Co mamy oprócz rybek ?

Awatar użytkownika
Dawid
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1404
Rejestracja: 16 lutego 10, 18:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Dawid » 3 września 15, 09:01

Siostra przywiozła była na wsi u rodziców męża. Cały szary jest z czarnymi akcentami. Mi tam kot zwisa nie przepadam, tyle co łazi koło mnie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Fatty » 3 września 15, 10:28

Rozumiem, że mając akwarium bez pokrywy, do pokoju nie wpuszczasz? ;) Ale by wiosłował :P
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
Dawid
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1404
Rejestracja: 16 lutego 10, 18:05
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Dawid » 3 września 15, 11:37

Izba zamykana na cztery spusty ;)
Obrazek

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: abiba » 26 września 15, 17:09

Posiadam.
Wróć. Moja żona posiada kota, rasy kotka, rasy czarnej, rasy ze schroniska, rasy małe kocie.

...

Powinienem też dać ostrzeżenie za plagiat - brak źródła - ale daję tylko za wulgaryzmy /Hunter
Ostatnio zmieniony 26 września 15, 22:42 przez abiba, łącznie zmieniany 2 razy.

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: abiba » 26 września 15, 22:25

To usuń to - mi sie o wydało zabawne ale skoro w gusta nie trafiłem ... trudno
po twoich pop;rawkach to tylko smieć - i tak tego nie idzie przeczytać

A źródło - a cholera wie - dostałem to na maila.

ps
Ok - potem to jakoś przeedytuję żeby nie raziło

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Fatty » 27 września 15, 07:13

Ja się rozweseliłam :D Faktycznie, gdzieś na to wcześniej natrafiłam, ale nie miałam czasu się wgłębiać wtedy. Piękny obraz emocji ludzkich :D
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Hunter » 27 września 15, 08:22

Sam usunąłeś.
Nie twierdzę, że mało śmieszne... Mnie też rozbawiła sytuacja czytając ją gdzieś tam w sieci pierwszy raz, bo mimo użytego języka było to zabawne. Na przyszłość wstawiając tekst z co drugim słowem wulgarnym po prostu je lekko wycenzuruj. Zasady na forum obowiązują i dobrze je znasz, bo nie jesteś tu od wczoraj.

Wymagamy tylko kultury, czy to tak dużo? ;)
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: abiba » 27 września 15, 12:12

Tak - usunąłem bo doszedłem do wniosku że moje poczucie humoru oraz zakres tolernacji zupełnie nie przystaje do tego towarzystwa .
Uważam że to czerwone co dostałem, dostałem niezasłużenie ale nie ja tu ustalam zasady .
Ponadto ten tekst w oryginale jest świetny a te wulgaryzmy są piękne w tym wydaniu .
Szkoda że nie posłuchałeś prof. Miodka właśnie o wulgaryzmach :)
...
Doczytałem że OT też może być karalne ale zaryzykuję :)
Szkoda że moderatorzy cały swój autorytet wykorzystują do tropienia błedów jeżykowych róznej maści które to są nierzadko spowodowane albo np koncentracja na merytorycznym aspekcie wypowiedzi albo banalnym błedem klawiaturowym a nie reagują na ewidentne kretyńskie określenia ot choćby z ostatnich postów "dioda LED" lub "dioda smd"
Z innych dziecdzin jest tego więcej ale to nie ja jestem moderatorem:)
Dlaczego o tym wspominam? a choćby z powodu porównania różnych forów i dostrzegam zadziwiającą zależnośc : tam gdzie pisownia schodzi na drugi plan tam prym wiedzie fachowość i doświadczenie w dyskutowanej dziedzinie a tam gdzie bawimy sie w ortodoksyjne formy tam częściej dochodzi do pieprzenia o niczym albo w kółko macieju o tym samym



aha :
PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KTÓRZY PRZECZYTALI MÓJ POST A JEGO TREŚĆ SPOWODOWAŁA ZGORSZENIE I (CO GORSZA) DEMORALIZACJE
zAPEWNIAM JEDNOCZEŚNIE ŻE ZASIANE ZGORSZENIE NIE BYŁO MOIM ZAMIAREM

amen

Awatar użytkownika
Hunter
Administrator
Administrator
Posty: 11854
Rejestracja: 25 stycznia 09, 17:25
Lokalizacja: NW
Kontaktowanie:

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Hunter » 27 września 15, 13:54

abiba pisze:Dlaczego o tym wspominam? a choćby z powodu porównania różnych forów i dostrzegam zadziwiającą zależnośc : tam gdzie pisownia schodzi na drugi plan tam prym wiedzie fachowość i doświadczenie w dyskutowanej dziedzinie a tam gdzie bawimy sie w ortodoksyjne formy tam częściej dochodzi do pieprzenia o niczym albo w kółko macieju o tym samym

Zatem nie pieprz Macieju o niczym tylko skup się na merytorycznej części swoich wypowiedzi. I miej świadomość, że moderatorzy przymykają częściej oczy na błędy językowe różnej maści, które to nierzadko spowodowane są koncentracją na merytorycznym aspekcie wypowiedzi, zwłaszcza jak widzą błędy typu "jeżykowych", "dziecdzin", "macieju", co w ogóle ciężko przeczytać, a przeglądarka krzyczy jak zwariowana podkreślając wyraz na czerwono (jeśli masz problemy z pisaniem to polecam).
Ja dostrzegam zupełnie inną zależność, a bywam na nie jednym forum i nie tylko o tematyce akwarystycznej. Tam gdzie piszą byle jak i niedbale tam powstaje wylęgarnia tak zwanych hejterów i zjadaczy wszystkich rozumów, którzy nigdy w życiu nie mieli do czynienia z omawianym tematem, a są pierwsi do dyskusji. Widać to przede wszystkim po grupach na Facebooku, gdzie nie ma zupełnej kontroli nad formą przekazywanej informacji, jej merytorycznego aspektu i rzetelności. Tu mamy zasady i wymagamy więcej - jak dotąd to Ci nie przeszkadzało ;) I całe szczęście, że nie jesteś moderatorem, który reagowałby na ewidentne kretyńskie określenia choćby z ostatnich postów "dioda LED" lub "dioda smd", gdyż obawiam się, że zostałbyś sam na forum, ba, nawet musiałbyś sam siebie karać choćby za tak kretyńskie określenia jak przypisywanie cech "absorbowania rożnych związków z wody" przez węgiel aktywny, bo pomiędzy właściwościami absorbującymi a adsorbującymi jest znacząca różnica i powie Ci to każdy chemik, niezależnie jaką funkcję pełni i niezależnie od wiedzy jaką posiada lub nie na temat jakichś tam diod ;) Naprawdę tego chcesz, żebyśmy czepiał się głupot? Być może dla Ciebie wulgaryzmy to głupoty, widocznie inaczej postrzegamy kulturę wypowiedzi.

Zatem przyjmij krytykę na klatę jak facet a nie dyskutuj w temacie, który do tego celu nie jest przeznaczony. Odsyłam do działu "o forum", jest tam taki przyklejony temat, który powinien Cię zainteresować "zażalenia na pracę Moderatorów", zwłaszcza jeśli uważasz iż ostrzeżenie zostało wlepione niesłusznie. Dalsza dyskusja na tematy nie związane z głównym wątkiem tego tematu będą przenoszone na wysypisko.

Zatem kontynuując temat.
Hunter 13 listopada 2013 pisze:Strona wcześniej Ketapand 20 września, a tak wygląda dziś:
Obrazek
:P

A tak to wygląda dziś:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Trochę go lato przypiekło, bo był na balkonie, a wiadomo słońca było sporo. Mam nadzieję, że przez zimę odżyje :ok:
Neon Innesa piszemy wielką literą, podobnie jak Endlera, Ramireza, Blehera i inne nazwy ryb pochodzące od nazwiska.
Ponadto "Innesa" piszemy przez dwa "n" i jedno "s".

Moje akwaria:
1. Czterdziestka-piątka
2. Było LT, jest CW:

Zapraszam na Oficjalny FanPage naszego forum! Kliknij "Lubię To!"

Cykl azotowy w akwarium- w pigułce

Inspirujesz I Fascynujesz
Obrazek
Obrazek

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: abiba » 27 września 15, 14:16

abiba pisze:amen

kiler1984ww
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 547
Rejestracja: 19 stycznia 08, 18:01
Lokalizacja: Ostr wlkp

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: kiler1984ww » 21 października 15, 18:07

co mamy to malunki, obrazki na ciele


http://i1132.photobucket.com/albums/m56 ... wtxqdq.jpg



http://i1132.photobucket.com/albums/m56 ... ndybkt.jpg



posiadam jeszcze kilka innych ale nie w tenacie wody
380L>>
http://www.aquaforum.pl/viewtopic.php?p=340909#340909


260L >>Kiryski
100L >>Raki krewetki ślimaki
60L >>Raki

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Dhuz » 23 listopada 15, 10:45

Obrazek
Obrazek
Miłośnicy kotów śpią. Wklejajmy ślimaki i karaczany ._.

Patryk1009
Ryba
Ryba
Posty: 175
Rejestracja: 23 lipca 15, 22:23

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Patryk1009 » 23 listopada 15, 14:21

Ale ślimor ;-)
Nie masz przypadkiem pustych muszel? hehe

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Dhuz » 27 listopada 15, 10:49

Patryk1009 pisze:Ale ślimor ;-)
Nie masz przypadkiem pustych muszel? hehe


Ni, ten maluch tutaj ma ledwie 4 miechy :P Za jakieś 3-5 lat może zostawi coś po sobie.

Awatar użytkownika
Greek
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3620
Rejestracja: 25 sierpnia 08, 16:05
Lokalizacja: Kraków

Re: Co mamy oprócz rybek ?

Postautor: Greek » 27 listopada 15, 11:21

Zawsze można skonsumować :P
/
Przeciwko despotyzmowi, zatykaniu ust i wkładaniu w nie niewypowiedzianych zdań.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości