Jak uzyskać zdjęcie ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Jak uzyskać zdjęcie ostrzeżenia.

Postautor: Tomek83 » 29 kwietnia 09, 20:20

1. Zgodnie z Regulaminem Użytkownik posiadający ostrzeżenie może starać się o jego zdjęcie na warunkach opisanych poniżej po upływie miesiąca od daty jego nadania.
2. O zdjęcie ostrzeżenia nie mogę starać się Użytkownicy, którzy otrzymali je za: wulgaryzmy i niekulturalne zachowanie na Forum, plagiat i umyślne oraz celowe naruszenie praw autorskich, wykroczenia naruszające polskie prawo(np. rozpowszechnianie treści pornograficznych), reklamowanie stron i aukcji komercyjnych, posiadanie więcej niż jednego konta na Forum, oraz Użytkownicy zbanowani.
3. Użytkownik chcący uzyskać zdjęcie ostrzeżenia zgłasza się z umotywowaną prośbą do Aigela za pomocą wiadomości PW. Moderator ten przedstawia umotywowaną prośbę petenta całemu Gronu Administracyjnemu, które po zapoznaniu się z prośbą Użytkownika i przedyskutowaniu jej, podejmuje decyzję w głosowaniu.
4. Po pozytywnym dla Użytkownika wyniku głosowania ostrzeżenie jest zdejmowane przez Moderatora, który je nałożył. W przypadku decyzji negatywnej ostrzeżenie pozostaje w mocy. Decyzja Grona Administracyjnego zostanie przekazana Użytkownikowi starającemu się o zdjęcie ostrzeżenia.
5. Osoby, które nie umotywują swojej prośby, bądź nie poprawiły swojego zachowania na Forum proszone są o niekierowanie próśb w sprawie zdjęcia ostrzeżenia, gdyż nie będą one rozpatrywane.

Opracowanie: Tomek83
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 10, 13:21 przez Tomek83, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „O forum”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości