Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: deXter » 18 lutego 15, 11:18

Lidka spoko ja też codziennie wysłuchuje, że hurtownia dla której pracuje to złodzieje i sprzedajemy leki za granicę :)
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

empu
Narybek
Narybek
Posty: 22
Rejestracja: 25 lipca 14, 09:17

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: empu » 18 lutego 15, 16:42

Ja stety/niestety pracuje w sklepie zoologicznym i prawda jest taka ze gdybym miał sprzedawać ryby tak żeby miały wyśmienite warunki to bym musiał sprzedawać o 2/3 ryb mniej, a jako sprzedawca nie mogę komuś odmówić sprzedaży ryb mogę jedynie spróbować zniechęcić lub odradzić ale sprzedać muszę jeśli klient chce. Inna sprawą jest samo podejście i wiedza ludzi kupujących, którzy w 15 litrach trzymają welony i twierdza ze jak ich nie karmią to rybka nie urośnie i problemu nie ma, podobnych historii codziennie mam co najmniej parę.

Awatar użytkownika
vader300
Ryba
Ryba
Posty: 464
Rejestracja: 19 grudnia 14, 16:48
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: vader300 » 18 lutego 15, 17:22

Taka prawda że mamy sprzeczność interesów z etyką i dobrem stworzeń a temat drugi to ludzie którzy kupują i nie mają pojecia o dobrym traktowaniu zwierząt.Przyznaję że zbyt krytycznie wypowiedzialem się o sprzedawcach wrzucając ich do jednego worka ale podtrzymuje swoją opinię co do tych którzy tym co pytają o poradę i pomoc -wciska wszystko byle by się kasa zgadzała.
Roślinne 450L na modułach LED. http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?t=40264

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: funio » 7 marca 15, 21:40

Dlaczego ryby nie można oddać , to proste ryba mogła coś złapać u ciebie i po wyjściu ze sklepu zwrotów nie ma ponieważ mogła by zarazić inne ryby , dlatego takich praktyk się nie stosuje . 3 miesiące prosiłem się sklepów zoologicznych żeby za darmo wzieły Gibicepsa ,, zbrojnik ponad 30cm i w końcu wypuściłem go do jeziora to samo z sumami rekinimi prawie 40cm jezioro ..

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: KAMYK32 » 7 marca 15, 22:15

funio pisze:Dlaczego ryby nie można oddać , to proste ryba mogła coś złapać u ciebie i po wyjściu ze sklepu zwrotów nie ma ponieważ mogła by zarazić inne ryby , dlatego takich praktyk się nie stosuje . 3 miesiące prosiłem się sklepów zoologicznych żeby za darmo wzieły Gibicepsa ,, zbrojnik ponad 30cm i w końcu wypuściłem go do jeziora to samo z sumami rekinimi prawie 40cm jezioro ..

Gratuluję rozumowania rybi morderco :!: jest takie coś jak olx i oddam za darmo :!: z pocałowaniem w rękę byś oddał,ale śmiem twierdzić,że zależało tobie na czymś innym.

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: funio » 8 marca 15, 19:57

Dla twojej wiadomości ogłoszenie na olx widniało dwa razy wszystkie sklepy zoo w moim mieście też wiedzieli więc morderców szukaj wśród swoich kolesi

Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: Sance » 8 marca 15, 20:04

funio pisze:morderców szukaj wśród swoich kolesi

A ty myślisz że wypuszczając ryby do jeziora dałeś im świetne życie? Jeśli skrócenie męki ryby nazywasz morderstwem to wypuszczenie ich do stawu to sadyzm.

funio
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 26 lutego 15, 10:26

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: funio » 8 marca 15, 20:25

sance , wyłącz się

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: Załamałem się dziś w akwarystycznym...

Postautor: deXter » 8 marca 15, 20:33

Zaraz Ty się wyłączysz....
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości