Dzialanie Forum

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Tomek83 » 2 czerwca 09, 21:31

Andrzeju, to nic nie pomaga, było już o tym wspominane.

[ Dodano: 2 Czerwiec 09, 22:32 ]
Poza tym chodzi o to by automatycznie nie wylogowywało, a nie logowało automatycznie po wejściu na stronę forum. W tym jest problem.

Awatar użytkownika
EyeQueue
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1372
Rejestracja: 9 lipca 08, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzialanie Forum

Postautor: EyeQueue » 2 czerwca 09, 21:32

A ustawienia cookies w takim razie?

Ad. dodano: A co za różnica w praktyce - moim zdaniem dla użytkownika nie ma żadnej, co najwyżej innym znika na chwilę z pola widzenia.
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Tomek83 » 2 czerwca 09, 21:36

Ma znaczenie, bo chodzi o to, że automatycznie zostaje wylogowany z Forum, nie można tego problemu rozwiązać. Jak ja nic nie piszę ok. 15 minut to też muszę się ponownie zalogować zanim coś napiszę.

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Jaro69 » 2 czerwca 09, 21:39

Sardyna pisze:No patrz Jarku, ja mam stałe IP a mimo wszystko muszę się co jakiś czas logować ;)

A ja nie.
EyeQueue pisze:Sardyna powinien przy kolejnym logowaniu zahaczyć taki mały kwadracik obok pola loginu i hasła...

Ot i tak trzeba. :P

[ Dodano: 2 Czerwiec 09, 22:41 ]
Tomek83 pisze:automatycznie zostaje wylogowany z Forum, nie można tego problemu rozwiązać. Jak ja nic nie piszę ok. 15 minut to też muszę się ponownie zalogować zanim coś napiszę.

Tomku, miałem tak, kiedy byłem użytkownikiem Neostrady, teraz mogą ludki potwierdzić, że jak się zapomnę na noc ukryć, to całą nockę jestem zalogowany, a komp i tak idzie w spoczynek, znaczy ekran mi się tylko odstawia.

Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1673
Rejestracja: 3 marca 09, 12:45
Lokalizacja: Kępno

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Doody » 2 czerwca 09, 22:14

Ja jestem neostradowcem sześcio megowym :-)
Jeszcze mi się nie zdarzyło wylogowanie automatyczne.
A za zwyczaj wchodzę rano i tylko zwijam do ikony.
440l - Roślinne

Awatar użytkownika
Broker
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1607
Rejestracja: 19 października 06, 11:29
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Broker » 2 czerwca 09, 22:42

Ja jestem użytkownikiem stałego łącza "osiedlowego" i problemów również ni mam ;)
Dlatego też (zaraz po Jarku) jestem drugim userem z przesiedzianymi godzinami na forum, choć nie wiem czy 1/10 z tego przesiedziałem. Gdy używałem jeszcze opery, forum miałem w jednym z odnośników (faktycznie to miniaturek otwartej strony) na stronie głównej (dzięki tej opcji, tak ciężko mi się było z operą pożegnać...), więc kto u mnie na komputerze otwierał przeglądarkę, automatycznie był online na forum. Ktokolwiek buszował po sieci (czy to nawet ja, nie wchodząc po prostu na forum) był nie umyślnie na forum :P
Jarku, w jaki sposób się teraz łączysz z netem? Oraz w jaki sposób robią to osoby miewające problemy z log-outem a posiadające stałe IP?

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dzialanie Forum

Postautor: Jaro69 » 2 czerwca 09, 22:53

Broker pisze:Jarku, w jaki sposób się teraz łączysz z netem?

Dostawca vectranet.pl , stałe IP.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości