budowa akwarium narożnego

Awatar użytkownika
remigiuszl
Ryba
Ryba
Posty: 404
Rejestracja: 22 listopada 14, 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: remigiuszl » 11 marca 15, 13:06

abiba, Nie jestem żadnym modem i nie mogę Ci przyznać racji.
Według mnie modowie nie mogą pozwalać na takie zachowania jak funio sobie pozwala.
Wprowadza zamęt do tematów, plecie bzdury. A internet to takie perfidne miejsce, że nieprawidłowe informacje rozprzestrzeniają się jak zaraza. Człowiek chodzi i obraża wszystkich, do tego wypisując niestworzone rzeczy, a Ty mu przytakujesz? Przejrzyj sobie jego posty i zobacz co facet odpiernicza, to się znikąd nie wzięło.
:offtopic:

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: deXter » 11 marca 15, 13:20

http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?t ... &start=120

Polecam bo nie mogę się doczekać ;]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: abiba » 11 marca 15, 14:27

Pisząc cokolwiek na tym (jakimkolwiek) forum nie zakładam że wszyscy sie ze mną zgodzą - nie jestem nieomylny a podstawowe zadanie forum (jak mi sie wydaje ) to wymiana poglądów.

Przeglądałem z grubsza posty funio i kilku innych ostrzeżonych/zbanowanych i wydaje sie że własnie administracja tego forum bardziej sie wygłupia niż ukarani .
Owszem, ich naiwność czy błędy w rozumowaniu czy wreszcie forma wypowiedzi są .... dziwne ale żeby modowie dawali sie tak wkręcać :) ?

Porównując do innych forów (niekoniecznie akwarystycznych i niekoniecznie polskich) odnoszę wrażenie że priorytetem tutaj jest nie dyskusja lecz poprawność językowa i forma.
Myślę że na kilku forach o tematyce zdecydowanie bardziej zaawansowanej już dawno powinienem dostać bana choćby z uwagi na mój angielski a tam nikt nie robi z tego problemu .

Odrębna sprawa to toże te bany i ostrzeżenia sie nie przedawniają . To dość ciekawe bo np pkt za wykroczenia drogowe sie przedawniają , przestępstawa po czasie też ulegają zatarciu a tutaj nie bo co ? bo pisanie z błedami jest większym przstępstwem niż notoryczne przkraczania prędkości ?

To jest kolejny dowód na to że polacy to jedna z gorszych nacji a na pewno jedna z najmniej tolerancyjnych ( mówmy o europie i beduinów w to nie wciągajmy)

Oczywiście wkalkulowałem sobie że odpowiedź będzie "to spadaj na to angielskie" czy temu podobnę .
Akwarystyka z pewnością nie jest dziedziną zespołową stąd większość tu obecnych może mieć problemy z tolerancją i w ogóle problemy społeczne . Ja to rozumiem ale czy modowie też?

Awatar użytkownika
remigiuszl
Ryba
Ryba
Posty: 404
Rejestracja: 22 listopada 14, 17:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: remigiuszl » 11 marca 15, 14:37

abiba, to co piszesz ma sens, po części się z Tobą zgadzam, parokrotnie nawet się wypowiadałem, że modzi przeginają.
Niestety w przypadku w/w Pana "F." skłaniam się, że na tego typu zachowanie nie ma innej metody niż permban bo jest zwyczajnie niereformowalny, bezczelny i wplata bzdury w temat.
Gdybym miał takową możliwość już dawno sam bym go w kosmos posłał.
W pozostałej części Twojej wypowiedzi, podtrzymuję :
Szanowna władzo :) Wyluzujcie czasem :) Nie wyzywajcie ludzi od rybich zabójców. Jesteście "namaszczeni" do uczenia i poprawiania błędów, miejcie więc do tego cierpliwość :)

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: abiba » 11 marca 15, 14:43

Funio nie jest celem moje "obrony" lecz zaledwie pretekstem chociaż daje sie w jego przypadku dostrzec pewną eskalacje problemu wynikła z działalności modów ...

Ale jak to mówią : nie mój cyrk i nie moje małpy

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 11 marca 15, 14:59

Ja dostałem drugie ostrzeżenie z taką insynuacją od deXtera,,,,Bardzo delikatnie ostrzegam Cię, że zbliża się Twój czas czytania forum ;] Na Twoim miejscu bym się zastanowił.,,,Taki mam wpis na mojej karcie. czyli teraz wiem dlaczego w necie można znaleść rzeczy istotne , ale tak naprawdę to mało ważne bo jak człowiek szuka czegoś konkretnego to tego nie znajduje . I to mnie zaczeło zastanawiać i tu mam odpowiedz . Tu Panowie nie chodzi o jakieś pyskówki czy o ortografię tylko o kolesia , czyli mnie, który może napisać , że złożyłem sam akwarium bez pomocy szklarza i chcę się z tym z wami podzielić , bo patrzeć na filmik jak klei się duże akwarium i patrzeć jak gość robi dystanse po między szybami kartami kredytowymi czy wizytówkami , no wszystko fajnie , tylko jak je potem z tamtąd usunie ... tego nikt nie wie bo jak by ktoś napisał to właśnie takiego deliweęta trzeba usunąć przez podkręcanie atmosfery a potem wywalenie go z forum,.Jest to moim zdaniem bardzo chamskie Panie deXter bo Ci inni użytkownicy forum mogą mieć za pół roku taki sam problem jak ja czyli ograniczony budżet i będą szukać po forach jak zbudować akwarium i gówno znajdą Zresztą sami widzicie ilu na mnie najeżdza to już daje do myślenia

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: abiba » 11 marca 15, 15:11

O modach napisałem co myśle ale Ty kolego też sie walnij w pierś . Jak zwykle prawda gdzieś pomiędzy się lokuje .

PS
też własnie sie przymierzam do klejenia akwarium - niekoniecznie z braku kasy ale dlaczego nie spróbować :)

misiek1784
Ryba
Ryba
Posty: 481
Rejestracja: 31 stycznia 15, 20:35
Lokalizacja: Kraków

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: misiek1784 » 11 marca 15, 15:53

Czy to tak wielki problem żeby się dostosować do regulaminu forum?? Pisanie bez błędów to aż takie wielki problem?? Mod to też człowiek :mrgreen:

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: funio » 11 marca 15, 16:13

abiba spoko jak walnie to napisze , że walnęło i pływam :roll: jak przejdzie test to też pokarze co i jak . Tak jak gdzieś napisałem wyczyn pionierski bo szyby boczne szlif pod kątem i ten filtr wewnętrzny , o którym też pisałem , to są moje wynalazki to czy się sprawdzą to czas pokaże i wam dam znać :roll:

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: deXter » 11 marca 15, 16:23

Taki poszkodowany, a zażalenia dalej nie napiszesz?
Przecież możesz zgłosić sprawę do Administratora forum, że Cię gnębię, nie daje spokoju i inne takie aż jestem zainteresowany.

Aigel pisze:Szogun się obraził na Dextera :cons:


Nie zaraz przecież znamy poglądy Admina.

abiba pisze:Porównując do innych forów (niekoniecznie akwarystycznych i niekoniecznie polskich) odnoszę wrażenie że priorytetem tutaj jest nie dyskusja lecz poprawność językowa i forma.

Wcześniej było gorzej, teraz olewamy wszystkie kreski i znaczki, ale sory stawianie 50 przecinków bo tak, pisanie ciągiem stawiając kropki i przecinki gdzie popadnie i na co jeszcze mamy pozwolić?
To, że zwracamy uwagę na takie słowa jak na pewno, hoduje i inne tego typu to tak nasza upierdliwość, ale za to warnów nie masz więc też nie przesadzaj, ale za pisanie niezrozumiale jak najbardziej tak bo ileż można?

abiba pisze:Odrębna sprawa to toże te bany i ostrzeżenia sie nie przedawniają

Dostałeś, nie podoba się zgłoś się do Administratora niech rozpatrzy sprawę zazwyczaj jest zdejmowany coś o tym wiem ;]

abiba pisze:Oczywiście wkalkulowałem sobie że odpowiedź będzie "to spadaj na to angielskie" czy temu podobnę .

Ode mnie tego nie usłyszysz ;] Każdy ma prawo do swojego zdania i warto na ten temat dyskutować i poznać poglądy innego człowieka.

funio pisze: Tu Panowie nie chodzi o jakieś pyskówki czy o ortografię tylko o kolesia , czyli mnie, który może napisa

Jak to nie chodzi? Oczywiście, że chodzi. Chcesz pisać jak złożyłeś akwarium to zrób na ten temat artykuł i opisz wszystko
funio pisze: gówno

Do tego było jeszcze idiotami, debilami i inne takie. Według Ciebie to jest język kulturalnego człowieka wypowiadającego się na forum? Podpowiem, NIE ;] reszta Twoich występków jest opisania w regulaminie tylko trzeba go było przeczytać ;]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

kremol
Narybek
Narybek
Posty: 89
Rejestracja: 10 września 14, 20:38

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: kremol » 11 marca 15, 17:13

I co w końcu z tym akwarium narożnym ? :ok:

Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: Sance » 11 marca 15, 19:04

abiba, Nie chce Cię atakować ale przeczytaj posty F.
czy używanie,,,ma sens? Czy jest to gramatyczne? Czy wypisywanie bzdur które nie mają nic wspólnego z akwarystyką też uważasz za normalne? Wybacz ale moje wypowiedzi mają sarkastyczno-zaczepny wydźwięk taki już jestem i jeżeli przesadzę w ostrości wypowiedzi potrafię przeprosić oczywiście jeżeli uważam że mam rację.

Ps może ktoś wydzielić ten off topic ?

Awatar użytkownika
Marcinus
Moderator
Moderator
Posty: 4306
Rejestracja: 22 października 04, 10:26
Lokalizacja: Łódź

Re: budowa akwarium narożnego

Postautor: Marcinus » 11 marca 15, 19:35

Temat zamykam, trochę za bardzo zboczyliście z kursu i od dłuższego czasu jest tu za dużo bicia piany.

Zanim zamknę to:

jeśli ktoś ma problem,że zamknąłem niech napisze do admina, Michał zdecyduje czy temat odwiesić.

co do ortografii to może rzeczywiście niektórzy z nas zbyt ostro do tego podchodzą, być może jest to temat, który trzeba by razem przedyskutować, z drugiej strony nie chcemy aby forum było siedliskiem analfabetyzmu.

jeśli ktoś ma jakieś uwagi co do pracy modów proszę załóżcie temat, my na pewno chętnie to przeczytamy [ przynajmniej ja] , pamiętajcie że jesteśmy tylko ludźmi i mamy inne swoje sprawy, nie tylko forum.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości