Akara żółta [Aequidens metae] problem

Awatar użytkownika
leopard33
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 922
Rejestracja: 4 października 08, 18:23
Lokalizacja: WaWa

Akara żółta [Aequidens metae] problem

Postautor: leopard33 » 19 lutego 14, 19:08

Witam, mam problem z moimi rybami, kupiłem z dwóch źródeł po trzy Akary żółte, po pewnym czasie dobrała mi się para i złożyła ikrę, ikra znikła a ja postanowiłem zostawić parę samą a resztę ryb sprzedałem. Po jakimś czasie złożyły ponownie ikrę, akurat w akwarium panowała ciemnia z powodu glonów, zauważyłem ikrę dopiero przy podmianie wody, ryby troszkę się wypłoszyły i następnego dnia ikry już nie było a pojawił się problem. Samiec strasznie gania samicę, trwa to już ponad miesiąc jak nie daje jej wypłynąć z kąta, wściekły jest na nią na maksa. Postanowiłem dać im jeszcze szansę i pomyślałem aby wpuścić do akwarium jakiegoś rywala dla samca co będzie odwracał jego uwagę. I tutaj pojawia się pytanie, co mógłbym wpuścić aby był równym rywalem. Akwarium 120x45x45 [242l] filtracja 2xEheim 2213.
[42,5l]: Crystal Red, Red Cherry
[73,5l]: 1+3 Betta splendens
[243l]: 1+1Thorichthys maculipinnis, 1+1 Cryptoheros sp. 'honduras red point', 1+3 Ancistrus red

Wróć do „Ameryka”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości