Filtr Aquael ASAP 700

Los Chudos
Ryba
Ryba
Posty: 341
Rejestracja: 14 czerwca 11, 14:15

Filtr Aquael ASAP 700

Postautor: Los Chudos » 8 kwietnia 15, 14:06

Witam!
Sądzicie koledzy, koleżanki czy warto zainwestować w ten filterek?

Awatar użytkownika
Greek
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3620
Rejestracja: 25 sierpnia 08, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Filtr Aquael ASAP 700

Postautor: Greek » 8 kwietnia 15, 14:40

Wydaje mi się, że Aquael jest na rynku na tyle długo, że nie potrzebuje wsparcia w postaci inwestycji :mrgreen:
A na poważnie to do jakiego zbiornika?
/
Przeciwko despotyzmowi, zatykaniu ust i wkładaniu w nie niewypowiedzianych zdań.

Los Chudos
Ryba
Ryba
Posty: 341
Rejestracja: 14 czerwca 11, 14:15

Re: Filtr Aquael ASAP 700

Postautor: Los Chudos » 8 kwietnia 15, 14:48

112 profil a w nim 2 Welony i 2 Zbrojniki Niebieskie

tołdi

Re: Filtr Aquael ASAP 700

Postautor: tołdi » 8 kwietnia 15, 14:54

Po pierwsze wg.mnie masz za małe akwarium dla tych ryb.A po drugie zbrojniki i welony mają inne wymagania odnośnie parametrów wody.
A jesli chodzi o sam filtr,to myslę że to dobry wybór do Twojego zbiornika.Ja przez 5 lat miałem w swoim akwa Aquela i przez ten czas pracował bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
Greek
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3620
Rejestracja: 25 sierpnia 08, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Filtr Aquael ASAP 700

Postautor: Greek » 8 kwietnia 15, 15:01

Mimo, że to dość brudzące gatunki to jednak nie jest to dużo ryb na ten litraż. Taki filterek wewnętrzny powinien to ogarnąć. Zresztą taki dobór gatunków wymusza niewielką temperaturę, co zmniejsza ewentualną toksyczność amoniaku.
Ale piszesz, że akwarium już działa - zatem pamiętaj żeby nowy filtr "pochodził" przez jakiś czas z dotychczasową filtracją.
/
Przeciwko despotyzmowi, zatykaniu ust i wkładaniu w nie niewypowiedzianych zdań.

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości