45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Dhuz » 6 stycznia 17, 06:10

Peter007 pisze: nie na zasadzie: rób jak mówimy albo się nie odzywaj, bo nie będziemy tłumaczyć dlaczego ja mogę a ty nie.

Fajna retoryka, tylko w ogóle nie ima się ani do tamtego tematu, ani do Kici, która poczuła się osobiście dotknięta tym, że nie popieramy jej pomysłu ryzykownego układania obsady w jej akwarium, w jej temacie, co tłumaczyliśmy na wszelkie sposoby, a i tak widzę na daremno, bo poszła wielka obraza.

Wytłumaczone dlaczego dane rozwiązania są złe dla początkujących były jak zwykle podane na tacy, ale widzę łatwiej jest je olać i być oburzonym. Podaj mi choć jeden dobry powód, dla którego powinienem się przejmować dalszym tłumaczeniem, skoro ludzie najwyraźniej tego nie czytają, i jeszcze mi się obrywa :D

Awatar użytkownika
perwersja.
Ryba
Ryba
Posty: 109
Rejestracja: 10 lipca 16, 10:25
Lokalizacja: California

Re: 45l Muszelkowo

Postautor: perwersja. » 12 stycznia 17, 17:57

Kicia36 pisze:Tu jest paru kolesi co trzyma to forum i nie można na żadnego z nich nic złego napisać bo zaraz wszystko zostaje usunięte,to nie forum tylko jakaś kpina.


Szkoda, że głupota nie zostaję tu usunięta. Tak upartego człowieka jak TY, który prosi o milion rad a ostatecznie i tak zrobi po swojemu, to od X lat na żadnym forum nie widziałam. Więcej pokory.

A reszcie życzę więcej cierpliwości i więcej dystansu, bo czasem robi się nie miło, gdy każdy ma swoją rację.

Pamiętajcie jednak, że w 90 proc przypadkach, sprawa dt. żywych zwierząt, więc warto czasem posłuchać osób doświadczonych, by nie popełnić ewentualnych błędów. Tak, Kicia, to znowu do Ciebie (i nie tylko).

Kicia36
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 722
Rejestracja: 25 lipca 16, 22:58

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Kicia36 » 12 stycznia 17, 20:54

Przepraszam ja z Tobą tyczek nie sadziłam i nie przypominam sobie abyśmy chodzili do jednej klasy.

Awatar użytkownika
Anka cyganka
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 742
Rejestracja: 4 października 16, 21:32

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Anka cyganka » 12 stycznia 17, 22:50

Myślę że na forum nikt per pani do siebie nie będzie pisał. Odnośnie całego tematu to uważam, że jeżeli ktoś decyduje się na dołączenie do forum (obojętnie którego )to musi sie liczyć za równo z pochwałami jaki i z krytyką tym bardziej jeżeli jest początkujący. Jeżeli ktoś kto ma wiedzę i robi coś od x lat i nam doradza to powinno się tej rady trzymać (można się do pytać dlaczego tak a nie inaczej ) a nie mieć pretensje że nam powiedział tak a sam robi inaczej. To jest jak z jazdą samochodem jeżeli damy początkującemu kierowcy samochód wyścigowy to pewne że prędzej czy później się rozwali. A jak komuś się forum nie podoba może się nie udzielać :mrgreen: Tak więc tak jak koleżanka napisała więcej pokory i dystansu a wszystkim będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Aigel » 16 stycznia 17, 14:59

Ja tylko napisze że to wszystko "wina internetowych akwarystow" i roszczeniowego podejscia do świata.
Forum działało i będzie działało na zasadch jak do tej pory, jak komuś nie odpowiada takie podejscie do akwarystyki zawsze może zmienić Aqua Forum.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
perwersja.
Ryba
Ryba
Posty: 109
Rejestracja: 10 lipca 16, 10:25
Lokalizacja: California

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: perwersja. » 18 stycznia 17, 01:07

Aigel pisze:Ja tylko napisze że to wszystko "wina internetowych akwarystow" i roszczeniowego podejscia do świata.
Forum działało i będzie działało na zasadch jak do tej pory, jak komuś nie odpowiada takie podejscie do akwarystyki zawsze może zmienić Aqua Forum.

Pozdrawiam


Jeśli Kicia byłaby facetem (chociaż kto wie), to pewnie już dawno by miała bana? Prawda? Jedną osobę stawiacie ponad całe forum...

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Hunter » 18 stycznia 17, 06:26

Bezsensowne rozumowanie... Co ma płeć do bana? Rozdawać bany za upartość, prośby o rady, czy brak pokory? Pytanie retoryczne... A może w pierwszej kolejności banować za nieprzestrzeganie regulaminów działów? Regulamin "Prezentacje zbiorników" obowiązuje.

J.w. jeśli komuś coś nie pasuje to proszę nie wpisywać w adres wyszukiwarki aquaforum.pl i po sprawie. Dotyczy to wszystkich.

Temat zamykam, dość już sobie pospamowaliscie.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
perwersja.
Ryba
Ryba
Posty: 109
Rejestracja: 10 lipca 16, 10:25
Lokalizacja: California

..

Postautor: perwersja. » 19 stycznia 17, 18:50

Bezsensowne rozumowanie... Co ma płeć do bana? Rozdawać bany za upartość, prośby o rady, czy brak pokory? Pytanie retoryczne... A może w pierwszej kolejności banować za nieprzestrzeganie regulaminów działów? Regulamin "Prezentacje zbiorników" obowiązuje.

J.w. jeśli komuś coś nie pasuje to proszę nie wpisywać w adres wyszukiwarki aquaforum.pl i po sprawie. Dotyczy to wszystkich.

Temat zamykam, dość już sobie pospamowaliscie.


Rafał, proszę bardzo - usuń wątek wraz z moim kontem, nic tu po mnie. Miłego!

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: 45l Muszelkowo - Dyskusja offtopowa

Postautor: Hunter » 19 stycznia 17, 20:28

Zamiast się obrażać po prostu wrzuć na luz i odpuść ironie typu jakie to forum jest złe, bo "głupota nie została tu usunięta", bo szablon nie odpowiada, bo co za problem z konfiguracją systemów antybaotowych i inne takie pierdołki łącznie ze wstawkami feministycznymi. :) Wyluzuj, albo przestań się logować jeśli to dla Ciebie problem. Nikt nikogo za nic banował nie będzie. Od zawsze na tym forum na bana trzeba było sobie zapracować. Nie ma nicc za darmo :P To jedno z nielicznych forów bez cenzury. Prowokatorka tematu w ostatnimi czasy dostała ostrzeżenie, bo nerwy juz puszczają. Co z tym zrobi to jej sprawa.
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości