kM

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: kM

Postautor: deXter » 24 stycznia 16, 14:24

Tak ja też lubiłem zaglądać na mosterkeepfish czy jakoś tak to szło :P Zazdroszczę ludziom taniego prądu :)
Polskie fora niestety są strasznie specyficzne ;]
Osobiście widziałem to strasznie po RA :)
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Patryk1009
Ryba
Ryba
Posty: 175
Rejestracja: 23 lipca 15, 22:23

Re: kM

Postautor: Patryk1009 » 27 stycznia 16, 17:53

To też nie do końca tak wygląda. Ludzie są różni i różne mają poglądy co w cale nie oznacza braku wiedzy. Jeżeli(z tego co zrozumiałem) harisimi czyli były prezes klubu malawi lubi hodować zbrojniki w akwarium lub ma wyrozumiałość dla ludzi którzy tak robią to ma do tego pełne prawo. Jest to człowiek z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem którego nadrzędnym celem jest dobro ryb, z tego co wyczytałem z niewielkich fragmentów jego postów i tematów nie jest to człowiek małostkowy i mściwy.
Za to twoje zachowanie panie Kamyk jest po prostu chamskie i nie kulturalne trochę pokory i szacunku.

Jednak kompletnie nie rozumiem po co pierzesz takie brudy na zupełnie innym forum?
Żal ci czegoś czy jak.

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: kM

Postautor: KAMYK32 » 27 stycznia 16, 19:32

Patryk1009 pisze: Jest to człowiek z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem którego nadrzędnym celem jest dobro ryb
.
A czy ktoś to neguje ? tym bardziej,że to nie o niego chodzi :razz: ale do rzeczy -czyli trzymanie ryb które wymagają całkowicie innych warunków uważasz za rzecz całkiem normalną i biada temu kto zwróci na to uwagę ? no to sorry wybacz ,ale ja takiego podejścia do ryb nie trawię .
Patryk1009 pisze:
Za to twoje zachowanie panie Kamyk jest po prostu chamskie i nie kulturalne trochę pokory i szacunku.

Może i czasami chamskie i nie kulturalne,ale na szacunek to trzeba zasłużyć :ok: według mnie osoby które posiadają wiedzę akwarystyczną na jakimś tam poziomie i świadomie męczą inne zwierzęta tylko dla tego,że są leniwi na pewno na taki szacunek nie zasługują!

Patryk1009 pisze:Jednak kompletnie nie rozumiem po co pierzesz takie brudy na zupełnie innym forum?


A no po to,aby uświadomić przyszłym użytkownikom/klubowiczom (km)co to za "klika" jest i czego można się spodziewać jak ktoś nie "ryczy" tak jak reszta tego chce :razz: no i również poznać inne osoby które miały na km inne zdanie niż " leśne dziadki" .
Patryk1009 pisze:Żal ci czegoś czy jak.

Tak :ok: że musiało upłynąć tyle lat,abym przejrzał na oczy i olał -wiadomo co ;-) .
Pozdrowienia dla "leśnych" :grin: mam nadzieję,że przy nowej Tange nie zapodasz Sobie rybki z innego biotopu do sprzątania ? szkoda by było :( bo wiesz z jakim przystajesz takim się stajesz .Bez urazy ;-) .
Do nikogo nic nie mam,ale nie mam zamiaru brać udziału w takich "szopkach" jak ostatnio.

barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 8988
Rejestracja: 4 maja 15, 11:44
Lokalizacja: BLACK WATER AQUARIUM

Re: kM

Postautor: barttsw » 27 stycznia 16, 19:36

Patryk1009 pisze:Za to twoje zachowanie panie Kamyk jest po prostu chamskie i nie kulturalne trochę pokory i szacunku.

bo to człowiek z LGD

a pozatym dospiewaj sobie reszte bracie KULTURALNI ....................................

:P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości