Uwierzycie?

Wierzycie w zjawiska paranormalne?

TAK
6
40%
NIE
5
33%
CZʦCIOWO
4
27%
 
Liczba głosów: 15
Awatar użytkownika
Ren-Ai
Ryba
Ryba
Posty: 435
Rejestracja: 28 stycznia 06, 16:28
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Uwierzycie?

Postautor: Ren-Ai » 2 maja 06, 10:52

NIE PRZEŚPIJ TEJ NOCY!!

"4 maja o godzinie 1.02 w nocy wydarzy się coś, co nie powtórzy się przez najbliższe 100 lat: kiedy spojrzymy na zegarek elektoniczny (koniecznie z sekundnikiem), zobaczymy taki oto napis: 01-02-03-04-05-06 - pierwsza godzina, druga sekunda, trzecia minuta, czwarty dzień, piąty miesiąc, szósty rok. Numerolodzy są przekonani, że będzie to niezwykła chwila i w żadnym wypadku nie należy jej przegapić.

- To jak odliczanie, jak wielki początek - komentuje Miriam O'Hara, nowojorska astrolog. - W takiej chwili możemy się oczyścić z tego co było i zacząć nowy rozdział w życiu. To unikalna sekunda i mamy szansę przeżyć ją tylko raz!

Ściśle rzecz biorąc, zdarzają się dwie takie sekundy w ciągu 100 lat: 5 kwietnia i 4 maja. 5 kwietnia w Ameryce, ponieważ Amerykanie zapisują datę odwrotnie: najpierw miesiąc, a potem dzień, więc u nich 04-05-06 to piąty kwietnia, a nie czwarty maja. Co wydarzyło się taj niezwykłej kwietniowej nocy, gdy zegary pokazywały 01-02-03-04-05-06?

Jane Dorrahan ze stanu Arizona o 1.02 zaobserwowała na ciemnym niebie kilkadziesiąt spadających gwiazd. - To się praktycznie nie zdarza o tej porze roku! - opowiada. - Patrzyłam na nie, a w moje serce wlewała się radość!.

Mark Leransky z Florydy poszedł w nocy nad ocean i zobaczył, jak powierzchnia wody robi się na chwilę gładka jak afla szkła. Z kolei Mary Donnovan z Waszyngtonu przeżyła swój osobisty cud: zaszła w ciążę! Od 10 lat próbowała, ale bez skutku i nie pomagały badania

A co wydarzy się w Polsce 4 maja o 1.02 w nocy? Wystarczy wypić mocną kawę, poczekać samemu i się przekonać."

Co o tym myślicie?

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Uwierzycie?

Postautor: Hawk » 2 maja 06, 11:57

Ja myślę, że ktoś tu się za dużo " Strefy 11" naoglądał :)
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Allex
Ryba
Ryba
Posty: 308
Rejestracja: 17 lipca 05, 20:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Uwierzycie?

Postautor: Allex » 2 maja 06, 14:55

Ren-Ai pisze:Co o tym myślicie?

Że to jeden wielki stek bzdur. Ludzie, skąd wy bierzecie takie teksty?

Ren-Ai pisze:zaobserwowała na ciemnym niebie kilkadziesiąt spadających gwiazd

W ciągu każdej bezchmurnej nocy można zauważyć przeciętnie kilka w ciagu godziny. Czasami więcej, czasami mniej. Też mi cud... :roll:

Ren-Ai pisze: powierzchnia wody robi się na chwilę gładka jak afla szkła

Widziałem coś takiego wiele razy na naszym Bałtyku i wielu jeziorach. Przeważnie w czasie wyżu o wczesnych rannych godzinach, też mi cud... :roll:

Ren-Ai pisze:zaszła w ciążę!

Gratulacje dla szczęśliwej mamy. Moja znajoma też próbowała zajść w ciażę przez kilka lat i zaszła. Jak znalazła faceta. :lol:

Ren-Ai pisze:niezwykła chwila i w żadnym wypadku nie należy jej przegapić.

Problem z tym, że tak zwana "chwila" o długości czasu Plancka i jest tak krótka, że wręcz przez nasze zmysły niewykrywalna. Pomijając fakt, że gdy zobaczymy na zegarku godzinę to zanim impuls dotrze do naszego mózgu to ta sekunda już minie.
Takie "cuda" są tak nazdwyczajne jak wschód słońca albo przelot ptaka, bo wszystko dzieje się akurat w jakiejś chwili. Czy jest ona cudowna/magiczna czy nie, zależy tylko od naszej wyobraźni. A tej ludziom związanych z parapsychologią i innym voodoo nie brakuje. :wink:

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Uwierzycie?

Postautor: ciosek » 2 maja 06, 17:33

hmm... co sie zdarzy w Polsce?

-Może w reprezentacje wstapi "niezwykła moc" i zdobędą mistrzostwo świata (nie włączając PS2)
-może uda sie odróżnić braci kaczyńskich
-może uda się zawiązać koalicję

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Uwierzycie?

Postautor: Rama » 3 maja 06, 09:12

Ren-Ai pisze:"4 maja o godzinie 1.02 w nocy wydarzy się coś, co nie powtórzy się przez najbliższe 100 lat: kiedy spojrzymy na zegarek elektoniczny (koniecznie z sekundnikiem), zobaczymy taki oto napis: 01-02-03-04-05-06 - pierwsza godzina, druga sekunda, trzecia minuta, czwarty dzień, piąty miesiąc, szósty rok.


A 5 czerwca o godzinie 2:03 w nocy w roku 2007 bedzie

02-03-04-05-06-07
02 - godzina
03 - minuty
04 - sekundy
05 - dzien
06 - miesiac
07 - rok...

Rok pozniej tez cos takiego sie przytrafi.... i jeszcze kolejny rok.itd
Az do 11 grudnia 2013r...
08-09-10-11-12-13

Ale jesli miales na mysli nie powtarzalnosc cyfr od 1 do 6 to nie zdazy sie to nie przez 100lat... ale NIGDY :)

Awatar użytkownika
XENON
Narybek
Narybek
Posty: 88
Rejestracja: 14 maja 05, 11:19
Lokalizacja: LUBSKO

Re: Uwierzycie?

Postautor: XENON » 3 maja 06, 09:58

Wiem co sie wydarzy................zresetuje sie MATRIX :lol: :lol: :lol:
250L Mcharium:5xCarnegiella strigata strigata ,10xNannostomus beckfordi,10xHemmigrammus hyanuary,4xHemiloricaria sp.red,5xCorydoras panda,50xCaridina japonica,10x"Red cherry",10xCaridina sp. "Tiger".

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Uwierzycie?

Postautor: Dave » 5 maja 06, 17:02

Jak dla mnie to tylko ciekawostka.

Mózg człowieka jest tak "zrobiony", że jeśli chce coś zobaczyć to zobaczy. Coś takiego występuje podczas cudów, a także innych paranormalnych zdarzeń. Na przykład każdy kto jest nad Loch Ness, to zobaczy potwora w pływającej kłodzie, wyższej fali lub w jesiotrze. Jesli komuś coś się wtedy wydarzyło, to równie dobrze mogło się to zdarzyć każdej chwli, dowolnej nocy, jesli tylko ta osoba uwierzyłaby, że wtedy jest właśnie ten niezwykły czas.

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwierzycie?

Postautor: A-kara » 5 maja 06, 22:23

Wg mnie kolejna bujda na miare internetowych lancuszkow szczescia :)
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Uwierzycie?

Postautor: Hawk » 6 maja 06, 00:59

Dave pisze:Mózg człowieka jest tak "zrobiony", że jeśli chce coś zobaczyć to zobaczy.
A na dodatek człowiek uwierzy we wszystko co widzi :)
Największymi "reżyserami" w umyśle człowieka są wyobraźnia i strach... Tutaj mamy przykład bujnej wyobraźni.
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości