(oczywiście nie razem). Składały ikrę,ale nic z tego nie było nigdy.Akary natomiast to maszynka do robienia młodych;) A co musiałoby się stać żeby przestały?(oprócz choroby i zgonu)

Czuczo
Ryba
Ryba
Posty: 126
Rejestracja: 4 lutego 15, 11:42
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Akara błękitna tarło

Postautor: Czuczo » 4 lutego 15, 18:42

Myślę, że twoje Akary mają dobre warunki i robią to co lubią! :mrgreen: Spróbuj zmniejszyć temperaturę w akwarium do ok. 23 stopni, może to je zniechęci!
Ryby nie samą wodą żyją.

Wróć do „Ameryka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości