Statecznik

Porki
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 16 grudnia 09, 20:06

Statecznik

Postautor: Porki » 17 grudnia 09, 14:47

Witam !
Mam pytanie bo za bardzo sie na tym nie znam posiadam statecznik ze starego akwarium gdzie była podłaczona jarzeniówka T8 i chciałbym zmienic ja na T5 o mocy 25w, i czy bym musial zmieniac statecznik na jakis inny bo nie wiem czy roznia sie czyms stateczniki ( statecznik moc 30w)! z Góry bym był bardzo wdzieczny za odp. ;-)

Awatar użytkownika
amas19905
Ikra
Ikra
Posty: 18
Rejestracja: 27 października 09, 19:02
Lokalizacja: Ełk

Re: Statecznik

Postautor: amas19905 » 17 grudnia 09, 18:24

t5 pracuje tylko na stateczniku elektronicznym...zupełnie co innego od tego z t8:) polecam gotowy zestaw z allegroT5...ja dzis u siebie zainstalowałem takiego gotowca 2x 39W,T5 oczywiście:)

Awatar użytkownika
zegarsky91
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 510
Rejestracja: 28 marca 09, 21:45
Lokalizacja: Grójec k.Wa-wa

Re: Statecznik

Postautor: zegarsky91 » 17 grudnia 09, 19:34

amas19905 pisze:t5 pracuje tylko na stateczniku elektronicznym...zupełnie co innego od tego z t8:) polecam gotowy zestaw z allegroT5...ja dzis u siebie zainstalowałem takiego gotowca 2x 39W,T5 oczywiście:)


gotowy znaczy droższy ...

jak wszystko osobno sobie kupisz to taniej wyjdzie najlepiej do elektronicznego sklepu skoczyć ;p

Awatar użytkownika
amas19905
Ikra
Ikra
Posty: 18
Rejestracja: 27 października 09, 19:02
Lokalizacja: Ełk

Re: Statecznik

Postautor: amas19905 » 17 grudnia 09, 23:07

ja poszedłem na latwizne i kupiłem od razu podłączonego gotowca...jedynie co świetlówki wczepiłem:) nie znam sie na elektryce...nie znam nikogo kto mógłby pomóc...więcpadło na gotowca,a efekt bardzo mi się podoba:)

Awatar użytkownika
zegarsky91
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 510
Rejestracja: 28 marca 09, 21:45
Lokalizacja: Grójec k.Wa-wa

Re: Statecznik

Postautor: zegarsky91 » 17 grudnia 09, 23:11

amas19905 pisze:ja poszedłem na latwizne i kupiłem od razu podłączonego gotowca...jedynie co świetlówki wczepiłem:) nie znam sie na elektryce...nie znam nikogo kto mógłby pomóc...więcpadło na gotowca,a efekt bardzo mi się podoba:)


To jest takie proste że nawet bez znajomości elektryki robiąc zgodnie ze schematem można wszystko bez problemu poskładać :mrgreen:

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Statecznik

Postautor: deXter » 17 grudnia 09, 23:11

Zegar nie kupisz statecznika do T5 w elektornicznym takim jak u nas, znaczy u mnie bo Ty oszukujesz gdzie mieszkasz xD

Zestawy z allegro z reguły mają cenę podobną do zestawu który złożyłbyś na aqva-light.pl

Porki tak musisz wymienić statecznik na elektroniczny jak to napisał Amas~
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Wróć do „Sprzęt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości