Sterownik Aquatronik

Arturrro
Ryba
Ryba
Posty: 246
Rejestracja: 6 lutego 18, 19:56

Sterownik Aquatronik

Postautor: Arturrro » 14 września 20, 19:20

Posiadam sterownik oświetlenia LED zmierzchu/świtu firmy aquatronik. Od 3 dni nie mogę uporać się z problemem, który wystąpił. Mianowicie w nocy oświetlenie samoistnie się załącza na poziom L003 i pomimo moich wszelkich starań nie chce pracować zgodnie z zadaną mu wartością L000. Ktoś posiada ten sterownik lub zna problem ?

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Sterownik Aquatronik

Postautor: Hunter » 15 września 20, 17:26

Sterownik jest mało popularny, więc ciężko będzie o pomoc. A co na to sam Aquatronik? Może warto napisać też do nich wiadomość?
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Arturrro
Ryba
Ryba
Posty: 246
Rejestracja: 6 lutego 18, 19:56

Re: Sterownik Aquatronik

Postautor: Arturrro » 23 września 20, 09:12

Problem rozwiązany. Tak jak doradziłeś napisałem do nich i okazało się, że mieli źle napisaną instrukcję. Sterownik działa teraz prawidłowo i sam w sobie za nie wielką cenę działa bardzo poprawnie. Osobiście jestem z niego zadowolony, ponieważ w bardzo łagodny sposób stymuluje zmierzch/świt rozjaśniając czy też ściemniając akwarium procentowo w zależności od zadanych wartości.

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości