Błędy na forum

sekibun
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 879
Rejestracja: 25 stycznia 09, 12:54

Re: Błędy na forum

Postautor: sekibun » 23 czerwca 09, 08:15

Codziennie przy jednym z działów (dzisiaj jest to akwarystyka słodkowodna) pojawia się informacja, że ostatni post był napisany dzisiaj o 23:30 kiedy to mamy godzinę 9:09. Poniżej dołączam screen
Obrazek

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Błędy na forum

Postautor: Aigel » 23 czerwca 09, 21:20

hmm nie mam pojęcia co to jest, odświeżę bazę danych.

Pozdrawiam
Obrazek

noirMarc
Ryba
Ryba
Posty: 103
Rejestracja: 12 marca 09, 17:02
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Błędy na forum

Postautor: noirMarc » 23 czerwca 09, 22:18

sekibun, potwierdzam, wiele razy też to widziałem.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Błędy na forum

Postautor: deXter » 23 czerwca 09, 22:26

Aigel wiesz może dlaczego kiedy piszemy posty na SB i chcemy kolejny od razu napisać to wywala błąd forum coś tam coś tam.
Jarek i kilku innych mówi, że nic takiego nie mają, Stach chcąc zagłuszyć Artura pisał posta za postem a ja jak chce tak zrobić to wywala błąd i powiem szczerze trochę to denerwujące...
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
pluvieuse
Ryba
Ryba
Posty: 480
Rejestracja: 4 października 08, 15:08
Lokalizacja: Wrocław/Legnica

Re: Błędy na forum

Postautor: pluvieuse » 23 czerwca 09, 22:37

deX, my zwykli mamy jakiś tam konieczny odstęp czasu między kolejnymi postami w SB, Zieloni tego nie mają ;)
Chcesz pomóc zwierzętom? http://www.stacyjkamaltusia.ovh.org

zielnik fotograficzny:http://zielarka.wordpress.com/ :)

Molas
Ryba
Ryba
Posty: 238
Rejestracja: 13 kwietnia 09, 16:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Błędy na forum

Postautor: Molas » 24 czerwca 09, 07:37

Tak, potwierdzam to co pisze pluvieuse,

A treść tego cos tam coś tam to, ze nie możesz pisac tak szybko kolejnego posta i musisz odczekac kilka sekund (z tego co liczyłem to 30) i kilkaset znaczków różnego typu pod tym.

Edit: Tam pisze dokładnie tak:

Nie możesz wysłać nowego postu tak szybko po poprzednim, zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie

‹xÚí]ënÜV’ţ˝yŠJë؁Ô7Šu—Çv0“Űdaíf‹`PMuŢç4Mbßf`!4 _ô6˙z*’mYNlGR˜1DŮlުꍪSˇƒOŸýééń˙đţpüݡđĂ~ůíŸBo}
0řqăé`đěřYőÁf
8‚c‹Q˘Sm" ƒçß÷r0Wč>ţB•"ĚÓ4^WÍôËĂŢSĽ*J׏‹XőŔŠś{Šz
•ćiěƒ3G›¨ôP'f}gg˛ť>î˝óL/Ň"Pżx>'őřĹÜdé—ćŐÁ ÚŚů`UpŘKř$É\Š´sŤNř a`Ş’Aę@MƒL˝ţŤĎ§†”ŽůĆĽŐsL[Ŕtć˜ŔŘĂŢgĎ'ü}ĽÍĄüô€//›[[ť
ť=xYoO6w7žÜ쁉ƒîa/בkň~Çćápm—í÷@nű°ŁëęhśĂřŐ>„hg:Ş6řŚRœ őq‡˝qOś“ŮŚ›™ë*+:& =68üw:Ýż¤–~Ó?ns 5ůčÚatę¨ů|Ś˘$Ä XÝď ‘i=ŃĽÚŰĺ–ͤ—[ěÁ1ÎMˆkđ_ĘşŃOŹĆ` ţ ‚—*ŐíIˆßÖeőIď1Ŕ˙üč”ƢŁ˝Ń䧃_úWnŕ1`Mßؚ˘f?žÇGĄqŐáKňzç
 ›ˆFŻ“Řą÷—i€‘ß{űœô-fŒƒ>ރŃ4‰÷ DZGw›H|[Ä)äE^€˛ÖŘ5@ˆ q”ëŕÚlŚÁbŮ< uů}ř…Óo&Ç=‘sܑó r–V%ez NŠfBs!Q3Ä^qkúfkৗś Dń 3OŃKT6] řƚČä t8ƒÄ:‡=MßnŔ%hBŽż űý˝Ŕ€îp˙Ý-CUőçÍ"˘¨‰{0 —đ›óK[ÄŤ%üň5 ‡ĂxsžrŁS˜Ť@Eţ4œĺz™ÄĆżô`ň¤,’Ô7:/˜ĄRbł5B˙”Γ”¤)ˆóŚ‘9ť€„ %śeáůT€\4äßžMňď ‡Ł?AĎ×Wiď̋ÝfI/}î PBtŔ LéšiŃIlC˛–HěkÚ°ÂŚbl\L‹"eéA˘‚d5aIŒ$§Ô5$Ü˝MnŮ2~/ żÓä&,śëŸŤ„|F„$Ý,ŠSă”ţeŢďÄŚŐxŘ„$"O éH0Jz2k”‘IJ¤aIďą ífĽ!Mč)Ҁ>’ô•ąrĘŠ66Ň~'Š yGˇJŢŃćMČű[Dx•ŔÂĚ-ľ:_+ˇ8#[Ů)‹*\ƒsUŰB$Ąşč‚˝ĚÔç5™}„ł€Ěc’\˛–D’cO'!‡;$}š¤kD.2“üSň8;s4č<ŽÉćˇâr9ôNJ°%ň}xLržř° –°~™Ň-Ź`
QsŃĆćúöĆř\äŞ?§Ę^e˘?ňű.1ÉŘß"` Fš€ŃvBÄ Ěĺ\“š.•GäWîOŔé2>”3t-{of†x€Đ†U÷Šňľ$e$7ÎÔĐYČ—œ<§|ˇ6Őł™ŐŃ7íÁgĂÉÎţł•ŻśÚnłĂÖŔژ´AšęŐZƒ bâ,Ũማ`ĹA!ž%•hŢć/›Ć/~żĚžńUV5Mv[Vßdô.~XŮDHŞ&ŇNHîD˘—Y;%~ â ň@Ń<ŞÖ §ĹÂ0=
C Fž‰-`ŞŐŹ!ýîŢpÔ Ň?Ą÷}‚^tJżË%„šÍŒ>|“…ą ˜č!QR̞ÄL™”ädă}„şšą&,ˆĘÂ*ĆÍ-:d#săŠ'—¸!„ŃB•Z1‹bLÉ&ýE'ŸŐ'Y1íE/ÖĘ敮+‰×=×đ~â)ţV‰H,k„ď¸|S'żzցWĂÁť-Yý˙Yr ü̲I(˙Ófj"ˇ[ăT‘ŹsDĄT˛6Ě^r#ë‹ĘŰa ńDÄéxxńĺť%;A÷-Š~xMŞvÁ‡÷ńÉx¸7Ţî:ŘÎ Ř$Č|LĘŤ\bX†}b ăTĺĽ%=C‚Mú†ŐA ČŇü"]FKHC•xJ!+ׄěýŠ“˙†ŽŁ6ĐľrAˆX*ĚžčdŽĄÍ¤ ´!!ËşSgü̈́çE"ćŸńؐEŽ°}Z"VŁ6îB‘öłZU†Œ‹ŻčZN¸řw'ăĺÂŘ8ĺrQťs¤|Jż˛_ŚČŽ2ąŔsœňňo\Čçšą%^Ÿ ö–tBň Â÷(eţű-
š
ď˛nÂiˇômlހ՞¸Žňý7P°ŰfČénsN 2ö“”Łööc{ęfÂ×yăQˇÖŘikL٨ â˛gK^-H
œYşiALid÷=;7ÖŤ “yjLgžâ¨({˙ŮŔÄĹGŔI-™Ívx‰)ú˙’˜É´¸`ĂÁ7~^şćőFâ2w‘'’ĚV‡XŢT|7ńżŮj-ŸÉř6Yf´˝q“ź CÖ⛠fü˙÷j ZL6

.ÇŐyŠ1GîaQ¸Iĺ ÇŐȞ6t§K1Ž÷O ă$„żşŻŠX×÷qoô6‘Ë—ĺĚQ‡í7ßDä”VÖôcÙžŚý˛|˘Ť\oĹË˙ąÎ%´JótŒĎÁçÂ,aBɍ)Ńt„•Ÿşě ŔťeŸÝvHw)Švĺ17űŚĘąKRL#m*~࢜´JTpŤ`5çőe]U˲Ého¸Őc1$cĽą‰YŞM6 ˜˛ČX.zâÂ66ć˜MÖĺˇdT1Ęđa÷aťL
‹ęşčb`ޓ“eą,ßşŢ׎÷ĂťŽ÷Sh §nˇƒS#c #Ő9Á灆čh.ܘ.¸˘ˇNźě›Âóď…'} đD+՞ĘǨ ‰&ßĂđ6ÚiMĆE•ÍEԋ0ć„uşëŚ§k„-侪gf—ś"clBíK_ĐD™iœŠőĹ)ëŤÄŤPs$×tŚŐݲĐn;¨¤‡Q,Ü ĂđĘjl‚Ľ›k‡‹A…7ŒîĂe˙5j°‘ć+ÍáqZo ŸqŚŽDťtbý1ˆő1׎‘îć؛!gZ ObăaŽš\›í\Rü˝¤<Žš;FŁvp‡ zéÔ{"¤ň‹ź+ÔoĄňb?KH”—@œ9 ŸŁŐä-,Œë›Ü¸ďíä÷žŘ˘%1t: 7
žőťkŕŠVě‘n=Č°/żŔ3Ř0K÷áˆ^ăŇw“X™Č>á@ŹéC#5~Ć}ĽZąŠ>ţW$űŁşšń‘<5ÓubŮЧ%A()Ł"Ü"‰”'˛E[ ÝĄ>\*ÚqPŤtÓĚď1ˆÓ\'Šzť*ĽŢ_m\ÓŻ×>ëtíűyĽ%kl‘œh•Űá§ŇůJD;—đF2‡Ô,‡d+BÚ.¸ń˛(’R\p6â&¤ym˘KNÚ°‰§ß[M˙ŸdÉ/0ýŢÚ¸ÎeÍÎÎQ?{ľÄQ÷0Ż8™›y§bé‡5ѓV…š%Çɟ@|ůł”ĐšĽÎ5çń/ĺăíĽ[×Ř͂,NʢߤbČšň|G°:îVƒ0ZcŚä´Ü>ü_.œ2ó–Ő\Җ~51ÝĐš/•”Ł1ą†‡MäԌ—p#Đ (…ÄIÜ+ç^+›;ź¨[rPŠ&˙z˝Ă‚†Ę[mhňać*„XĽÚ2ă;ŻBJy¸á‡Ĺ\Żs9ţSöŢ 8ó\sw8ú;¸6ŸœżĚá@^RV6ŠŃÎR&qčŤPeŠ‡čqowk˘ĐÎŹRoGëýżhő\űŹłzŢ
ϊčéŠ$Đ3âç¨Dň&JŒšëń— K¨˘ÔäȅŤťâŘ{ƒAžç}ük†'Ćfa?|sDmíČýƇŁÉîp<üŹú§Wő¸ŽĚ‰ “˙ę-Çz܃ş÷řW/Cyíäü`Ô5üŐł'Źcţç5‡u ™÷Ä
°éłÂő+VŕĽíU^Ű1˙úÜ0î¸á*7üvö‡đ\ÄY¤9žWyÜ1Šk‡~njג0Öáń%ŃX:šÉ‚~_Šů?B|56ě12×_;ó…¸éźŮŕ=ńa[<äęq8‰Îł/WĄÇűćRI¸žKąŇ€S9šĂ]8hEÍÍś$ů˛9Ł!ˇĘ V/w %‚#kpĹśî 䞘Ž=):Ż—~Â5^Ć÷Łv}n&ĂV4ý|AT—ĎUe|ŰIťŢƙ¨´—ĽűĹrĘJ)ÔjU‰üYXa ÂţOMĎh§\pBŮ wŞŁ¤Ťveţq? :›4Ôsd„+/
§Ň“ß$‹Œ{íIŠçęb<ž¸ź7R]ÇűâĹŰM"ş#6O$ӝ÷>űęŤ'›_ŃăO?Ń3 Śß
čÓWą%Č1Ţhrü¨9'śŞT v˛zoÔßlˇŹ2ţ3cœ#€ŠoşĽ˙ůZR ’ŰËjć_Wüńš6[í YÓ5ŽÖ}Đ9Ú* žX¸čö]Ĺ9ýęÓN˛
î„zŹŸjUľţ˛čsÂXXľ™.ČČ%XZqš;ž'i
Œ[żşbÎÄśŸa\ůď]ďÔńÚą0ú7‘ćgUˆƒű§ŇšĎŚČř4œb H{bó9™pŽˇt4y\hšěž[*[‘słíx.ýžKnqŞ}ęŔ^ˇ–ś"ޤőf2ô¸ŠĄčDŽĄZKV@›r“Nœî„0ˇo—tÂô
4kG†‡ L'F5I6oןßÝŢýgÔŇą •żłq]–¤3†cŕ›ljݗĆÁ4K¤§ž ´´NqĚź¸sv/ˇť†ĆíČŕüžłßeDPZ÷J)yNmÄýC!"GR˜ćÜ.Šęo0? iǞbç ›yýu'ż ćf§
žŻŽ;ŰpSgî(ţ[:\…“őô‚C1ôa˝WŞ)Čćɑ?ŕUZ7ó$dˇ×M k
ߒŇ%–mŤÖ´DY™–#$ĺOÓĽĚVŹç…•ěÓł`ďŕ{]…e™5¤›ćq÷…Ěöá(˙Ţ^'ć ĄZji8œRx„Ř áęŒçV6S*ŤáNŠéz4Ü-ŻLÚ \Lp‘\F/•§‘‚Ż?7ŇDťf,ŹŸšDĂš2 9
/ŸÉÔ%LčV;ŒMąúËyž!
‡¤›z隍Ą1C˜ ř$îyŽa˙‡Qž•:áĆáă[.ěŮŮښ܀KVË˝WE8 Ív0Óşœ'´˙żÂş2Pýůă–›´…r‰ęBŹňȜ]üĚiQ$˛ŻUż§DăUíEfÓşk”qx”‘ÇŁnx,ÂţOpÔIhCçv$đ5†Ě.IH]Ěšz…œ2—=¸“Xu°§2ď3ľxŇőbşkţŘm 
D棝^ĄËxŘ|ćqĽáG?^ű*mFŔÔŮĽ-žčŚ!}ŹU]˜yqRúľóyOĽW=śúŠŤ"ăÖ*˝ˆ0Ť2Ňd41Éi|,]îěI Žžř™j
ˇ’‰żšKg
÷Œź#kßÓŞhŔPçäńĎi÷gbŤł@GĚlĆm-/:Ľúšœˇ›ĚřÁ-ŒĄtšĹ_ȋ ąŠiEĆ.ˇ 
MÉE~<žAŚwÖÇvBy'Tüđn"˛
†„ž>ƒ…™./8;Ň]ŸĽ’—$g<„8ŔşĎŹ|"íúťn!÷Ç4í}śŔ›¤DŠ#xČsĂLirő¨ĚÜX?E_Ź†ŞŇžCO2“˛ł,Ŕ˜8 4äĆ-xźˇ[MŽ×ô\úˇLeH™íôy@ĆơŹq^ŔČD˜Y@Ś˝#Ý%JŢN ǒ°iĚ+ídŻd˛]ÄdžŽÚlĹĚô§UÔ{Z+x)‰“,÷ź’BԄPt؁BCÂíś$ÁžŰ Se¸7ú=D)ť\ĘŤD›’śśśo†Ď ő™
 THÇIśÇYŹ3/Ö$~h$¸Çz.—nÚď÷űź1éśöĆ㖐îšRL-wÉ%Ôd ™´h™Ú a;{ĂŰ ÎŻ-EÉ:'›bĎíşKßíow.ýÓţ,Ň SO
ĽřżjĆŐsUď‹ý,Ö ňER‰
’-z~š żm6•>šh˛~ü%|ĹŢpBžŽÍÜH.C–’’ŻĚ Ą
4šÎ›Č~NĘÉĢ/ř&ÇŤŚyŠ—őőmA×Ü;‚řääÄ7I˘íФ⨘ěŢhZíyŤŰŮťI’8VÇ)ĐgAĚaďk|‰/d']ąˆiOŞĽvWÇŇ˝rđéú:|ôŁOŕaŽ#×äýŠRxđŢŘŃw“…ďü¤ĎUŔŞňĎ;Žę‡*IčFű/1ČÂçŸďĂ'ƒÁú:ßÖ şEůsJž;?é< ƒÇ˙-@ĽŮĘ


Edit2: Sry, ze to takie długie ale tak tam jest. IMO nie potrzebne są te znaczki.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 09, 07:48 przez Molas, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm back :D

sekibun
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 879
Rejestracja: 25 stycznia 09, 12:54

Re: Błędy na forum

Postautor: sekibun » 24 czerwca 09, 07:47

I znowu tak mam :D
Obrazek

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Błędy na forum

Postautor: deXter » 24 czerwca 09, 11:21

To przez pingwina :P
Tak btw po co piszesz drugi raz to samo? zgłosiłeś Aigel przyjął i teraz trzeba dojść do tego o co kaman.
Mnie jednak denerwuje to pisanie postów. Jeżeli moderator ma to odblokowane, to nie można by dla ludzi normalnych i nie spamujących też odblokować?
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Błędy na forum

Postautor: Tomek83 » 24 czerwca 09, 11:25

deXter pisze:Jeżeli moderator ma to odblokowane, to nie można by dla ludzi normalnych i nie spamujących też odblokować?

Możesz jaśniej, bo nie zrozumiałem o co Ci chodzi.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Błędy na forum

Postautor: deXter » 24 czerwca 09, 11:44

pluvieuse pisze:deX, my zwykli mamy jakiś tam konieczny odstęp czasu między kolejnymi postami w SB, Zieloni tego nie mają ;)


Mogę skoro jest już 4 wybrańców czyli wy Groszki, to czemu nie może być ich 15 więcej ?
Czyli stałych aktywnych normalnych użytkowników.

Tomek i nie mów mi, że masz blokadę na SB do pisania bo jedyni użytkownicy którzy nie piszą o tym problemie ba nawet twierdzą, że u nich jest wszystko ok to właśnie Moderatorzy :P :mrgreen:

Czy jest już wszystko zrozumiałe ?
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Błędy na forum

Postautor: Tomek83 » 24 czerwca 09, 12:23

Powiedzmy, to nie jest żadna blokada tylko jakiś błąd i mają posiada go tylko cześć Użytkowników, reszta go nie ma, niezależnie od tego czy chodzi o Moderatorów czy nie. Czysty przypadek.

Awatar użytkownika
pluvieuse
Ryba
Ryba
Posty: 480
Rejestracja: 4 października 08, 15:08
Lokalizacja: Wrocław/Legnica

Re: Błędy na forum

Postautor: pluvieuse » 24 czerwca 09, 13:27

Tomek83 pisze:posiada go tylko cześć Użytkowników, reszta go nie ma, niezależnie od tego czy chodzi o Moderatorów czy nie. Czysty przypadek.

Proponuję zrobić eksperyment na SB i sprawdzić, bo mi się jednak wydaje, że to nie przypadek i komunikat "Nie możesz wysłać nowego postu tak szybko po poprzednim, zaczekaj chwilę i spróbuj ponownie" nie jest przypadkowym zbiorem literek ;] To po prostu zabezpieczenie antyspamowe dla zwykłych użytkowników.
Chcesz pomóc zwierzętom? http://www.stacyjkamaltusia.ovh.org

zielnik fotograficzny:http://zielarka.wordpress.com/ :)

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Błędy na forum

Postautor: Jaro69 » 24 czerwca 09, 17:57

deXter pisze:Tomek i nie mów mi, że masz blokadę na SB do pisania bo jedyni użytkownicy którzy nie piszą o tym problemie ba nawet twierdzą, że u nich jest wszystko ok to właśnie Moderatorzy :P :mrgreen:

Swego czasu będąc już moderatorem miałem dokładnie ten sam problem z wysyłaniem wiadomości w SB, zatem nie wiem skąd u Ciebie wniosek, że my tego nie mamy.

Awatar użytkownika
sajki
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 1 stycznia 09, 11:28
Lokalizacja: Elbląg

Re: Błędy na forum

Postautor: sajki » 28 czerwca 09, 12:24

Czy użytkownicy opery mają taki sam problem jak ja? Gdy wchodzę w dział "prezentacje zbiorników" wyskakuje komunikat: "Nie ma żadnych postów na tym forum Kliknij na przycisk Nowy Temat aby coś napisać". Dodam tylko, że jeszcze wczoraj wszystko było ok i tak jest tylko z tym działem. Na FireFoxie wszystko działa ok.

Awatar użytkownika
WiiiZiii
Ryba
Ryba
Posty: 434
Rejestracja: 10 listopada 08, 13:00
Lokalizacja: Chorzów/Ruda Śląska

Re: Błędy na forum

Postautor: WiiiZiii » 28 czerwca 09, 13:04

Ja używam Chrome i też tak mam, ale mi "to" nie wyskakuje jako komunikat, ale jest to stałe okno!
Sajki, a może ono było cały czas i po prostu nikt tego nie zauważał?
Zresztą w czym problem??..

[ Dodano: 28 Czerwiec 09, 14:19 ]
Aaaa.... sajki, przecież to pozostałości po starej formie działu. Tam były jeszcze niesklasyfikowane tematy.
!!! Veni !!! Vidi !!! WiiiZiii !!!
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
http://www.posadzdrzewo.pl/#/las/drzewo/wiiiziii

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości