wymiana pyszczakow

marco1581
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 5 lutego 10, 22:24

wymiana pyszczakow

Postautor: marco1581 » 18 lutego 10, 22:28

wiec tak zaczolem z malawi od tego ze kupilm akwe 112l od faceta ktory mial pysie od malenkich potm urosly do rozmarow ok 10 cm okazalo sie ze to same samce oddalm je w zamian za male bo sie podgryzaly facet w sklepie zoologicznym w ktorym ma bardzo dobra opinie znal sie podobno i dal mi 15 malych pysi roznych np 3 yelow ,2 zebrki i jakies tam niby parki tego jeszcze niewiadomo.i kupilem jszcze 2 ksiezniczki male wiem ze nie powinny tam byc bo cos innego ale facet powiedzial ze jak sa wpuszczone wszystkie jako male to nie powinno nic sie stac no i na razie nic sie nie dzieje ma racje czy nie czy potem jak dorosna to bdzie zadyma dzieki

Pisz poprawnie, tego sie nie da czytać! sajki
Ostatnio zmieniony 19 lutego 10, 12:34 przez marco1581, łącznie zmieniany 1 raz.

RK33
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 23 stycznia 10, 18:26

Re: wymiana pyszczakow

Postautor: RK33 » 19 lutego 10, 08:33

W 112l.to tylko saulosi w bardzo ograniczonej liczbie.Pytasz czy będzie zadyma?Będzie spora zadyma :?

Awatar użytkownika
koteczek555
Ryba
Ryba
Posty: 248
Rejestracja: 27 stycznia 10, 20:36
Lokalizacja: Ustroń, woj. śląskie

Re: wymiana pyszczakow

Postautor: koteczek555 » 19 lutego 10, 15:40

Poza tym księżniczki to Tanga :neutral: I w takim akwarium to rzeczywiście tylko saulosi 1+3, może udałoby się z dwoma samcami, ale szczerze w to wątpię. U mnie w 200l była zadyma i jeden był różowym zdominowanym śledzikiem :)
Proszę o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów operacji mojej suni: http://www.allegro.pl/item1042664322_po ... racje.html

marco1581
Ikra
Ikra
Posty: 12
Rejestracja: 5 lutego 10, 22:24

wymiana pyszczakow

Postautor: marco1581 » 19 lutego 10, 22:54

facet mial te akwarium rok czasu mial młode pysie i urosły mu do 10 cm i zeby nie przeprowadzka do mnie z akwarium do miał by je do dzisiaj i nic mu sie stalo to znaczy zadymy nie było dopiero umnie jak zmienilem wystroj to sie zaczela zadyma dodam to same samce byly 8 sztuk i wymieniłem je na maluchy no i ta ksiezniczka ale narazie nie widze konfliktow moze jak podrosna moze rozmawiałem z gosciem ktory ma malawi w 800 litrach i powiedzial mi ze 112l wystarczy na pare gatunkow bo ludzie poprostu przesadzaja z baniakami bo wydaje im sie ze tworza lepsze zycie tym rybka niewiem i sie nie wypowiadam ale goscia znam i napewno nie moze kłamac bo ma recenzje bardzo dobre zobzcze poczekam zobaczymy co bedzie u niego w sklepie plywaja duze pysie razem i male razem i na odwrot i ma mixa ktorego mi polecil a ksiezniczke dal mi i powiedzial moga byc chyba ze cos si zacznie dziac to w tedy wylowic ale on twierdzi ze mial ksieznici z pysiami 3 lata i bylo si tylko bez mlodych

Ostatnie upomnienie odnośnie poprawnej pisowni. O znakach interpunkcyjnych słyszałeś? sajki
Ostatnio zmieniony 20 lutego 10, 11:37 przez marco1581, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Malawi”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości