Wybór.

Awatar użytkownika
Marek Robert
Narybek
Narybek
Posty: 30
Rejestracja: 6 lutego 05, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Wybór.

Postautor: Marek Robert » 14 marca 05, 18:56

Jaki zbiornik będzie najlepszy (80 x 30 x 40): AQUA ZOO, AKWALUX czy też AQUABORO.

Czy pokrywa 80 x 35 (2 x 18 W) będzie dobra dla zbiornika 80 x 30? :shock:
Z poważaniem

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Wybór.

Postautor: Dave » 14 marca 05, 21:14

Wszyskie akwaria sa prawie takie same. W wyborze firmy produkujacej akwariach kieruj sie cena, bo jakosc jest prawie zawsze taka sama. Czasami uzywaja jedynie roznych klei silikonowych. Ja np. mam akwarium 80 l zwykle, klejone bialym silikonem i 200 l owal klejony czarnym silikonem. Czarny jest lepszy, bo lepiej trzyma sie scianek.

Pokrywa taka bedzie raczej slaba. Bez odblysnikow sie nie obejdzie. Wiem, ze to standardowa pokrywa, le, jak wszystkie produkowane do zestawow jest nieco za slaba. Jak dasz bardzo dobre swietlowki to, jakos rosliny beda rosly przy takim oswiteleniu.

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wybór.

Postautor: Hawk » 14 marca 05, 22:57

Marek Robert, przede wszystkim taka pokrywa będzie zbyt długa :P
Będziesz miał szpary z przodu lub z tyłu akwarium, będzie ona lekko niestabilna. No chyba, że pomyliłeś się i napisałeś przypdakiem 80 x 35 ;)
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Młyn
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 15 marca 05, 22:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybór.

Postautor: Młyn » 16 marca 05, 12:02

Mi sie tam wydaje ze najbardziej to się opłaca zrobic sobie akwarium samemu w domu. Fakt jest troche roboty z takim sklejaniem i czekaniem ale znacznie wiekrza frajda kiedy mozna popatrzec i powiedzieć że sam wykonałes takie pikne akwarium. :ok:
A jak ktos niema smykałki to można pujść do szklaża i poprosic zeby tam Ci sklejili
80x32x45

115 l- 2 Skalary, 3 Żałobniczki, 2 Kirysniki, 4 Głupiki , 4 Zbrojniki, 5 Neonów Inesa, Samotna Molinezja :(

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości