O przekleństwach słów kilka

aquapsychol
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 548
Rejestracja: 11 stycznia 14, 17:26

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: aquapsychol » 24 lipca 14, 10:43

maateusz, kubełek kup taki na jaki cię stac. Skręcic go zawsze idzie. Jeszcze nikt nie narzekał na zbyt wielką ilośc miejsca w filtrze. Przy odpowiednio dużym przepływie kubełka filtr wewnętrzny(pomocniczy) będzie ci zbędny.

deXter
1. Nadal nie uważam że słowo którego użyłem jest wulgarne.
2. Nikomu nie ubliżałem ani nie złamałem netykiety.
3. Byc może język którym sie posługuje nie jest salonowy , lecz nie jest też chamski. Z drugiej strony można niekiedy posługując się jezykiem kultularnym. Jak co niektórzy na tym forum, delikatnie to nazywając denerwowac ludzi. Przypomnę że tego samego dnia w innym temacie ktoś zwrócił uwage na ton którym sie posługujesz w swoich odpowiedziach. Wiec wybacz ale wrażenie po sobie kto zostawia lepsze , ja ze swoim językiem potocznym czy ty ze swoim w pełni salonowym.
4 Może autor wątku lub inna osoba z czytających moje wypociny, wypowie sie i napisze czy czuje sie urażona moim jakże chamskim i prostackim językiem. Bo w tej chwili mam wrażenie że obrażony jest tylko wszechwładny admin któremu nie pozwolono jechac na kimś.
Summa summarum: Może niepotrzebnie z tobą dyskutuje, jak uczą wczesniejsze przykłady bedzie po twojej mysli obojętnie ile osób stwierdzi że tak nie jest. Ew. przyłączą się inni admini którzy będą trzymali twoją stronę. Wynik zawsze jest jeden gośc rezygnuje z forum, lub dostaje bana :D
Proponuje jeszcze do regulaminu dopisac jeden punkt "Pyskowanie adminowi na forum jest zbrodnią najwyższą, forumowicz jest nikim i zawsze ma słuchac i zgadzac sie z opiniami admina, albowiem admin jest Tu drugi po Bogu "

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: deXter » 24 lipca 14, 11:36

Zastanawia mnie jedna rzecz po jasny gwint dalej prowadzisz dyskusję?
Ty nie uważasz ja uważam i poprosiłem Cię o zaprzestanie, ale nie brniesz dalej.

http://sjp.pl/popierdolony to tak czy coś jest wulgaryzmem czy nie..
Więc proszę zaprzestań dyskusji albo zapraszam na PW skoro tak bardzo chcesz coś dalej kontynuować.
Nie oceniam Cię za to jakim językiem się posługujesz bo niestety sam klnę na potęgę, ale jakoś na forum mi się to nawet nie zdarza ba w mowie pisanej mi się nie zdarza przeklinać. Co od obrażania admina to nie wiem odezwij się do niego i z nim o tym pogadaj, co do popierania przez innych moderatorów hmm w sumie ciekawe co oni twierdzą na temat tego wulgaryzmu, ale mam dziwne wrażenie, że link do słownika języka polskiego plus regulamin forum daje jednoznaczną odpowiedź dla wszystkich.

Czy autor poczuł się dotknięty przez dane słowo czy nie mało mnie to interesuje, zaakceptowałeś regulamin forum to się go stosuj, a jak się nie podoba zmień forum na takie gdzie będziesz mógł używać słów wulgarnych jak Ci się podoba.

Na tyle skończyłem znajdę kolejne słowo, którego Ty nie uznasz za przekleństwo znów zwrócę uwagę będzie prowadził głupią dyskusję dostaniesz warna za niedostosowanie się do regulaminu tak od tego tu jestem ;]
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

aquapsychol
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 548
Rejestracja: 11 stycznia 14, 17:26

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: aquapsychol » 24 lipca 14, 12:05

Dyskusja dotyczyła słowa "popieprzony", słowo "popierdolony "podałem jako przykład wulgaryzmu kiedy zacząłeś dyskutowac. Może nie zmieniaj tak prędko treści postów innych wtedy będziesz mógł przeczytac jeszcze raz. Mam przestac lub pisac na PW z jakiego powodu , żeby było jak zawsze . Jeden słabiutki pomruk niezadowolenia i ty piszesz dalej. Nie, uważam że taka dyskusja powinna sie toczyc jawnie. To nie pierwszy taki przypadek na tym forum. Kilku ludzi których już tu niema( a szkoda) opuściło nasze forum z takiego powodu. Może trzeba coś zmienic?
"Czy autor poczuł się dotknięty przez dane słowo czy nie mało mnie to interesuje" widzisz tobie to zwisa ale może kogoś innego to interesuje. Może to tobie należy się reprymenda i ostrzeżenie.
"znów zwrócę uwagę będzie prowadził głupią dyskusję dostaniesz warna za niedostosowanie się do regulaminu tak od tego tu jestem ;]" Tak to na pewno mnie zamknie, i znowu bedziesz mógł kształtowac to forum według swoich norm.
Jak długo na tym forum bedzie sie odstraszac ludzi, nie denerwuje cie to że wiekszośc ludzi opuszcza na stałe to forum po kilku mieś. Jak myślisz oni rezygnują z akwarystyki? Odpowiem ci, wcale nie są na innych forach . Dlaczego, sam sobie odpowiedz . Moim zdaniem częśc z nich odeszła z powodu denerwujących odpowiedzi miedzy innymi Twoich.
Nie chce odchodzic z tego forum, jednak nie moge siedziec cicho . Nie jestem z takiego gatunku ludzi.
Ciekawe co teraz zrobisz przemyslisz to co napisałem? Walniesz warana? Czy zmienisz tresc, lub usuniesz wpis. Np za zaśmiecanie wątku kolegi, za co serdecznie przepraszam.

Awatar użytkownika
deXter
Moderator
Moderator
Posty: 15791
Rejestracja: 7 grudnia 08, 23:29
Lokalizacja: Grójec

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: deXter » 24 lipca 14, 13:09

Tu sobie będziesz mógł pisać dowoli
Wiesz doskonale, że nie chodzi o słowo popieprzony ale tego Ci już nie udowodnie bo zamiast zostawić słowo i przemalować je na czerwono, albo usunąć, ale zrobić sobie printscreena to po prostu przegwiazdkowałem ;] Tak mój błąd

Co do odchodzenia ludzi z forum hmm jak ktoś bardzo chce się nie stosować do regulaminu to dostaje warna
Skoro robi dalej po swojemu jak Ty bo dla Ciebie ogólnie przyjęty wulgaryzm nie jest przecież wulgaryzmem to zabawę w czerwony pasek kontynuujemy ;]

Wiec zastanów się do czego dążysz?
Bo ja na siłę nikogo nie będę wywalał z forum bo mam takie widzi mi się ba ostatnio nawet za bardzo na forum nie siedzę.
Jeszcze tak btw ta dużą część ludzi, która odeszła z forum założyła sobie swoje i żyje w swoim bajorku gratuluje im podejścia bo odeszli tylko dla tego, ze mieli dość dziecinady panującej na forum, tam trzymają się za buźki i nikomu to nie przeszkadza :)
Aigel pisze:deXter, jaki ty cham jesteś


http://instagram.com/dexsuj_pierc <--FOLLOW ME!
Estimative Index
Nawozy Blue-Line kocur stuffik dla naszych chwastów

aquapsychol
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 548
Rejestracja: 11 stycznia 14, 17:26

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: aquapsychol » 24 lipca 14, 14:00

Może zmień nazwe na inną "O rzekomym przeklinaniu , sobiepaństwie moda i jednym z powodów opuszczania forum przez ludzi". Bo może ty pisałes o klnieciu ja pisałem o czymś zgoła innym. I moim zdaniem rozmowa nie dotyczyła jednego słówka.
A tego nie wymyśliłem że przeniesiesz niewygodną rozmowe do działu który prawie wszyscy olewają. Mogłeś od razu dac na wysypisko. Lepszy jesteś od komunistycznej cenzury a słyszałem że oni umieli zamykac sprawy :D

Dokładnie to było "lekko pieprzniety" lub "lekko popieprzony" i chyba to ty próbujesz mi coś wmówic , ale jak sam mówisz usunąłeś dowody.

Dobra i tak nic nie wskóram, na koncu sam zapomne co pisałem albo bede mógł przeczytac jakies przeinaczone wypowiedzi.
Nimniejszym proszę o usuniecie mojego konta z tego forum, kto bedzie chciał może mnie znaleźc pod tym samym nickiem.
Powodzenia i nara

g64
Narybek
Narybek
Posty: 52
Rejestracja: 30 maja 14, 19:29

Re: O przekleństwach słów kilka

Postautor: g64 » 25 lipca 14, 19:56

zastanówcie się,obydwoje poczytajcie co znaczy stwierdzenie PYCHA,w gębie każdy madry

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość