recenzje?

Awatar użytkownika
trok
Ryba
Ryba
Posty: 274
Rejestracja: 20 kwietnia 07, 22:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

recenzje?

Postautor: trok » 1 października 09, 22:08

I tutaj propozycja dla administratorów, zajmuje się hobbystycznie nie tylko akwarystyką, udzielam się w miarę posiadanego czasu i umiejętności na innym forum- mniejsza o to na jaki temat, ale bardzo pomocny jest dział recenzje. Można by dodawać opisy poszczególnych produktów, szczególnie tych droższych, z krótką charakterystyką , wymiarami jakie nieraz trudno znaleźć w opisach sklepów. Recenzje nie muszą być robione przez bardzo doświadczonych akwarystów – choć tak było by najlepiej - każdy szczegół ważny przy ocenie można sfotografować i umieścić w sieci a osoba bardziej doświadczona wypowie się czy takie rozwiązanie techniczne jest godne polecenia czy może szwankować itp.
Wydaje mi się że to dobry pomysł , oszczędzi szukającym wiele roboty, a piszącym wiele nerwów przy pisaniu po raz któryś o jakimś produkcie, w takim dziale były by recenzje i wypowiedzi użytkowników.


Popieram stanowisko kuńia - wiele osób używa tych samych urządzeń.
Można założyć poddzial gdzie dla modelu lub serii byłby oddzielny wątek? Np.; Tetra EX x00...
Mogę się mylić....

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Re: recenzje?

Postautor: Seraphim » 2 października 09, 22:03

Temat został poruszany przeze mnie już jakiś czas temu o stworzeniu takiego działu i pomysł został odrzucony przez Admin-a. Pozdrawiam.
Nothing runs like a Deere.

Kadav
Moderator
Moderator
Posty: 1824
Rejestracja: 29 kwietnia 09, 13:27
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: recenzje?

Postautor: Kadav » 3 października 09, 10:34

A można znać argumentację owego odrzucenia?
lecimy od zera :)
PeIHa

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Re: recenzje?

Postautor: Seraphim » 3 października 09, 11:53

"Uważam że nowy dział nie jest potrzebny, w dziale sprzęt można by było założyć temat dla każdego filtra i już.

Pozdrawiam"
Nothing runs like a Deere.

sekibun
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 879
Rejestracja: 25 stycznia 09, 12:54

Re: recenzje?

Postautor: sekibun » 3 października 09, 21:53

Myślę, że przydałaby się taki poddział w dziale sprzęt. Już potem bez szaleństw na kolejne podziały można by używać prefiksów [filtr], [grzałka], [oświetlenie] i tak dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
chmielu
Narybek
Narybek
Posty: 90
Rejestracja: 21 września 09, 13:01
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: recenzje?

Postautor: chmielu » 14 listopada 09, 23:37

Zawsze można zapytać którąś z osób na forum o jakieś info o posiadanej przez nią sprzęcie. Ja tak zapytałem Kuń'a i udzielił mi kilku obszernych e-maili. I chwała mu za to.
Jeszcze jestem zielony ale się staram ;-)

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: recenzje?

Postautor: Aigel » 19 listopada 09, 22:27

O uciekł mi temat :)
Kadav, myślę że w tym dziale każdy będzie chwalił to co ma, a po co. Kiedyś była dyskusja o filtrach JBL'a i ich wyższością nad Tetrą. Jak ktoś zastanawia się czy wybrać filtr X czy Y to może śmiało założyć temat w dziale Sprzęt.

Pozdrawiam
Obrazek

Kadav
Moderator
Moderator
Posty: 1824
Rejestracja: 29 kwietnia 09, 13:27
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: recenzje?

Postautor: Kadav » 23 listopada 09, 00:26

Szefie nic się nie dzieje - przyjąłem, przetrawiłem i... "przyjąłem do wiadomości"
lecimy od zera :)
PeIHa

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości