Ćwiczenia, treningi...

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Fatty » 1 kwietnia 15, 18:49

Nie samymi rybami człowiek żyje :) Czasami i o fizyczność własną zadbać trzeba, zarówno, jeżeli chodzi o zdrowie jak i powłoki cielesnej wygląd.

Co szanowni forumowicze w tym zakresie robią? Mamy jakichś biegaczy, miłośników wspinaczek, siłowni? :)



Ja jestem kanapowcem, ale się do aktywności zmuszam - i uważam, że piękne to uczucie, gdy nastaje KONIEC ĆWICZEŃ . Tak, ćwiczę tylko dla tej chwili :P Niestety nie dana jest mi umiejętność czerpania przyjemności z treningu :D
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: osama » 1 kwietnia 15, 19:56

Basen, 3x w tygodniu po 80 długości kraulem. Kiedyś biegałem 3x w tygodniu po 6km i niedziela basen.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: deXter » 1 kwietnia 15, 20:10

Leże na kanapie i aktualnie od 3 miesięcy nie mogę wrócić na rower :)
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
Greek
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3620
Rejestracja: 25 sierpnia 08, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Greek » 1 kwietnia 15, 20:43

Kolarstwo szosowe trenuję :)
Fatty pisze:Ja jestem kanapowcem, ale się do aktywności zmuszam - i uważam, że piękne to uczucie, gdy nastaje KONIEC ĆWICZEŃ . Tak, ćwiczę tylko dla tej chwili

Oj, ależ to musi być okropne uczucie w odwrotnym przypadku. Tzn. jak leżysz sobie na kanapie i nastaje KONIEC LEŻENIA :mrgreen:
Jednak wychodzi na to, że znacznie bardziej opłaca się czerpać przyjemność z jakiejś czynności, a nie jej zakończenia ;-)
/
Przeciwko despotyzmowi, zatykaniu ust i wkładaniu w nie niewypowiedzianych zdań.

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Fatty » 1 kwietnia 15, 21:11

Jednak wychodzi na to, że znacznie bardziej opłaca się czerpać przyjemność z jakiejś czynności, a nie jej zakończenia ;-)


tez tak sądzę, niestety w moim przypadku się nie da :D Emocje, gdy "coś ze sobą" robię oscylują od totalnego wqrwa, że coś muszę, po warkot i czasem łzy gdy to wykonuję, ekstazę gdy kończę i późniejszy komfort,że jednak sie zmusiłam :)

Pływam, od 2 miesiecy chodzę na Pilates, ćwiczę w domu- walczę ze sobą :D
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: osama » 1 kwietnia 15, 21:11

Greek pisze:Jednak wychodzi na to, że znacznie bardziej opłaca się czerpać przyjemność z jakiejś czynności, a nie jej zakończenia
Dokładnie. Na basen chodzę przed rozpoczęciem pracy, a pracuję od 8. Oczywiście dla przyjemności pływam i dla serducha.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Fatty » 1 kwietnia 15, 21:16

Jakiś czas chodzilam na basen o 6 - czułam się super, mimo iż waliłam chlorem i z włosów miałam spuszoną strzechę... ale ja lubię mieć tor dla siebie, a porannych pływaków jest sporo i trzeba było się kisić po 3 lub 4 osoby na torze. Wieczorami luźniej (oprócz piątku ) ;)
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1673
Rejestracja: 3 marca 09, 12:45
Lokalizacja: Kępno

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Doody » 2 kwietnia 15, 06:18

Ja niestety tylko raz w tygodniu piłka nożna na hali a potem cały tydzień kanapowania ;-)
Kiedyś też ambitnie uczęszczałem na basen 3 razy w tygodniu, ale teraz nie mam możliwości.
440l - Roślinne

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: KAMYK32 » 2 kwietnia 15, 08:00

U mnie ogólnie to tylko rowerek mam opanowany,ze względów zdrowotnych :mrgreen: ,a na okres zimowy zainwestował w trenażer eliptyczny i odwala coś w stylu nordic walking :roll: .

Awatar użytkownika
sylwekw
Ryba
Ryba
Posty: 422
Rejestracja: 30 grudnia 09, 08:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: sylwekw » 2 kwietnia 15, 09:51

W młodości "wyczynowo" trenowałem lekkoatletykę.
Obecnie biegam dla przyjemności - aktualnie przygotowuje się do pierwszego w swoim życiu maratonu.

kubcioakwa
Narybek
Narybek
Posty: 29
Rejestracja: 4 stycznia 15, 12:29

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: kubcioakwa » 2 kwietnia 15, 14:21

Ja lubię jeździć na rowerze i 3 razy w tygodniu mam treningi piłki nożnej. Teraz zamierzam powrócić do pływania bo na basenie już z rok nie byłem i zapomniałem jak się pływa :mrgreen:. Lubię też siatkówkę.

JoteL
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwietnia 15, 11:12

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: JoteL » 4 kwietnia 15, 11:32

teraz w modzie jest wszelka aktywność fizyczna i dobrze, warto ją promować, żeby młodzież się uczyła, w modzie jest ostatnio crossfit, nawet w serialu leci :) do tego jak jest pogoda to rower, spacer i pływanie
50L

Awatar użytkownika
KatorgaK
Narybek
Narybek
Posty: 23
Rejestracja: 29 października 14, 21:47
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: KatorgaK » 4 kwietnia 15, 12:09

Proponuje firme budowlaną po 10h w okresie letnim na pełnym słonku przy układaniu krawężników np. to jedyny trening jaki będzie wam w głowie to jaki kanał w TV włączyć:d.
Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.

Co? Gdzie? Drzwi pod prądem! Co? Podkop? Lampa w podłodze! Wszystko to popieprzone!

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: Fatty » 4 kwietnia 15, 12:54

Wiesz, KatorgaK, takie zajęcie w takich warunkach to full serwis: i siłownia i solarium ;)
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Ćwiczenia, treningi...

Postautor: osama » 4 kwietnia 15, 13:03

KatorgaK, to jest dopiero trening!!! My nie mamy pracy, która wymaga tak wiele wysiłku, więc musimy ruszyć swoje klapska ;)
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości