budowa akwarium narożnego

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 26 lutego 15, 10:59

Witam ,,,,ponieważ jestem tutaj nowy to proszę wkleić ten post tam gdzie będzie on na miejscu ....ponieważ miałe wczesniej akwarium o pojemności 240 litrów ,,a moje lumpy zaczeły się rozmnażać więc postanowiłem zbudować im nowy domek,,,, w rogu stanie narożne akwarium o pojemności 5set z kawałkiem litrów ,,,czyli boki to 120cm a przekątna czili przednia ma 170cm no i wysokość to 70cm ,,,,,szyba przednia robi wrażenie,,,,,oczywiście chętnych do budowy akwarium było sporo ,,mowa o szklarzach , ale nikt nie chciał mi przyciąć bocznych szyb w miejscu styku z przednią szyba pod kątem 45st ,,,albo chcieli budować przód z trzech szyb co by wyglądało kichasto lub na zakładkę ,,,,więc postanowiłem sam dotrzeć do firmy która ma ukosowarkę i mi dotnie pod kątem szkiełko,,,,udało się to w Poznaniu zrobili mi szybki i w marcu przystąpie do operacji pod kryptonimem ,,Mintaj,, żona nie jest zadowolona ,,nie chce być przy napełnianiu,, :mrgreen: :mrgreen: szyby oczywiście 12mm sklejane silikonem firmy soudal po wcześniejszym skonsultowaniu z nimi tego projektu plus do tego urzyje aktywatora tej firmy do odtłuszczania szyb i mam do was pytanie ponieważ sylikon jak mi zostanie w nienaruszonym stanie mogę oddać ale aktywator już nie no bo najmniejsza puszka to 500ml a ja zużyje może z tego 100ml czy ktoś by chciał może odkupić ode mnie ten czyścik za pół ceny
Ostatnio zmieniony 26 lutego 15, 19:11 przez funio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: deXter » 26 lutego 15, 12:31

funio pisze:ukosowarkę

To jakieś magiczne połączenie spawarki z czymś?
Chyba jednak ukośnice...


Ogólnie z tego co widzę to temat raczej do giełdy by się nadawał gdyby nie ta ckliwa historia :)
wiec leci do HP.
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 26 lutego 15, 12:46

Mam pytanko ,,,,dlaczego się do mnie dowalasz od samego początku co????? Ukosowarka to nie spawarka tylko maszyna która tnie lub szlifuje tafle szkła pod różnymi kątami . Więc zejdz ze mnie jak ci się temat nie podoba ....Wydaje mi się ,że ten hyde park to miejsce mało czytane... mogło zostać tam gdzie było

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: deXter » 26 lutego 15, 12:56

Taki styl bycia ;] I nie wiem kto tu się dowala do kogo?

funio pisze: ,,,,
Tak z ciekawości umiesz postawić jeszcze więcej przecinków?
funio pisze:No i jeszcze małe pytanko gdzie ten temat wżuciłeś

Tam gdzie widzisz.
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
slaeer
Fish Master
Fish Master
Posty: 1360
Rejestracja: 22 kwietnia 14, 20:07
Lokalizacja: Olsztyn

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: slaeer » 26 lutego 15, 16:13

Dexter, nie wierze, że potrafisz coś komuś sprzedać :mrgreen:, ci słabsi po rozmowie tel. to pewnie o samobóju myślą, a nie zapłacie.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 15, 21:59 przez slaeer, łącznie zmieniany 1 raz.
Było Tanganika 240 l
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?f=13&t=44388
Jest Tanganika 264 l

Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: Sance » 26 lutego 15, 20:54

deXter pisze:Ogólnie z tego co widzę to temat raczej do giełdy by się nadawał gdyby nie ta ckliwa historia :)
wiec leci do HP.

Raczej do diy ;)

skpimp
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 10 marca 15, 12:34

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: skpimp » 10 marca 15, 12:43

Ciekawy pomysł na akwarium czy będziemy mogli obejrzeć je na zdjęciach jak je postawisz?:)

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 10 marca 15, 21:53

Oczywiście , pokaże wam stół , jakie płyty pod baniakiem wszystko to co ja nie mogłem znaleść w necie na temat akwarii narożnych z prostą szybą , w przyszłym tygodniu będę kleił chyba że wasz kolega deXter mnie wywali z forum to wam nie pokaże , ale to wtedy będzie wiadomo po co takie fora są ,, obym się mylił , no cóż widze ,że lubi mi kasować posty lub je zamykać

Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: Sance » 10 marca 15, 21:56

funio pisze: ,, obym się mylił , no cóż widze ,że lubi mi kasować posty lub je zamykać

ty masz zepsutą klawiaturę czy jesteś naprawdę tak leniwy że nie chce ci się sprawdzić posta zanim klikniesz "wyślij"?
Jeśli to drugie to aż boje się zobaczyć co pokażesz.

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 10 marca 15, 22:03

Widzisz , pukniesz w stól to nożyce zaraz się odzywają ,, Powiem ci gościu jedno , usuniecie mnie bez powodu z forum to znajde hakera ,żeby wam tą zabawkę urozmaicic bo naprawdę nie mam ochoty z takimi deb**** jak ty prowadzić dyskusji
To jak nie masz ochoty to zmień forum, a post zachowuję na pamiątką skoro już tak bardzo się podkładasz o najbliższy atak ;]
Ostatnio zmieniony 11 marca 15, 00:10 przez funio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
remigiuszl
Ryba
Ryba
Posty: 404
Rejestracja: 22 listopada 14, 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: remigiuszl » 10 marca 15, 22:05

funio pisze:Widzisz , pukniesz w stól to nożyce zaraz się odzywają ,, Powiem ci gościu jedno , usuniecie mnie bez powodu z forum to znajde hakera ,żeby wam tą zabawkę urozmaicic bo naprawdę nie mam ochoty z takimi debilami jak ty prowadzić dyskusji

Czy naprawdę żaden z modów nie może z nim zrobić porządku?
Funio idź sobie zhakuj 127.0.0.1, powodzenia.

Awatar użytkownika
slaeer
Fish Master
Fish Master
Posty: 1360
Rejestracja: 22 kwietnia 14, 20:07
Lokalizacja: Olsztyn

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: slaeer » 10 marca 15, 23:22

Jak dzieci, a ponoć dorośli ludzie :czacha: Zakończcie te przepychanki słowne. Akwa 500 l to już nie w kij dmuchał więc czekam na foto. Jaki biotop planujesz ?
Było Tanganika 240 l
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?f=13&t=44388
Jest Tanganika 264 l

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: deXter » 11 marca 15, 00:09

remigiuszl pisze:Czy naprawdę żaden z modów nie może z nim zrobić porządku?

Robi ;]

slaeer pisze:Jak dzieci, a ponoć dorośli ludzie

Jak Ci pasuje taki styl wypowiedzi to na FB załóż sobie z kolegą grupę i tam tak rozmawiajcie, ale nie tutaj ;]

Kolego Funio ostatni raz ostrzegam, upominam, proszę do 3 razy sztuka działa tak, że tylko sobie czytasz ;]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Awatar użytkownika
slaeer
Fish Master
Fish Master
Posty: 1360
Rejestracja: 22 kwietnia 14, 20:07
Lokalizacja: Olsztyn

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: slaeer » 11 marca 15, 01:15

deXter pisze:slaeer napisał/a:
Jak dzieci, a ponoć dorośli ludzie

Jak Ci pasuje taki styl wypowiedzi to na FB załóż sobie z kolegą grupę i tam tak rozmawiajcie, ale nie tutaj ;]

Nie pasuje. Wszyscy zachowujecie się jak dzieci. Ty jako moderator tym bardziej powinieneś załatwić tą sprawę na pw z funio i nie podkręcać atmosfery. Po co te ostentacyjne wypowiedzi na forum ogólnym. Z wielu tematów robi się śmietnik funio coś napisze, Sance uszczypliwie podgrzeje, a Ty poprawiasz i zamykasz temat bo jeden wielki śmietnik. Chyba ze dwa tematy już tak żywot zakończyły. Żeby było jasne nikogo nie bronię i nikomu nie klaszczę, ogarnijcie się.
Było Tanganika 240 l
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?f=13&t=44388
Jest Tanganika 264 l

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: abiba » 11 marca 15, 11:04

popieram slaeera .
Już modowie mogli by sie od człowieka odczepić chociaż w HP .

Ja rozumiem że grupa modów dyktuje warunki i pilnuje tego regulaminu ale reżim wprowadziliście większy niż ...

Ostrzeżenia rozdajesz za pyskówki i niewłaściwe zachowania ale sam inaczej nie postępujesz z tym że to Ty bany rozdajesz .

Sorry - wiem ze ryzykuje banem lub ostrzeżeniem ale już dawno mi sie zbierało jak wrzód na d...e

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości