Zażalenia na pracę Moderatorów

Awatar użytkownika
czapu
Ryba
Ryba
Posty: 116
Rejestracja: 2 marca 09, 23:13

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: czapu » 23 maja 09, 21:30

Tomaszu szanowny pokaż mi proszę Cię bardzo za co mi daleś ostrzeżenie ;) konkretny post poprosze :)

pzdr
imperare sibi maximum est imperium

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 23 maja 09, 21:33

Proszę bardzo:
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#153983
Miarka się przebrała, ileż razy dorosłemu człowiekowi można tłumaczyć to samo...
Tomek83

Awatar użytkownika
czapu
Ryba
Ryba
Posty: 116
Rejestracja: 2 marca 09, 23:13

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: czapu » 23 maja 09, 21:37

dziękuję za wyjaśnienie...

pzdr
Proszę uprzejmie.
Ostatnio zmieniony 23 maja 09, 21:39 przez czapu, łącznie zmieniany 1 raz.
imperare sibi maximum est imperium

Awatar użytkownika
bunceek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 641
Rejestracja: 19 stycznia 09, 23:28
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: bunceek » 28 maja 09, 00:42

Witam. Chciałem i ja coś powiedzieć. Może i złamałem regulamin, ale mogłeś Jarku napisać mi na PW wiadomość i bym zmienił post, a nie od razu strzeliłeś mi ostrzeżenie to już moje drugie więc jak nie chcesz żebym pisał na tym foru to poprstu usuń mi konto i po problemie. Jak inni robią naprawde źle to wpierw ostrzegasz a mi od razu z biegu dajesz ostrzeżenia. Ale jak tak Ci lepiej to ok. Pozdrawiam.
375L Ogólne
Siedlce sklep zoologiczny Edil zaprasza. Ul.11 listopada 45. ;)

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Jaro69 » 28 maja 09, 00:56

bunceek pisze:mogłeś Jarku napisać mi na PW wiadomość i bym zmienił post, a nie od razu strzeliłeś mi ostrzeżenie to już moje drugie więc jak nie chcesz żebym pisał na tym foru to poprstu usuń mi konto i po problemie.

I tak do każdego pisać na PW, tak? A już co innego do roboty nie mam? A ile razy było powtarzane: nie pisać rzeczy w stylu "zgadzam się z przedmówcą"? W Regulaminie jest o tym wyraźnie napisane, Ty go złamałeś już nie raz pisząc coś w tym stylu. W końcu przyszła pora to ukarać.
Masz w swojej karierze już mnóstwo tego typu postów, może teraz będziesz na to zwracał uwagę.

Awatar użytkownika
bunceek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 641
Rejestracja: 19 stycznia 09, 23:28
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: bunceek » 28 maja 09, 01:24

Rozumiem. Pozdrawiam.
375L Ogólne
Siedlce sklep zoologiczny Edil zaprasza. Ul.11 listopada 45. ;)

Awatar użytkownika
bunceek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 641
Rejestracja: 19 stycznia 09, 23:28
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: bunceek » 28 maja 09, 19:06

Jaro69 pisze:ale jeśli uwaga zwracana już niejednokrotnie jest niezauważana, wtedy jedynym wyjściem jest ostrzeżenie.

no to powiedz mi Jarku gdzie Ty mi zwracałeś uwagę?? bo nie mogę sobie przypomnieć??? :niewiem:
375L Ogólne
Siedlce sklep zoologiczny Edil zaprasza. Ul.11 listopada 45. ;)

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 28 maja 09, 19:25

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Jarka:
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#152962

Awatar użytkownika
bunceek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 641
Rejestracja: 19 stycznia 09, 23:28
Lokalizacja: Siedlce

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: bunceek » 28 maja 09, 19:29

Tak myślałem, że o to chodzi. Ale chciałem się upewnić.
375L Ogólne
Siedlce sklep zoologiczny Edil zaprasza. Ul.11 listopada 45. ;)

Awatar użytkownika
Gismo
Ryba
Ryba
Posty: 379
Rejestracja: 28 października 08, 17:48
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Gismo » 30 czerwca 09, 21:46

Chciałbym się dowiedzieć gdzie popełniłem takie wykroczenie:

Spam, posty nic nie wnoszące do tematu; od pouczania i zwracania uwagi na tym Forum są bardziej kompetentne osoby.


Napisałem to Tomka PW ale nie chce mi wskazać post, za który dostałem ostrzeżenie. Przejrzałem wszystkie moje ostatnie posty i nie widzę w nich nic nadzwyczajnego ani złego.

Pozdrawiam
Szanuj forum i innych użytkowników - Oni także Cię szanują
„c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui!”

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Tomek83 » 30 czerwca 09, 21:54

Podaję linki do tematów, w których twoje posty wkraczały w zakres obowiązków Moderatorów tego Forum.
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159757
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159434
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159163
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#158973
I jeszcze jedno:
Gismo pisze:Napisałem to Tomka PW ale nie chce mi wskazać post, za który dostałem ostrzeżenie.

Naucz się cierpliwości. Dostałabyś tę listę linków na PW, gdybyś chwilę poczekał. Ja po wejściu na Forum mam ok. 100 postów do przejrzenia i zrobienie porządku po całym dniu, a nie tylko Twoje zażalenie na głowie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gismo
Ryba
Ryba
Posty: 379
Rejestracja: 28 października 08, 17:48
Lokalizacja: Chorzów

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: Gismo » 30 czerwca 09, 21:58

http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159757 - jeśłi przekroczyłem zasady to kolega wyżej też.
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159434 - pomogłem koledze... wypisałem mu przecież kilka tematów do których może zajrzeć...
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#159163 - jeśli ja tu przekroczyłem regulamin to i EyeQueue, Michał77777777 też to zrobili.
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p ... ht=#158973 - także doradziłem co kolega powinien kupić
Szanuj forum i innych użytkowników - Oni także Cię szanują
„c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui!”

pokepim
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 9 lipca 09, 11:32

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: pokepim » 16 lipca 09, 12:26

To ja zażalę się na pracę Osamy :)
Ten użytkownik z uprawnieniami moderatorskimi, zbytnio nadużył swoją władze, do tego nie doczytał mojego postu, albo też nie zrozumiałjego treści, chociaż inni użytkownicy zrozumieli :)
Wysłałem mu wiadomość z opisem sytuacji itp. a w zamian dostałem ostrzeżenie o treść "zbędna dyskusja z moderatorem"
Ehhh czy tu naprawde nadużywana jest władza moderstorska? Byłem na wielu forach a nigdny nie spotkałęm się z takim nadużywaniem władzy moderatorskiej.

Opróćz tego Osama uznał off topic w moim temacie, a nawet nie chcial wskazać który post od niego odbiega, a jak widać żaden nie odbiegał, z pewnością zrobił to z zemsty, dlatego że popełnił błąd a ja mu chcę uświadomić to, jednak on tego nie chce przyjąć :/

Nie podoba mi się taka postawa moderatora, i poprzeczytaniu regualminu jednak uważam że takie zachoawania moderatora uprzykrzają innym życie ;)


Nie chce nikogo urażać i mam nadzieje że Ciebie osamo nie uraziłem, napisałem tylko prawde :),

Pozdrawiam pokepim


Edit:

Dodam że jego kumpel zaczął mnie wyzywać na shoutboxie od durniów....
A Osama stwierdzil ze nie będzie czytał wiadomości ode mnie....
Czy taki leniwy typ jak on nadaję sie na funkcje moderatora?

STANOWCZO NIE

A teraz coś ode mnie dla Osamy :offtopic:

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: osama » 16 lipca 09, 12:37

pokepim pisze:Hejka

Widzę że wpisałeś się do mojego tematu :D

Ehhh tylko nie wiem czemu ale uznałeś żę w tym temacie był offtopic...
No przeciez tam pytałem się o prametry wody i o obsade ( wszystko zawarte w pierwszym poście), nie zawarłem tam znaku "?" dlatego że było to zdanie twierdzące :), no chyba że Ceiebi w szkole nie uczą tego :P, a zdanie brzmiało mniej więcej:\

Nie wiem jakie krewetki i w jakich ilościach wrzucić, poradźcie mi....

Gdzie tutaj można wstawić znak zapytania? :D

to pierwsza sprawa, a druga to jest taka czemu wkleiłeś mi znak Off topic od tematu?
Czy był tam jakikolwiek post któy odbiegał od tematu? Jeśli tak to daj go :), a jeśli nie to prosiłbym ciebie o to żebyś usunął swój post ;)

Mam nadzieje że nie uraziłem cię... właścwie to tylko pytam....

Pozdrawiam pokepim

PS Czasami analaizuj dokłądniej temat, być może uniekniemy wiadomości takich jak ta ;)


Wysilę się raz, choć uważasz, że jestem leniwy.

Po pierwsze, prosiłbym, abyś pisał do mnie po polsku.

Po drugie,
pokepim pisze:Witam mam akwarium 45l
W tej chwili dojrzewa, ale ni długo będę rozglądał się nad obsadą. Mają tam być krewetki + ewentualnie 1 samiec gupika i 2 samiczki Krewetki jakie tam by były to te ozdobne typu red cherry babaulti crystal red itepe, tylko nie wiem jakie, i w jakich ilościach kupić, żeby akwarium nie było prze krewetkowane, ale kolorowe ( żółte też widziałem, i tak też fajnie by było mieć ale nie pamiętam nazwy)
Tu nie ma pytania o obsadę, dajesz nam tylko do zrozumienia, że jeszcze nie wiesz jaką będziesz miał obsadę, za to w kolejnej części postu pytasz o zmianę parametrów wody za pomocą chemii:
pokepim pisze:Parametry:

Ph 7,4
Gh: chyba około 12, wciąż zmniejszam do 10
KH 8~10
Temp. 25~28,


To na tą chwile
Końcowo parametry powinny być u mnie takie:

Ph 7
Gh 10
Kh 8
Temp 25

W zoologicznym sprzedawca polecił mi środek do zmniejszania Ph i Kh, nic o Gh nie było ale czy Gh też zmniejszy się dzięki środkowi? Bo mi chodziło środek do zmniejszania Gh ale powiedziano mi że jak zmniejszę Kh to Gh też się zmniejszy czy to prawda?
Zatem wątek trafia do działu "Woda".

Po trzecie, OT był, ponieważ:

Molas pisze:
bunceek pisze:Co do tej żółtej to nazywa sie Yellow


Pełna nazwa to: Neocaridina heteropoda var. yellow

bunceek pisze: Na internecie znajdziesz tabele z krewetkami


http://www.novina.pl

O prosze jak naciśniesz na Krewetki tam po prawej to rozwinie się cała lista krewetek z opisami.


oraz

pokepim pisze:A co do krzyżowania znalzłem :D , tylko czy one sie rozmnąża w zbiorniku ogólnym czy trzeba kotnik kupić?


oraz

Molas pisze:pokepim napisał/a:
rozmnąża w zbiorniku ogólnym czy trzeba kotnik kupić


Zależy od końcowej obsady, ale same krewetki spokojnie się rozmnożą w ogólnym.
Ale to już inny dział bo tutaj to jest OT.


oraz

pokepim pisze:No podałem jaka bezdie końcowa osada, te 3 gupiki, no i 10 krewetek jak mi polecił bunceek, no więc taka byłaby moja końcowa obsada


oraz

Molas pisze:No to krewetki spokojnie mogą się rozmnażać w ogólnym , gupiki nie powinny zjadac małych.
To posty nie na temat.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

pokepim
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 9 lipca 09, 11:32

Re: Zażalenia na pracę Moderatorów

Postautor: pokepim » 16 lipca 09, 12:48

Po pierwsze, prosiłbym, abyś pisał do mnie po polsku.


Napisałem :) co jest według ciebie napisane nie po polsku? Chodzi o literówki? Moderator powinien na tą przymknąć oko, bo raczje na moderatora jest wybierany ktos rozsądny

Po drugie,
pokepim pisze:Witam mam akwarium 45l
W tej chwili dojrzewa, ale ni długo będę rozglądał się nad obsadą. Mają tam być krewetki + ewentualnie 1 samiec gupika i 2 samiczki Krewetki jakie tam by były to te ozdobne typu red cherry babaulti crystal red itepe, tylko nie wiem jakie, i w jakich ilościach kupić, żeby akwarium nie było prze krewetkowane, ale kolorowe ( żółte też widziałem, i tak też fajnie by było mieć ale nie pamiętam nazwy)


Tu nie ma pytania o obsadę, dajesz nam tylko do zrozumienia, że jeszcze nie wiesz jaką będziesz miał obsadę, za to w kolejnej części postu pytasz o zmianę parametrów wody za pomocą chemii:


Nie kolego z tym sie nie zgodze, w tym zdaniu chodziło mi o to jakie kupić, z tego zdania samo się nasuwa że chłopak nie wie to może droadźmy mu, a kolega Molas dziwnym trafem jakoś zrozumiał to... i nie tylko on


pokepim pisze:Parametry:

Ph 7,4
Gh: chyba około 12, wciąż zmniejszam do 10
KH 8~10
Temp. 25~28,


To na tą chwile
Końcowo parametry powinny być u mnie takie:

Ph 7
Gh 10
Kh 8
Temp 25

W zoologicznym sprzedawca polecił mi środek do zmniejszania Ph i Kh, nic o Gh nie było ale czy Gh też zmniejszy się dzięki środkowi? Bo mi chodziło środek do zmniejszania Gh ale powiedziano mi że jak zmniejszę Kh to Gh też się zmniejszy czy to prawda?


Zatem wątek trafia do działu "Woda".


Ależ mi obojętnie czy tam trafił czy nie...v dobrze zrobiłes :)
Tylko co to ma do tematu? :offtopic:

Po trzecie, OT był, ponieważ:

Molas pisze:
bunceek pisze:Co do tej żółtej to nazywa sie Yellow


Pełna nazwa to: Neocaridina heteropoda var. yellow

bunceek pisze: Na internecie znajdziesz tabele z krewetkami


http://www.novina.pl

O prosze jak naciśniesz na Krewetki tam po prawej to rozwinie się cała lista krewetek z opisami.


oraz

pokepim pisze:A co do krzyżowania znalzłem :D , tylko czy one sie rozmnąża w zbiorniku ogólnym czy trzeba kotnik kupić?


oraz

Molas pisze:pokepim napisał/a:
rozmnąża w zbiorniku ogólnym czy trzeba kotnik kupić


Zależy od końcowej obsady, ale same krewetki spokojnie się rozmnożą w ogólnym.
Ale to już inny dział bo tutaj to jest OT.


oraz

pokepim pisze:No podałem jaka bezdie końcowa osada, te 3 gupiki, no i 10 krewetek jak mi polecił bunceek, no więc taka byłaby moja końcowa obsada


oraz

Molas pisze:No to krewetki spokojnie mogą się rozmnażać w ogólnym , gupiki nie powinny zjadac małych.
To posty nie na temat.


[/quote]

Ehhh jak mówiłem wszystko to bylo odowpiedzią na "zdanie twierdzące" w pierwszy poście
Ile razy mam mówić to?

dobra ale widać nie osiągnie nic udowandniając komuś jego błąd, tym bardziej że ten ktoś jest zwyklym egoistą...

Dziwie się czemu towjemu koledzenie nie daleś ostrzeżenia za obraze....

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości