Tanie tło strukturalne do środka akwarium

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 11 grudnia 15, 18:36

Ponieważ na razie mi nie dosrywacie to powiem wam jak zrobić tanio tło do akwarium ,,,Idziecie do sklepu gdzie są tapety i kupujecie kasetony na sufit 7zł paczka sylikon akwarystyczny 12zł tuba, akwarium musi być puste i czyste wcześniej malujecie nawet 2 razy tło farbą dekoral czyli te kasetony ,,emelia akrylowa dowolnego koloru puszka taka z pociągiem z klocków drewnianych na okładce puszki jest pociąg ,,ekologiczna puszka ok 30zł potem dolewacie pigment za 8zł i wałeczkiem delikatnie nakładacie na wcześniejszą farbę , wychodzi taka mozaika całkiem fajnie to wygłąda już ponad pół roku i trzyma , ale nie ma domku bez ułomku , nie możecie mieć glonojadów strasznie lubią tą farbę ,,dla porównania musiał bym wydać co najmniej 500zł za tło no i te tło jest płaskie ,, jak któś będzie chciał bliższe zdjęcia to wyślę na meila
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 15, 22:09 przez mihu721, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: deXter » 11 grudnia 15, 19:29

Serio?
Popraw to na jakiś czytelny format plus popraw te błędy, które dyslektyka rażą po zębach!
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 12 grudnia 15, 21:52

Widzisz dexter i wychodzi po co są fora jak bym napisał ,że zastosowałem tło za 500zł jakieś znanej firmy to na pewno byś się nie czepiał a tak już robisz pod górkę ,, czy fora internetowe są po to żeby kierować ludzi do kupywania pewnych produktów ...rada dla ciebie to zejdz z tematu i się nie czepiaj bo znajdę hakera co wam te fora przekopie tak że Googl wyświetli was na 10 stronie a nie na pierwszej i tu moje błędy nie są ważne ,,dobra gościu Po prostu podałem prosty przepis na tło nie podoba ci się nie czytaj ale tak na marginesie wiedziałem że się dokleisz

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: KAMYK32 » 12 grudnia 15, 22:00

mihu721 pisze:Widzisz dexter i wychodzi po co są fora jak bym napisał ,że zastosowałem tło za 500zł jakieś znanej firmy to na pewno byś się nie czepiał a tak już robisz pod górkę ,, czy fora internetowe są po to żeby kierować ludzi do kupywania pewnych produktów ...rada dla ciebie to zejdz z tematu i się nie czepiaj bo znajdę hakera co wam te fora przekopie tak że Googl wyświetli was na 10 stronie a nie na pierwszej i tu moje błędy nie są ważne ,,dobra gościu Po prostu podałem prosty przepis na tło nie podoba ci się nie czytaj ale tak na marginesie wiedziałem że się dokleisz


mihu721 odnosisz błędne odczucia ;-) masz trochę "chaotycznie " opisany cały temat i temu stąd "prośba" deXa o poprawną pisownię :ok: .Pomysł ok. tylko no fakt ciężko to się czyta :roll:

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 12 grudnia 15, 22:07

Ja nie wiem co tam nie można zrozumieć tło mam zrobione ze zwykłych kasetonów kupionych w bricomarche zwykłe kasetony pomalowane takie na sufit ryby żyją nic się nie dzieje więc w czym kłopot dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami tło do mojego akwarium by wyszło nawet więcej niż 5stów

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: KAMYK32 » 12 grudnia 15, 22:09

mihu721 pisze:Ja nie wiem co tam nie można zrozumieć tło mam zrobione ze zwykłych kasetonów kupionych w bricomarche zwykłe kasetony pomalowane takie na sufit ryby żyją nic się nie dzieje więc w czym kłopot dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami tło do mojego akwarium by wyszło nawet więcej niż 5stów

POPRAWNA POLSZCZYZNA wiesz co to :?: masakra .

Awatar użytkownika
Greek
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3620
Rejestracja: 25 sierpnia 08, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: Greek » 12 grudnia 15, 22:13

KAMYK32 pisze:OPRAWNA POLSZCZYZNA wiesz co to :?: masakra .

No i multikonto z jednym banem :mrgreen:

mihu721, vel "funio", wszystko fajnie, tylko jaki jest sens takiego tematu bez żadnej foty :?:
/
Przeciwko despotyzmowi, zatykaniu ust i wkładaniu w nie niewypowiedzianych zdań.

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 12 grudnia 15, 22:26

Jutro wam zrobię fatę ,,w galerii jest moje zdjęcie akwarium i tam widać jak to wygląda..Narożne funia 520l.. nie oczekuje aplałsu

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: KAMYK32 » 12 grudnia 15, 22:33

mihu721 pisze:Jutro wam zrobię fatę ,

Powiedz sam jak to się czyta :?: mniej stresu ,trochę pokory ;-) i bd ok. .

Patryk1009
Ryba
Ryba
Posty: 175
Rejestracja: 23 lipca 15, 22:23

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: Patryk1009 » 13 grudnia 15, 01:11

A ogólnie wczytajcie się w to co chłopak piszę "tło z kasetonów na farbę" UWAGA BY GLONY TEGO NIE JADŁY" błagam toksyczne płaskie g....
Kasetony hmm a może jednak BTW?

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 13 grudnia 15, 11:13

Co to jest BTW jaśniej proszę,, kasetony śą pomalowane , tylko że ja mam glonojady zbrojniki i one w nocy skrobią te tło , dlatego napisałem o glonojadach , po za tym to całkiem dobrze wygląda ...Jak chcecie to ja wklepie wam zdjęcie tego tła na galerię a admin niech to przeniesie to tutaj

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: deXter » 14 grudnia 15, 09:57

Admin ma robić coś za Ciebie?
Chcesz się czymś pochwalić to zrób to sam ;]

btw. jak mnie pamięć nie myli to z Tobą były niezłe problemy więc jak masz ochotę zaczynać od nowa mimo, że za to jest ban od zaraz to się zastanów nad swoim zachowaniem ;]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 14 grudnia 15, 12:32

Wywal mnie jeszcze raz a zaloguje się z innego kompa tylko po to aby zbanować twoje forum , a jak widzisz jestem uparty i dąże do celu bo nikogo nie obrażam nikomu nie szkodzę a tylko ty masz do mnie jakieś sapy i to mi nie pasuje ...Ja wiem żebyś chciał abym wydał kasę na tło jakięś znanej firmy i potem się pochwalił oh ah ....sory majster nie gramy tą samą piłką Po prostu przestań za mną chodzić i tyle .. i tylko wróciłem na wasze forum bo co niektórzy chcieli podejrzeć moje akwarium od strony konstrukcyjnej ,,,a niestety funio721 przestał istnieć i jeżeli bym posłuchał was co niektórych to po robocie szklarza miałbym wodę na podłodze bo takie akwarium z szyby 10 by piepszneło

mihu721
Narybek
Narybek
Posty: 25
Rejestracja: 12 marca 15, 12:25

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: mihu721 » 14 grudnia 15, 13:01

Patryk1009 pisze:A ogólnie wczytajcie się w to co chłopak piszę "tło z kasetonów na farbę" UWAGA BY GLONY TEGO NIE JADŁY" błagam toksyczne płaskie g....
Kasetony hmm a może jednak BTW?
....Tak przy okazji w tym toksycznym płaskim gó....nie pływają paletki..

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Tanie tło strukturalne do środka akwarium

Postautor: deXter » 14 grudnia 15, 14:19

Ja Ci odpiszę ostatni raz bo nie mam siły do dzieci ;]

mihu721 pisze:Wywal mnie jeszcze raz a zaloguje się z innego kompa tylko po to aby zbanować twoje forum

Forum nie jest moje, tylko Aigela i uwierz jemu też się nie podoba Twoje zachowanie ;]
mihu721 pisze:e szkodzę a tylko ty masz do mnie jakieś sapy i to mi nie pasuje

Czy te jesteś ślepy? Nie tylko ja napisałem, że Twoich postów nie da się odczytać...
mihu721 pisze:Ja wiem żebyś chciał abym wydał kasę na tło jakięś znanej firmy i potem się pochwalił oh ah

Widać, że nie wiesz kim jestem. Spoko...
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości