Zażalenia na pracę Moderatorów

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 17 grudnia 08, 00:33

Jako, że odnosi się to do mnie to wyjaśnienia dostałaś na PW, nie będę się powtarzał.
madziora pisze:to czemu Ty nie reagowales gdy pisales ze mna w jedym temacie ?

Odpowiem za Jarka. Nikt nie jest alfą i omegą, każdemu może coś umknąć, codziennie pisanych jest od 200 do 300 postów. Nie tak łatwo nad wszystkim zapanować, dlatego jest nas kilku.
madziora pisze:co w mojej wypowiedzi nie jest polskiego ?

Spróbuj przeczytać swoje wypowiedzi i zastanów się czy to jest język polski.

madziora
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 08, 01:24

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: madziora » 17 grudnia 08, 00:37

Stwierdzam ze jednak jest o arabski...wybacz nie chcialam powaznie zapewne nikt nie mogl odczytac moich postow. Wlasnie o to chodzi ze nie dales mi zadnych wyjasnien...

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 17 grudnia 08, 00:38

madziora pisze:co w mojej wypowiedzi nie jest polskiego ?

Brak polskich znaków diakrytycznych, uwagę Ci na to zwracałem już jakiś czas temu http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#116113 , a odnośnie nieprzemyślanych i bezmyślnych rad, było więcej upomnień ze strony innych również osób.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 17 grudnia 08, 00:39

madziora pisze:Stwierdzam ze jednak jest o arabski

To wszystko wyjaśnia, nie mam zamiaru kontynuować alej tej jałowej dyskusji zarówno tutaj i na PW. Proszę zajrzeć do słownika języka polskiego. Jak będziesz dalej tak pisała to otrzymasz kolejne ostrzeżenie, tyle na zakończenie.

madziora
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 08, 01:24

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: madziora » 17 grudnia 08, 00:44

Upomnienia pisane na forum, byŁy dla mnie widoczne dopiero dzieŃ po, zakŁadajĄc to Że nie czytam codziennie tych samych postÓw tylko wchodzĘ na ostatniĄ stronĘ, spowodowaŁo tym Że dopiero teraz widzĘ je w caŁoŚci.

[ Dodano: 16 Grudzień 08, 22:46 ]
Swoją drogą w wątku "moje akwarium" nie widzę żebym komuś dawała bezmyślne rady.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 17 grudnia 08, 00:55

Swoją drogą w wątku "moje akwarium" nie widzę żebym komuś dawała bezmyślne rady.

Ponieważ Twój poziom wiedzy akwarystycznej jest na takim poziomie, że nie jesteś w stanie ocenić, że Twoje rady to bzdury. Także wybacz ale zanim następnym razem się wypowiesz poczytaj na jakiś temat, bo swoimi dotychczasowymi wypowiedziami nie błysnęłaś wiedzą akwarystyczną. Koniec tematu, dalsze jego przeciąganie na siłę uznam za dyskusję OT.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 17 grudnia 08, 01:00

madziora pisze:Swoją drogą w wątku "moje akwarium" nie widzę żebym komuś dawała bezmyślne rady.

1.
madziora pisze:bojownik 25L?? przesada zazywczaj nawet nie wykorzystuje calej przestrzeni gdy zamieszkuje akwarium sam. Po co bojownikowi filtr?

2.
madziora pisze:mialam bojownika i zyl spokojne bez filtra, wiec jezeli dziewczyna narazie nie chce wydawac pieniedzy na rybki to spokojnie da sobie rade bez filtra.

3.
madziora pisze:mialam bojownika i zyl spokojne bez filtra, wiec jezeli dziewczyna narazie nie chce wydawac pieniedzy na rybki to spokojnie da sobie rade bez filtra.

4.
madziora pisze:akwarium z filtrem tez sie zanieczyszcza tylko ze po dluzszym czasie...wiec braku czystosci nie unikniesz.

Pod każdą z tych wypowiedzi jest czyjś komentarz, próbujący Cię naprostować, ale Ty wiesz wszystko lepiej, to ja przepraszam Cię bardzo, ale po co zarejestrowałaś się na Forum, skoro masz tak bogatą wiedzę?

madziora
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 08, 01:24

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: madziora » 17 grudnia 08, 01:13

1. to były ptania nie rady. 2-3. jeżeli nie ma pieniędzy, a rybka może się bez tego obejść przez pewien czas.
4.mowa była ogólnie o zanieczyszczeniach, filtr przed wszystkimi zanieczyszczeniami nie chroni. Gdzie tu złe rady?

Jak dla mnie dalsza dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. To, że Ty trzymałaś bojownika w zbiorniku bez filtra to Twoja sprawa, to że on żył, to całkiem normalne, tylko ciekawe jak długo, bo w kubkach sklepowych też one "żyją", ale co to za życie? Czy człowiek nie będzie żył w małym pomieszczeniu pełnym swoich odchodów? Czy mało lest ludzi żyjących w kanałach i rynsztokach? Szkoda gadać, my swoje a Ty swoje. Wydatek na filtr 20-30zł to faktycznie majątek! Jaro69

[ Dodano: 17 Grudzień 08, 11:24 ]
dla niej był to wydatek bo jakbyś nie doczytał nie miała pieniędzy nawet na nowe akwarium. I napisalam jej ze jezeli NARAZIE nie ma pieniędzy to wytrzyma on do czasu kiedy będzie miała i kupi ten filtr. Sama też nie napisałam że ciągle trzymałam go bez filtra...Swoja drogą skoro dla Ciebie 20-30zl to nie nie majątek nie oznacza że dla wszystkich...
Dalej się kłócisz robiąc spam, a Twoje pisownia pozostawia wiele do życzenia, chyba się pożegnamy, a przynajmniej tracisz na ten moment możliwość pisania na Forum. Tomek83
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 08, 21:49 przez madziora, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pumba
Narybek
Narybek
Posty: 96
Rejestracja: 3 lutego 09, 21:03
Lokalizacja: Canterbury

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: pumba » 13 lutego 09, 09:35

Szczerze to trochę przeginacie z tymi upomnieniami (jestem nowy dostałem upomnienie bo nie wiedziałem ze nie można usuwać uwag moderatorów pod swoimi postami Zrobiłem poprawki i myślałem ze będzie kiepsko wyglądało jak temat będzie normalnie napisany a pod spodem podpisane "Pisz poprawnie"czy coś w tym stylu ). Zastanówcie się czy np. nie lepiej aby ostrzeżenia dało się kasować np. po miesiącu czy jak, bo nie jest trudno przez własną nieuwagę otrzymać przedłużenie czerwonej kreski :/ Pozdro wszystkim Moderatorom :) :czat:
Jeśli jest coś, co nie jest wykonalne trzeba znaleść kogoś kto o tym nie wie i to zrobi.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 13 lutego 09, 09:42

pumba pisze:jestem nowy dostałem upomnienie bo nie wiedziałem ze nie można usuwać uwag moderatorów pod swoimi postami

A to dlaczego Regulaminu nie przeczytałeś? Tam jest wyraźnie napisane o tym.
Następnym razem wstawisz nieswoje zdjęcia i też napiszesz "Nie wiedziałem". Znajomość Regulaminu jest obowiązkiem każdego użytkownika.

pumba pisze:Zastanówcie się czy np. nie lepiej...

Akurat od takich dyrektyw mamy kogo innego, zatem dziękuję, ale nie skorzystamy z sugestii.

pumba pisze:nie jest trudno przez własną nieuwagę otrzymać przedłużenie czerwonej kreski

O dziwo są na Forum użytkownicy od 3-4 lat i nie mają nic.

Awatar użytkownika
Jakus
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 535
Rejestracja: 27 lutego 05, 15:35
Lokalizacja: Olsztyn->Pasym->Gdańsk

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jakus » 19 lutego 09, 00:57

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy te wielkie czerwone litery to nagonka na moją osobę czy powszechna praktyka na tym forum. Mam co prawda dwuletnią przerwę w uczestnictwie ale od tych kilku dni zauważyłem dużo a nawet bardzo dużo błędów, które nie byly zaznaczone na czerwono a u mnie jak widzę wyłapano wszystkie.
Panowie jeżeli jesteście przeciw temu żeby starzy użytkownicy wracali na to forum to wystarczy powiedzieć. Wielu próbowało ja mam nadzieję że mi się uda.
Pozdrawiam
Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Akwarystów BOCJA www.bocja.org

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 19 lutego 09, 01:24

Mylisz się i to bardzo. Młodzieży, nastolatkom, dzieciom zwracamy zawsze i wyraźnie uwagę: "pisz poprawnie" lub coś w tym stylu, starszym użytkownikom zaznaczamy na czerwono rażące i powtarzające się błędy, które są najwyraźniej problemem już wyuczonym i staramy się je pokazać.
Czy Ciebie ktoś osobiście zna tutaj? Czy wstyd Ci będzie wyjść na ulicę? Myślę, że nasze zaznaczanie nagminnych błędów:
napewno - na pewno
narazie i na razie
roślinką - roślinkom
poprostu - po prostu (to Twój np. powtarzający się byk)
sęs - sens (również Twój)
itp.
Nie Ciebie tylko tak traktujemy, a zobacz z ostatnich postów Brokera, ile takich błędów jest zaznaczonych.

Sorry Alan, ale akurat mi przyszedłeś na myśl. ;)

Awatar użytkownika
Jakus
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 535
Rejestracja: 27 lutego 05, 15:35
Lokalizacja: Olsztyn->Pasym->Gdańsk

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jakus » 19 lutego 09, 11:13

Jaro69 pisze:Ciebie ktoś osobiście zna tutaj?

Niestety tak.
W dalsze dyskuje się nie wdaję bo nie widzę najmniejszego sensu.
Pozdrawiam

Poprawiałem już ten błąd u Ciebie 2 razy i poprawiał dalej będę, wyżej napisałem, że go powtarzasz i dalej to samo. Dzięki czemuś takiemu, młodzież na Forum wie, że pisze się w takiej formie jak poprawione, a nie z takim bykiem. Jaro69
Ostatnio zmieniony 19 lutego 09, 13:35 przez Jakus, łącznie zmieniany 1 raz.

niepewna
Narybek
Narybek
Posty: 81
Rejestracja: 24 marca 08, 22:07

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: niepewna » 1 marca 09, 02:05

Ja mam parę słówek do moda Jaro69. Skoro dałeś mi tę szansę i nie zablokowałeś od razu (a tego się spodziewałam) to po pierwsze - przepraszam. Obraziłam Cię i nie czuję się z tym zbyt dobrze. Obserwuję forum, więc widzę, jak wielką masz wiedzę o akwarystyce i jak starasz się pomagać ludziom, którzy potrzebują pomocy w tym temacie. Więc za to - wielki szacun! Nie zamierzam nawet polemizować na temat czerwonego paska pod moim nickiem - wiem, zasłużyłam. Ale czy Ty jesteś w porządku? Piszesz, że nikt mnie nie obraził. Jednocześnie nazywasz region, w którym mieszkam, Polską B. I to jest gorsze, niż nazwanie kogoś idiotą. Bo w tej Polsce B żyją tacy sami ludzie, jak w Polsce "właściwej", czy też Polsce A. A może jeszcze inaczej? Obraziłeś tysiące ludzi mieszkających na wschodzie Polski. Uważasz nas za ludzi gorszej kategorii. Twoja sprawa. Ale zamykając mój temat i blokując mi możliwość wypowiedzenia się, powinieneś również odpowiedzieć na zarzuty, które miałam wobec Ciebie.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 1 marca 09, 10:38

niepewna pisze:Jednocześnie nazywasz region, w którym mieszkam, Polską B.

Na swój region Szczecin i okolice mówię Polska "C" i co w tym złego?
Nie masz wyczucia co do znaczenia i treści wypowiedzi, czy też nawet pojedynczych zdań kierowanych do Ciebie, pokazałaś się już jako mocno przewrażliwiona i "tykalska" po pamiętnej dyskusji z Twojego pierwszego wątku, o czym doskonale pamiętam. Ty wszystko co jest napisane, starasz się wyolbrzymić i doszukujesz się w tym jakiejś obrazy, czegoś poniżającego, kiedy wcale czegoś takiego nie ma.
Jeśli Twoje podejście do wysyłki ryb pocztą jest takie jakie jest (czyli chyba nie wiesz, że tak się robi), ja w tym momencie twierdzę, że w Twoich rejonach nie ma po prostu UP (Urzędów Pocztowych), a Polska "B", bo nie "A" ani "C".

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości