peHa:68 voucher

Malina107
Ryba
Ryba
Posty: 138
Rejestracja: 15 lipca 17, 22:26

peHa:68 voucher

Postautor: Malina107 » 6 lutego 18, 19:13

Witam,
otrzymałem jako prezent voucher na 100 zł do sklepu peHa:68. Proszę o jakieś porady, co można w tej cenie lub za niewielką dopłatą kupić.

Mam akwarium 112l z pokrywą na 2xT5, filtr Aquael TurboFilter1000. Ostatnio dokupiłem czyścik magnetyczny. Tak na prawdę to nie potrzebuję aktualnie czegoś specjalnego.

Zastanawiałem się nad testami wody (KH, GK, pH) ponieważ mi się kończą. W tym sklepie dostępne są testy firmy ELOS - nie słyszałem o tej marce.
Może wkład Matrix do filtra. Aktualnie mam lawę i nie mam żadnego problemu pod tym względem, więc sam nie wiem.


Proszę o jakiś porady.

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: peHa:68 voucher

Postautor: Hunter » 6 lutego 18, 20:30

Wymiana wkładu = lekka destabilizacja systemu - moim zdaniem nie warto, jeśli lawa się sprawdza.
Elos to dobra marka. U nas mało znana. Ponoć testy mają dość precyzyjne, nie miałem ich w ręku, ale tak słyszałem. Więc może warto :)
A jak nie potrzebujesz nic specjalnego to zawsze możesz zamówić jakieś jedzonko/rośliny. Popatrz na ofertę sklepu i sam pomyśl co Ci sie przyda.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości