Automatyczny karmnik i oświetlenie do kostki 30l

Awatar użytkownika
Aquila
Narybek
Narybek
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 16, 22:02

Automatyczny karmnik i oświetlenie do kostki 30l

Postautor: Aquila » 24 kwietnia 16, 15:44

Drodzy,

Mam standardowy krewetkownik, jak miliony ludzi tutaj.Shrimp Set 30 l.

Problem w tym, że tam domyślnie jest jedna lampka LED 6W, a to trochu mało, szczególnie, że marzy mi się trawnik. Na razie próby posadzenia utricularii skończyły się syfem w akwarium. Trochę jej jeszcze zostało więc może akurat przeżyje do nowego zakupu. Jak myślicie co kupić? Myślałam, żeby kupić drugi taki sam? Pasowało by to estetycznie. Ale to nadal trochę mało chyba, a trzy identyczne już będą wyglądały głupio. Pomóżcie głąbowi. :dzieki:

Drugim moim problemem jest fakt, że od czasu do czasu wyjeżdżam i na ten czas przydałby się jakiś automatyczny karmnik. Rzadko bywa to więcej niż tydzień, ale za 3 miesiące będzie to 3 tygodnie. Poza wyjazdami nie planuję z niego korzystać. Przy wyborze muszę brać pod uwagę, że mam szklaną pokrywę, a zwierzątek nie ma za dużo. Wybór i zakres cenowy mnie przytłaczają. Nie mam pojęcia na co patrzeć... Jak i tu byście coś doradzili będę wdzięczna ponad wszelką miarę. :mrgreen:

Ze zwierzaków mam tam cztery pawie oczka (same chopy) i z 7-8 krewetek na razie.

Jeżeli chodzi o ceny zarówno światła jak i karmnika, jestem w stanie zainwestować, w ramach rozsądku i jeżeli naprwdę warto.

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości