Ile kosztuje używane 300l akwarium zestaw

Widelec
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 18, 01:51

Ile kosztuje używane 300l akwarium zestaw

Postautor: Widelec » 14 lutego 18, 02:14

Witam. mam zamiar zamienić moje akwarium na prostokąt bez wypukłej szyby. 250-300 l 140 cm długości żeby miało.
Ile może kosztować w ładnym stanie używane akwarium wraz z pokrywką ładną i szafka ładną pasująca do zestawu?
Proszę o szczere odp. albo może sami macie coś na sprzedaż ;) wiem ze ceny mogą być rózne bo i za 500 cos sie znajdzie i za 2000 tys. jaka granica górna? takich zestawów da rade kupić za 600zł szkło, pokrywe i szafke?

bananana
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 6 lutego 18, 20:01

Re: Ile kosztuje używane 300l akwarium zestaw

Postautor: bananana » 24 lutego 18, 20:26

Hej, dobrze zastanowiłeś się czy chcesz po kimś akwarium? Nie wiesz jak ta osoba wcześniej go użytkowała, czy materiał nie jest zmęczony. Jeżeli już masz zainwestować to kup nowy. Teraz naprawdę nowe produkty nie kosztują wcale o wiele więcej niż używane, a posłużą Ci na długie lata. Myślę, że taki koszt to 1000-1500 zł. Teraz w sklepach takich jak https://www.plantica.pl/produkty/akwari ... -optiwhite możesz kupić wszystko na wymiar akwaria, szafkę i wszystko to fajnie dopasować. Przemyśl jeszcze to, czy na pewno chcesz kupić używane akwarium :P

Awatar użytkownika
wespazjan
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 659
Rejestracja: 24 grudnia 16, 11:36
Lokalizacja: Czarnków

Re: Ile kosztuje używane 300l akwarium zestaw

Postautor: wespazjan » 24 lutego 18, 22:22

140 cm to dość niestandardowy wymiar. Zwykle jest 120 a potem od razu 150. Wiem, bo sama szukałam. I też rozważałam używane, ale właśnie kwestie bezpieczeństwa mnie zniechęciły.

Nówka float na zamówienie powinna kosztować ok 650-700 zł za samo szkło. Pokrywa na wymiar to droga sprawa w sklepach, ale sporo osób robi samodzielnie z niezłym wizualnie skutkiem. Jeśli nie czujesz się na siłach zrobić sam a mieszkasz w okolicach większego miasta poszukaj na forach lokalnych kogoś kto sobie robił i może za niewielką opłatą wykona dla Ciebie.
Obrazek

dawidx
Narybek
Narybek
Posty: 53
Rejestracja: 27 stycznia 18, 13:21

Re: Ile kosztuje używane 300l akwarium zestaw

Postautor: dawidx » 28 lutego 18, 23:17

Myciok robi akwaria niestandardowe i również zajmuje się wyłką. Na ich stronie jest kalkulator. Standard 300l u nich to 350 zl

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości