Preferencje

veetak
Ryba
Ryba
Posty: 306
Rejestracja: 7 sierpnia 09, 12:50
Lokalizacja: Łódź

Re: Preferencje

Postautor: veetak » 10 marca 10, 16:23

Czy preferencje mają określać zasób wiedzy forumowicza, czy też preferowany kierunek rozwoju?
Pierwsza opcja ma znaczenie służebne wobec użytkowników, ale "stary akwarysta" może mieć wiedzę z kilku działów, ponieważ zajmował się nimi maniakalnie wcześniej.
Opcja druga określa kierunki i stanowi wyłącznie informację o chęciach, a nie o poziomie wiedzy.
HodujęWF: Heterandria formosa, Neoheterandria elegans, Micropoecilia parae, bifurca, Gerardinus metallicus, Poecilia reticulata, wingei, Phallichthys amates. Limia nigrolineata, Ilyodon whitei, Ameca splendens

Molas
Ryba
Ryba
Posty: 238
Rejestracja: 13 kwietnia 09, 16:47
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Preferencje

Postautor: Molas » 10 marca 10, 16:28

Tomek ale to wcale by nie było takie uciążliwe raz czy dwa razy dziennie zagłosować na kogoś zaznaczając tak lub nie. A do kogo miały by być wysyłane podania to byscie wybrali jednego z was (modków) i nie musiał byś odbierać tych pw, jak nie chcesz.
I'm back :D

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Preferencje

Postautor: deXter » 10 marca 10, 16:48

Molas ale po co kombinować.
Jeżeli ktoś skakał po biotopach to znaczy, że czegoś szukał;]
A jeżeli robi aktualnie akwaria i jedno za drugim jest konkretnym biotop to chyba wie co go kręci...
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
EyeQueue
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1372
Rejestracja: 9 lipca 08, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Preferencje

Postautor: EyeQueue » 10 marca 10, 17:45

Najlepiej powołać komisję, która będzie rozstrzygała, kto ma wiedzę. Albo od razu Ministerstwo Prawdy...
A poważnie, jak być może wiesz (a może nie) zawodowo zajmuję się właśnie ocenianiem ludzi. I powiem Ci, że ocena wiarygodności dowolnie wybranego forysty, to nie dwa razy dziennie kliknięcie tak/nie. By zrobić to uczciwie, trzeba byłoby przeczytać co najmniej kilkanaście wątków z udziałem "podsądnego". Pomijam taki drobiazg, jak odpowiednia wiedza własna w każdym z czytanych wątków. Kto na forum podejmie się zweryfikować wiarygodność mojego wątku o substancjach toksycznych w drewnie? To może coś "bardziej akwarystycznego"? Kto zatem zweryfikuje moje opinie o rybkach z gatunków Erethistes jerdoni lub Danio tinwini?
Moim zdaniem nie ma żadnej możliwości wdrożenia Twojej propozycji w życie, nawet gdyby Aigel został na starość socjalistą i chciał wprowadzić centralne sterowanie na forum, cenzurę itd. A na to chyba się nie zanosi.
Pozdrawiam
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Preferencje

Postautor: Aigel » 10 marca 10, 20:28

EyeQueue pisze:Aigel został na starość socjalistą


Starość blisko to fakt, ale do idei socjalizmu jest mi dość daleko :twisted:

Preferencje powstały bo dowiedziałem się niedawno że na forum się da takie coś zrobić, każdy ma wybór i może sobie coś wybrać od tak.

Pozdrawiam
Obrazek

veetak
Ryba
Ryba
Posty: 306
Rejestracja: 7 sierpnia 09, 12:50
Lokalizacja: Łódź

Re: Preferencje

Postautor: veetak » 10 marca 10, 23:12

Robić coś czy nie robić? Szekspir. Fajna dyskusja dająca odpowiedź po co.
HodujęWF: Heterandria formosa, Neoheterandria elegans, Micropoecilia parae, bifurca, Gerardinus metallicus, Poecilia reticulata, wingei, Phallichthys amates. Limia nigrolineata, Ilyodon whitei, Ameca splendens

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości