Archiwizowanie aukcji

Awatar użytkownika
kuba4410
Fish Master
Fish Master
Posty: 1333
Rejestracja: 30 grudnia 13, 11:36

Archiwizowanie aukcji

Postautor: kuba4410 » 29 maja 14, 20:41

Chciałbym zaproponować moderatorom, wprowadzenie do regulaminu przymusu archiwizowania aukcji z allegro za pomocą http://www.allegromat.pl/.
Piszę to po to, aby tematy, w których wklejane są linki właśnie z tego serwisu miały sens cały czas, a nie przez kilka tygodni (aukcje przechodzą do archiwum i nie wiadomo co było przedmiotem danej aukcji).
Mam nadzieję, że napisałem to w miarę zrozumiale i moderatorzy pozytywnie rozpatrzą moją propozycję ;)

VeJeK
Ryba
Ryba
Posty: 172
Rejestracja: 7 marca 14, 17:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Archiwizowanie aukcji

Postautor: VeJeK » 30 maja 14, 13:02

Wgd mnie to głupi pomysł, chcąc oglądnąć aukcje przez allegromat muszę wyłączać Add blockera potem go włączać itp . Można przy linku z aukcji skopiować temat z allegro i jak ktoś chce tak bardzo zobaczyć co to był za produkt ,kopiuje tytuł wkleja na allegro i po sprawie :)

Awatar użytkownika
kuba4410
Fish Master
Fish Master
Posty: 1333
Rejestracja: 30 grudnia 13, 11:36

Re: Archiwizowanie aukcji

Postautor: kuba4410 » 30 maja 14, 13:27

No tak, ale jak ktoś nie wstawi opisu to temat straci sens i np. jak ktoś będzie chcial dowiedziec o co w danym temacie chodziło to się nie dowie :P

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Archiwizowanie aukcji

Postautor: osama » 30 maja 14, 14:51

regulamin działu giełda pisze:6. Osobom fizycznym, zezwala się na podawanie linków do aukcji komercyjnych popularnych serwisów aukcyjnych, jednakże ogłoszenie takie powinno zawierać dokładny opis sprzedawanego produktu, a nie jedynie sam link to aukcji. Administracja AquaForum zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
kuba4410
Fish Master
Fish Master
Posty: 1333
Rejestracja: 30 grudnia 13, 11:36

Re: Archiwizowanie aukcji

Postautor: kuba4410 » 30 maja 14, 15:05

No tak, ale to regulamin działu giełda, a mnie chodzi o to, żeby także w pozostałych tematach, w których wkleja się linki z allegro opisać dany produkt, albo użyć archiwizatora ;)

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości