Dobry żłobek - Warszawa

kwakwa
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 17, 17:20

Dobry żłobek - Warszawa

Postautor: kwakwa » 10 marca 17, 16:19

Witam, niedawno na świat przyszedł nasz synek. Niestety przez to nie mamy zupełnie na nic czasu, akwarium spadło na ostatnie miejsce na liście. Mamy jeszcze problem, bo muszę wrócić do pracy. Planujemy zapisać synka do żłobka "EleMeleDutki". Wiem, że to bardzo dobry żłobek bo ma bardzo dobre opinie w internecie, ale tez moja przyjaciółka zapisała tam swoją córkę i jest bardzo zadowolona. Ale ja się boje tej rozłąki z synem :( Poradzicie coś? Od września otwierają nowy oddział przy Gąsiorowskiej i tam chcemy się zapisać...

Awatar użytkownika
wespazjan
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 659
Rejestracja: 24 grudnia 16, 11:36
Lokalizacja: Czarnków

Re: Dobry żłobek - Warszawa

Postautor: wespazjan » 10 marca 17, 18:26

hee. nie pomogę. Ale powiem tylko, że ja założyłam akwarium jak syn miał półtorej roku a córka miesiąc, wiec da się to pogodzić :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Peter007
Ryba
Ryba
Posty: 379
Rejestracja: 30 października 16, 17:15
Lokalizacja: Opoczno

Re: Dobry żłobek - Warszawa

Postautor: Peter007 » 10 marca 17, 18:33

Wespa, nie daj się wciągnąć. To po prostu reklama tych elemeledutków. Na kilku forach widziałem już taki wpis. Dla niepoznaki jest wzmianka o akwa, na innych forach tylko to zdanie się różni, w zależności od tematyki. Kto się rejestruje na forum i zaczyna z tematem o żłobku?
W drodze ku Tanganice

Awatar użytkownika
wespazjan
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 659
Rejestracja: 24 grudnia 16, 11:36
Lokalizacja: Czarnków

Re: Dobry żłobek - Warszawa

Postautor: wespazjan » 10 marca 17, 18:40

tak mi coś podejrzanie wyglądało :P
Ale o dziwo na warszawskim forum akwarystycznym tego nie ma :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Peter007
Ryba
Ryba
Posty: 379
Rejestracja: 30 października 16, 17:15
Lokalizacja: Opoczno

Re: Dobry żłobek - Warszawa

Postautor: Peter007 » 10 marca 17, 18:45

A po co trzymać się jednej tematyki? :wink: Trzeba mieć różne zainteresowania. Na piwowarskim było przez chwilę, też z nowego konta. Może się mylę ale dziwnie to wygląda. Poza tym podobno nie ma osoby w Polsce, która choćby jednej osoby nie znała z Warszawy :D
W drodze ku Tanganice

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości