Pierwsze malawi - 140L

anigh
Ryba
Ryba
Posty: 149
Rejestracja: 28 lutego 14, 16:13

Pierwsze malawi - 140L

Postautor: anigh » 24 listopada 17, 19:11

Hej!
Zajmuje się akwarystyką już jakieś 8 lat, natomiast nigdy nie miałam styczności z malawi.
Po przykrym wydarzeniu minionego tygodnia (padła mi cała ławica 60 ryb) w akwarium roślinnym postanowiłam skończyć z dwutlenkiem, nawozami, roślinami i zająć się na ochłonięcie czymś spokojnym (ogólnie to tak ujmując.... :zly1: )

Na tapecie jest to akwarium i ten sprzęt:
-Akwarium 140L - 100x35x40 (szer x gł x wys)
-Oświetlenie - Nocne -> zwykła taśma led, dzienne -> 16x LED 1W 10000K
-Pokrywa z zamontowanym nawiewem
-Filtr zewnętrzny Eheim 2215+ z dwoma prefiltrami Eheim na wlocie narurowym
Grzałki brak ale mogę ją dokupić. Ogólnie mogę dokupić jeszcze potrzebne rzeczy, zdaję sobie z tego sprawę... Wydawanie pieniędzy na akwarium mnie cieszy :twisted:

Może powiem, co mi się marzy.
Marzy mi się jedna para ale rozmiarem większa. Ogólnie wiem, że to akwarium jest zbyt małe na duże gatunki ale większego no nie dam rady. Mój pokój to istna bomba akwariowa, kolejne już mi nie wejdzie.
Więc jeśli ktoś jest w stanie polecić mi jakieś dwa większe oczka do mojej głowy to bardzo chętnie posłucham i proszę o opinie, czy ten sprzęt się nadaje czy coś zmienić zanim jest czas - obsadę planuję wpuścić dopiero początkiem stycznia albo w połowie lutego, zanim ustabilizuję parametry i zgromadzę wszystko na czas.

Wróć do „Malawi”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości