choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Awatar użytkownika
Draku
Opiekun FanPage
Opiekun FanPage
Posty: 401
Rejestracja: 2 maja 15, 19:17
Lokalizacja: Międzychód

choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Postautor: Draku » 8 stycznia 16, 17:02

Witam wszystkich. Na wstępie chciałby przeprosić ze troche nie na temat bo tym razem nie jest to choroba ryb ale pań ze sklepu akwarystycznego. Dzis wchodzę kupuje dafnie suchą i przy okazji zawsze oglądam co maja w akwarium, a tam ponad 20 ampulari a w sumie to co z nich zostalo bo żywe byly max 3 w kazda wpite po 3-4 Helenki i smacznie zajadaly. Dosc bogaty sklep jak karmią Helenki ampulariami :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Postautor: Dhuz » 8 stycznia 16, 17:06

lol

"Dobra, Zośka, wrzuć te nowe ślimaki do tych, jak im tam, ampularii, będzie im dobrze razem"

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Postautor: deXter » 8 stycznia 16, 17:10

Idzie w koszta :)
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
Dawid
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1404
Rejestracja: 16 lutego 10, 18:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Postautor: Dawid » 8 stycznia 16, 18:47

Draku co się dziwisz. Swego czasu była podobna dyskusja na innym forum w sklepach akwarystycznych pracują głównie młodzi studenci, którzy chcą jako/tako dorobić ogólnie ludzie bez żadnej wiedzy. Sprzedać karmę, chomika to każdy potrafi.

Dział akwarystyczny zawsze w takich sklepach kuleje bo nie robi sklepowi obrotu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Draku
Opiekun FanPage
Opiekun FanPage
Posty: 401
Rejestracja: 2 maja 15, 19:17
Lokalizacja: Międzychód

Re: choroba psychiczna - jak zrobic manko w sklepie akwarystyczn

Postautor: Draku » 8 stycznia 16, 19:11

Dhuz pisze:lol

"Dobra, Zośka, wrzuć te nowe ślimaki do tych, jak im tam, ampularii, będzie im dobrze razem"


szkoda, że to nie facebook, bo bym kliknął Lubie to :D

Dawid pisze:Draku co się dziwisz. Swego czasu była podobna dyskusja na innym forum w sklepach akwarystycznych pracują głównie młodzi studenci, którzy chcą jako/tako dorobić ogólnie ludzie bez żadnej wiedzy. Sprzedać karmę, chomika to każdy potrafi.

Dział akwarystyczny zawsze w takich sklepach kuleje bo nie robi sklepowi obrotu.


no właśnie gdyby tak było to pół biedy, Dawid, to są po prostu niedorozwoje, kiedyś szefowa miała 1 sklep naprzeciwko mojego domu, jak na tamte możliwości było ok, teraz 2 lata temu jakoś otworzył się drugi większy akwarystycznyw którym są 4 osoby, do tego naprzeciwko mojego domu lubie iść, jest miła pani i choć nie ma dużej wiedzy to nie próbuje mi wmówić jakiś dziwnych rzeczy, a w tamtym nie wiem czy ostatnio mieli jakieś choróbsko czy coś, ale jakiś czas temu mieli puste akwaria z wodą i sie pytam kiedy będą ryby, a ona do mnie, że jak woda dojrzeje bo mają za wysokie Ph :O no to powiedziałem tylko "aha, do widzenia" no i uciekłem bo nie wiedziałem czy ta choroba umysłowa nie jest zaraźliwa ;D
Obrazek

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości