Do znawców tematu

radzioz82
Narybek
Narybek
Posty: 50
Rejestracja: 9 listopada 09, 17:43
Lokalizacja: Legnica

Do znawców tematu

Postautor: radzioz82 » 27 stycznia 10, 01:07

Moja Maylandi estereach red-red nosiła ikrę po opuszczeniu młodych z pyska matki z 26 młodych można wyliczyć trzy osobniki które nie pasują wszystkie młode są żółte jak rodzice ten gatunek tak ma a pozostał trójka jest niebieska w paski czy to możliwie że acei lub zebry mogły podrzucić młode dla red kto miał taki przypadek proszę o wypowiedź
240 l główny zbiornik
112 l kotnik
Moje pysie
Maylandia estherae red-red
Pseudotropheus acei
Nimbochromis venustus
Moje marzenie zdj.poniżej

Konrad8888rm
Ryba
Ryba
Posty: 169
Rejestracja: 21 listopada 09, 15:32
Lokalizacja: Strzelin

Re: Do znawców tematu

Postautor: Konrad8888rm » 27 stycznia 10, 20:24

Nie jestem znawcą tematu, ale wydaje mi się że jest to możliwe, Maylandi mogła potraktować narybek Zebry lub Acei, który się zabłąkał jako swoje pociechy.

radzioz82
Narybek
Narybek
Posty: 50
Rejestracja: 9 listopada 09, 17:43
Lokalizacja: Legnica

Re: Do znawców tematu

Postautor: radzioz82 » 27 stycznia 10, 22:37

Jestem ciekawy pewnej rzeczy do nie dawna samica acei nosiła w pysku ikrę był widoczny wól po gardłem wbrew mojemu zdziwieniu zauważyłem ostatnio że już nie posiada wola a ikra zniknęła a ciekawy jestem tego że samica red ponownie nosi ikrę jeśli się nie mylę prawdopodobnie zagubiona ikra acei po części jest noszona przez reda dowiem się po wypuszczeniu młodych z pyska przez red a co do tematu wyżej nadal czekam na wypowiedzi forumowiczów czy ktoś miał takie przypadki
240 l główny zbiornik
112 l kotnik
Moje pysie
Maylandia estherae red-red
Pseudotropheus acei
Nimbochromis venustus
Moje marzenie zdj.poniżej

Wróć do „Malawi”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości