Zażalenia na pracę Moderatorów

michal152
Ryba
Ryba
Posty: 247
Rejestracja: 29 października 06, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: michal152 » 15 stycznia 07, 20:24

witam
zapytałem się kogos z forum: czy krewetki takie będą jeść takie pokarmy podałem nazwy, ale bez firm i ktoś dał mi ostrzeżenie: powód spam

ostatnio wysyłałem wiadomość 2006-11-02, 18:31 i za tą raczej nie mogłem dostać ostrzeżenia 2007-01-15, 18:25

za co niby dostałem to ostrzeżenie, zapytać się nie można
http://klub.chip.pl/akwaria/akk/index3.html
pokarmy dla ryb gotowe i robione oraz hodowane

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: kuba!!! » 15 stycznia 07, 20:34

Za Spam
Obrazek

michal152
Ryba
Ryba
Posty: 247
Rejestracja: 29 października 06, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: michal152 » 15 stycznia 07, 20:51

a jak ta osoba mogłaby mi niby napisać że nie polecam tego pokarmu dla krewetek albo że jest dobry, że będą go jeść
http://klub.chip.pl/akwaria/akk/index3.html
pokarmy dla ryb gotowe i robione oraz hodowane

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: A-kara » 15 stycznia 07, 21:15

Człowieku o co ci chodzi????? Odkopujesz tematy sprzed roku, kilku miesięcy, dodając do nich nic nie wnoszące wypowiedzi, na dodatek bezsensowne o wątpliwej wartości merytorycznej.. Nawet nie robisz przecinków, co naprawdę bardzo utrudnia czytanie, chociaż na forum jest wątek z linkiem, gdzie zakładka firefox poprawia błędy (wiem, bo sama mam!).. Ponadto dostałeś na prv wiadomość, że jeśli jeszcze raz odkopiesz temat nieaktualny, sprzed długiego czasu to dostaniesz ostrzeżenie.. Wielokrotnie już poprawiłam twoje błędy i scalałam posty ( pisałeś jeden pod drugim, gdy dwa można było połączyć w jeden) poza tym ewidentnie nabijasz sobie licznik.. Oprócz wiadomości prywatnej, w kilku twoich postach zostawiłam poprawki i również wiadomości, żebyś np. nie odkopywał tematów. Powiedz mi, ile można kogoś prosić?
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: kuba!!! » 15 stycznia 07, 21:34

michal152,
najlepiej bedzie jak do komputera bedziesz siadal z rodzicami.
ty nie rozumiesz co sie do okola ciebie dzieje. Pisano Ci abys nie pisal postow nie wnoszacych nic do dyskusji, abys nie odkopywal starych postow, a teraz ja ci mowie abys nie odpowiadal na pytania na ktore nie znasz odpowiedzi(bo tak tez robiles i wprowadzales ludzi w blad)
wiec wez sie w garsc bo narazie dostales TYLKO jedno ostrzezenie i to ode mnie, a ja ostrzegam tylko raz.

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Domingo
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 25 listopada 07, 19:45
Lokalizacja: Bochnia

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Domingo » 25 marca 08, 20:04

Wybrałem to miejsce na podziękowania dla Tomka23 za 2 ostrzeżenia. Wiele mnie one nauczyły . A Ty na przyszłość pamiętaj! Administratorzy i Moderatorzy Forum nie są od tego, aby uprzykrzać ludziom życie, tylko od utrzymywania porządku i wysokiego poziomu merytorycznego treści zawartych na AquaForum.
Ostatnio zmieniony 26 marca 08, 15:14 przez Domingo, łącznie zmieniany 2 razy.
112L

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 25 marca 08, 22:35

Jako, że wypowiedź ta skierowana jest do mnie, więc odpowiadam. Po pierwsze nie widzę powodu, byś czuł się skrzywdzony. No ale w Twoje uczucia nie wnikam. Druga sprawa to, że nie musisz mi przytaczać fragmentów Regulaminu, który sam tworzyłem... I trzecia jeżeli uważasz, że ostrzeżenia dostałeś z powodu mojego widzi mi się to już nic na to nie poradzę. Twoje zażalenia uważam za bezpodstawne. I jeszcze na przyszłość, bo zauważyłem, że masz problemy z dobrym tonem, zwracając się do kogoś wypada używać dużej litery w wyrazach bezpośrednio odnoszących się do tej osoby, np. "Ty", "Ciebie", "Twoje", itp. Warto zapamiętać. To tyle odpowiedzi z mojej strony.

Awatar użytkownika
Domingo
Ryba
Ryba
Posty: 326
Rejestracja: 25 listopada 07, 19:45
Lokalizacja: Bochnia

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Domingo » 26 marca 08, 15:19

Ojojoj , przecież ja nie czuję się skrzywdzony!!! W dzisiejszych czasach nawet podziękowania są przyjmowane z pogardą ;-) A mówiąc TY zwracałem się do bieżącego czytelnika ww posta. A że napisałem TY małą literą , to już zwykłe przeoczenie...
112L

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 26 marca 08, 17:57

W takim razie zwracam honor w całości, odebrałem Twoją wypowiedź całkiem inaczej, jako ironiczną i w formie wyrzutu pod moim adresem. Jeszcze raz zwracam honor.
Pozdrawiam
Tomek23

niepewna
Narybek
Narybek
Posty: 81
Rejestracja: 24 marca 08, 22:07

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: niepewna » 29 czerwca 08, 00:02

"Już raz Ci zwracałem uwagę żebyś swoje komentarze zachowała dla siebie a ewentualne uwagi osobiste kierowała do mnie na PW. Jeżeli jeszcze raz będzie robiła taki cyrk na forum publicznym to otrzymasz ostrzeżenie i nie myśl, że robię to złośliwie, nie ruszają mnie takie przytyki inaczej dawno by mnie tu nie było. Nie tu równych i równiejszych, wszyscy mają przestrzegać Regulamin, a jak komuś nie pasuje to droga wolna."
Nie strasz mnie i nie szantażuj, bo po pierwsze, to jest karalne, a po drugie - to jest publiczne forum i każdy ma prawo na nim być i się wypowiedzieć. A po trzecie mamy wolność słowa, jakbyś nie zauważył. Dostanę ostrzeżenie bo odważyłam się Ciebie skrytykować? Na forum, by każdy mógł zauważyć, że nie jesteś idealny? Swoją postawą zniechęcasz wiele osób do korzystania z tego forum. Ludzie albo dostają zakaz pisania na forum, albo zostają zbanowani (za błędy ortograficzne na forum akwarystycznym!). Spójrz, Panie Moderatorze, na swoje pierwsze wpisy na tym forum.
Pewnie to mój ostatni post na tym forum :) Życzę zdrowych zwierzątek, ślicznych roślinek i całej reszty również w porządku :)

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Aigel » 29 czerwca 08, 09:33

Nie wiem do kogo to było skierowane, ale pozwolę sobie odpowiedzieć.

niepewna pisze:to jest publiczne forum i każdy ma prawo na nim być i się wypowiedzieć.


Oczywiście, z tym że każdy ma obowiązek przestrzegać regulaminu.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 29 czerwca 08, 19:40

niepewna pisze:"Już raz Ci zwracałem uwagę żebyś swoje komentarze zachowała dla siebie a ewentualne uwagi osobiste kierowała do mnie na PW. Jeżeli jeszcze raz będzie robiła taki cyrk na forum publicznym to otrzymasz ostrzeżenie i nie myśl, że robię to złośliwie, nie ruszają mnie takie przytyki inaczej dawno by mnie tu nie było. Nie tu równych i równiejszych, wszyscy mają przestrzegać Regulamin, a jak komuś nie pasuje to droga wolna."
Nie strasz mnie i nie szantażuj, bo po pierwsze, to jest karalne, a po drugie - to jest publiczne forum i każdy ma prawo na nim być i się wypowiedzieć. A po trzecie mamy wolność słowa, jakbyś nie zauważył. Dostanę ostrzeżenie bo odważyłam się Ciebie skrytykować? Na forum, by każdy mógł zauważyć, że nie jesteś idealny? Swoją postawą zniechęcasz wiele osób do korzystania z tego forum. Ludzie albo dostają zakaz pisania na forum, albo zostają zbanowani (za błędy ortograficzne na forum akwarystycznym!). Spójrz, Panie Moderatorze, na swoje pierwsze wpisy na tym forum.
Pewnie to mój ostatni post na tym forum :) Życzę zdrowych zwierzątek, ślicznych roślinek i całej reszty również w porządku :)

Jako, że to do mnie to pomimo, że Szef już właściwie Ci odpowiedzi udzielił to ja też się do tego odniosę. Po pierwsze nie straszę Cię, a już na pewno nie szantażuję, chyba masz jakiś syndrom ofiary, ja Cię tylko upominam, ponieważ nie przestrzegasz regulaminu, a on obowiązuje wszystkich. Nikt tu nie dostaje ostrzeżeń bez powodu, ilość nadawanych ostrzeżeń jest bardzo niewielka jak na ilość użytkowników i ilość pisanych postów, więc nie usiłuj tu wprowadzać kogoś w błąd. Po drugie nie wprowadzaj po raz wtóry w błąd pisząc, że ktoś ty dostaje bana za pisownię, bo takiego przypadku jeszcze nie było. Za niepoprawną pisownię jest upomnienie i dopiero jak ktoś uparcie nie stosuje się do Regulaminu otrzymuje ostrzeżenie zawsze o wadze 1. Innymi słowy po prostu celowo wprowadzasz Użytkowników w błąd a w jakim celu to wszyscy możemy się domyślić...Wolność słowa to nie wolność mówienia(pisanie) co się chce i jak się chce. Za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność. Ostrzeżenie możesz dostać tylko i wyłącznie za niestosowanie się do Regulaminu, ja nikomu nie daję ostrzeń, bo mam takie widzi mi się, cokolwiek chcesz tu innym wmówić. Nie jestem idealny i nigdy tak nie twierdziłem, więc nie wiem o co Ci w ogóle chodzi. Robisz po raz kolejny rozróbę nie wiadomo o co, widać są ludzie, którym wkładanie kija w mrowisko sprawia przyjemność. Pozostawiam bez komentarza. I na koniec: nie jest to Twój ostatni post, bo nie dostajesz żadnego bana, chociaż pewnie byś chciała, żeby uprawomocniły się Twoje bajki, które tu wypisujesz ale jak widzisz, jeżeli Regulaminu nie łamiesz to ostrzeżenia nie dostajesz.
Ja Ci z kolei życzę szacunku dla pracy innych, więcej powściągliwości i więcej postów na tematy akwarystyczne a mniej krytykujących mnie, innych i całe Forum. Jak Ci się tu nie podoba to pisać nie musisz, przecież nikogo na siłę nie trzymamy ale jeżeli już to robisz to bardzo proszę ale zawsze zgodnie z Regulaminem.
Pozdrawiam

madziora
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 08, 01:24

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: madziora » 16 grudnia 08, 23:24

moze zacznijmy od tego, ze moderator moderatorowi nie rowny. I dla kazdego z nich slowa takie jak spam itd maja inne znaczenie...zazwyczaj dostaje sie ostrzezenie od osoby ktora nie rozmawiala z Toba w temacie i nie wie o co chodzi...ale coz tacy moderatorzy tez sa i odrazu zniechecaja do zagladania w to miejsce.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 16 grudnia 08, 23:51

madziora pisze:moze zacznijmy od tego...

że na Forum obowiązuje język polski, a Ty na przykład takiego nie używasz.
Kolejna sprawa to do czego się odnosi Twoja wypowiedź, skoro ostatni post był napisany w czerwcu?
Masz pretensje do któregoś z Moderatorów za ukaranie? Po to właśnie jest ten wątek, a nie takie ogólnikowe wypowiadanie się.
Na Fo rum obowiązuje Regulamin, nie ma od niego żadnych odstępstw. Jeśli komuś tu się nie podoba, droga wolna. Tak samo dobrowolnie ktoś się rejestruje i dokładnie w ten sam sposób może Forum opuścić. Jeśli nie podobają się reguły przyjęte na tym Forum, są również i inne, aczkolwiek nie gwarantuję poziomu wiedzy na innych.

madziora
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 08, 01:24

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: madziora » 17 grudnia 08, 00:26

wybacz ale nie wypowiadalam sie w czerwcu gdyz rejestrowalam sie dopiero w tym miesiacu :) to czemu Ty nie reagowales gdy pisales ze mna w jedym temacie ?

[ Dodano: 16 Grudzień 08, 22:27 ]
co w mojej wypowiedzi nie jest polskiego ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości