Silikon akwarystyczny

Awatar użytkownika
NIEBO!
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 3 października 04, 00:01
Lokalizacja: Poznań

Silikon akwarystyczny

Postautor: NIEBO! » 4 października 04, 23:35

Witam serdecznie :)

Właściwie to nie wiem za bardzo w jakim dziale zamieścić ten post, a mam kilka pytań dotyczacych parametrów tego specyfiku :-)

  • Jaka jest jego rezystancja (opór) .. czy pomijalnie wielka rzędu MOhm?
  • Czy ma dobrą przewodność temperaturową? Chcę nim zaizolować czujnik temperatury
  • I jeszcze jedno pytanie nie związane z tematem. Czy mosiądz reaguje z wodą? Chciałbym wykorzystać łuske po pocisku do obudowania właśnie czujnika temperatury ... czy może pokryć to jakimś lakierem - jeśli tak to jakim? A moze też cienką warstwą silikonu.



Pozdrawiam :)
NIEBO!

Awatar użytkownika
kuwasa
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 14 sierpnia 04, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Re: Silikon akwarystyczny

Postautor: kuwasa » 5 października 04, 16:23

Heh, może lepiej się spytaj czy przewodzi prąd:) Wielu mogło tego nie zrozumieć. Ja sam jestem świeżo po tym temacie,więc to rozumiem i wydaje mi się że ma dość wysoki opór, a co do przewodzenia temperatury to nie wiem, a mosiądz reaguje z wodą, dlatego lepiej go czymś zaizolować.
Teraz hodowla zmienniaków (sposobem azjatyckim, czyli: wpuszczasz kilka rybek do akwarium i po kilku latach wyciągasz nowe:]) a malawi w szkole:]
"Cause I'm a Voodoo child"

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości