Doniosłe wydarzenie

el_muerte
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 542
Rejestracja: 26 grudnia 13, 18:24
Lokalizacja: Toruń

Doniosłe wydarzenie

Postautor: el_muerte » 22 stycznia 15, 16:39

Uwaga!!! Pragnę donieść i uwiecznić w ten sposób fakt, że moje neony dziś po raz pierwszy od założenia akwarium nie rzuciły się na pokarm zanim dotknął powierzchni wody, co więcej pozwoliły mu popływać i zainteresowały się nim dopiero gdy zaczął opadać, a resztki do teraz leżą na liściach. Nie reagują też na otwieranie szuflady z pokarmem oraz pukanie w pokrywę. Słowem dobrobyt im do głowy uderzył, albo zrobiły dzień dobroci dla innych współmieszkańców. Tak czy inaczej zarządziłem głodówkę korygującą do soboty ;)
www.dlabartka.pl - prośba o przekazanie 1% podatku

Akwarium 54 l a w nim:
10 x Paracheirodon innesi, 3 x Corydoras pygmaeus, 3 x Macrotocinclus affinis,
2x Apistogramma borellii, 1 x Pomacea diffusa

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Doniosłe wydarzenie

Postautor: Fatty » 22 stycznia 15, 20:52

Może żarcie nie za specjalne? ;)

Ja tak chyba Biovit z Tropicala mogłam sypać, żadnego szału, dziubały jak od niechcenia :P
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: Doniosłe wydarzenie

Postautor: Sance » 22 stycznia 15, 21:45

W poniedziałek lubiłeś fasolkę, we wtorek i środę również, w czwartek też ci smakowała, w piątek zjadłeś z apetytem i nagle w sobotę nie możesz jej znieść?

el_muerte
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 542
Rejestracja: 26 grudnia 13, 18:24
Lokalizacja: Toruń

Re: Doniosłe wydarzenie

Postautor: el_muerte » 23 stycznia 15, 03:49

Mają w menu siedem pokarmów suchych i mrożonki, za fasolą nie przepadają ;) Staram się utrzymać je w stanie ciągłej gotowości bojowej, co skutkuje tym, że podczas posiłku przypominają małe stado piranii :) Ostatnio kilka razy wyjeżdżałem i jednodniowe głodówki trochę się przeciągnęły. Teraz jak jestem w domu po prostu je przekarmiłem.
www.dlabartka.pl - prośba o przekazanie 1% podatku

Akwarium 54 l a w nim:
10 x Paracheirodon innesi, 3 x Corydoras pygmaeus, 3 x Macrotocinclus affinis,
2x Apistogramma borellii, 1 x Pomacea diffusa

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości