logowanie

Matrixx
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 4 kwietnia 08, 21:01

logowanie

Postautor: Matrixx » 6 kwietnia 08, 08:48

Nie wiem dlaczego ale cały czas muszę się logować np pisze nowego posta daje wyślij i znowu login, trochę to uciążliwe. Chyba ze nie doczytałem czegoś i mam coś ustawić w przeglądarce.
Dzięki za info
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: logowanie

Postautor: Jaro69 » 6 kwietnia 08, 10:03

Matrixx pisze:Nie wiem dlaczego ale cały czas muszę się logować np pisze nowego posta daje wyślij i znowu login, trochę to uciążliwe. Chyba ze nie doczytałem czegoś i mam coś ustawić w przeglądarce.

A może masz neostradę, gdzie adres IP jest zmienny i w trakcie np. pisania serwer widzi Cię jako kogoś innego? Jeśli dzieje się to sporadycznie to tak właśnie może być, jeśli nagminnie możesz mieć coś źle skonfigurowane w przeglądarce:
zapamiętywanie haseł dla witryn,

lub

logowanie do archiwów wymaga odpowiedniej konfiguracji przeglądarki internetowej. Po poprawnym zalogowaniu przeglądarka musi zapamiętać, że użytkownik jest zalogowany. Do tego niezbędna jest możliwość przechowywania w przeglądarce klienta tzw. cookie sesyjnych - małego pliku z zapisaną informacją o identyfikatorze połączenia. Plik ten jest kasowany natychmiast po zamknięciu przeglądarki.
Jeżeli mają Państwo problem z logowaniem, proszę o sprawdzenie i ustawienie poprawnej konfiguracji przeglądarki.


Cytat z netu

Awatar użytkownika
Kin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 511
Rejestracja: 5 marca 08, 21:11
Lokalizacja: Wolbrom

Re: logowanie

Postautor: Kin » 8 kwietnia 08, 22:16

logowanie do archiwów wymaga odpowiedniej konfiguracji przeglądarki internetowej. Po poprawnym zalogowaniu przeglądarka musi zapamiętać, że użytkownik jest zalogowany. Do tego niezbędna jest możliwość przechowywania w przeglądarce klienta tzw. cookie sesyjnych - małego pliku z zapisaną informacją o identyfikatorze połączenia. Plik ten jest kasowany natychmiast po zamknięciu przeglądarki.
Jeżeli mają Państwo problem z logowaniem, proszę o sprawdzenie i ustawienie poprawnej konfiguracji przeglądarki.


Dokładnie to co napisał Jaro, przeglądarka "zapomina" kto jest zalogowany :p i dlatego się tak dzieje :D

po prostu ustaw sobie aby przechowywał ci ciasteczka np: 30 dni :P

PS: jak nie pomoże to otwórz okno, wyrzuć komputer, zbiegnij po schodach, i spróbuj go złapać, jak ci się uda to na 1000% będzie działać ;D
Linkin Park 4ever :P
_________________
63L Aqua Dom
1+2 Betta splendens
6 Rasbora heteromorpha
4 Corydoras aeneus

22L Ampularia Street
5x Ampularia (mała)

Awatar użytkownika
Seraphim
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1745
Rejestracja: 26 listopada 07, 15:45
Lokalizacja: W-wa Wesoła

Re: logowanie

Postautor: Seraphim » 8 kwietnia 08, 22:20

Kin pisze:PS: jak nie pomoże to otwórz okno, wyrzuć komputer, zbiegnij po schodach, i spróbuj go złapać, jak ci się uda to na 1000% będzie działać ;D

Ty nie cfaniakuj mi tu! Za matmę się weź, a nie pierdołki w głowie ;-)
Nothing runs like a Deere.

Awatar użytkownika
Kin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 511
Rejestracja: 5 marca 08, 21:11
Lokalizacja: Wolbrom

Re: logowanie

Postautor: Kin » 8 kwietnia 08, 22:34

ptasiek007 pisze:Ty nie cfaniakuj mi tu! Za matmę się weź, a nie pierdołki w głowie



Dobrze ;D hahahhah xD
Linkin Park 4ever :P
_________________
63L Aqua Dom
1+2 Betta splendens
6 Rasbora heteromorpha
4 Corydoras aeneus

22L Ampularia Street
5x Ampularia (mała)

Awatar użytkownika
madzia_83
Ryba
Ryba
Posty: 375
Rejestracja: 27 grudnia 06, 20:59

Re: logowanie

Postautor: madzia_83 » 9 kwietnia 08, 00:57

PS: jak nie pomoże to otwórz okno, wyrzuć komputer, zbiegnij po schodach, i spróbuj go złapać, jak ci się uda to na 1000% będzie działać ;D

Obrazek ... nie, no nie mogę...Obrazek
Sklep akwarystyczny:
www.star-fish.com.pl
Zapraszamy na morskie zakupy.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: logowanie

Postautor: Aigel » 9 kwietnia 08, 07:53

temat uwazam za skonczony
Obrazek

Wróć do „O forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości