Wakacje

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Wakacje

Postautor: Aigel » 20 czerwca 04, 13:18

Wlasciwie chcialem sie z wami porzegnac, to znaczy wyjerzdzam na 4 miesiace ina forum bede bywal sporadycznie, mam nadzieje ze przynajmniej raz na tydzien wpadne. Jade do Tahoe (USA Nevada, na program W&T), mam nadzieje ze beda to udane wakacje, ale zobaczymy. Oczywiscie mam zamiar zobaczyc troche akwarystycznych stanow.
A wy co robicie w wakacje?
Do uslyszenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Wakacje

Postautor: Aigel » 24 czerwca 04, 21:36

Widze ze cos sie zforum zwalilo i sie posty pokasowaly, niestety nie mam czasu posprawdzac, szczesliwie dolecialem i wlasnei jestem w Tahoe.
Milych wakacji
Obrazek

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Wakacje

Postautor: mala_lady_pank » 6 lipca 04, 20:17

Również życzę miłych wakacji wszystkim :)
Aigel to Ty nieźle sobie pozwiedzasz :mrgreen:
Jeśli chodzi o mnie to praktycznie dziś przyjechałam na 1 dzień do domu, bo jutro muszę być w moim mieście, a tak to cały czas siedze w górach :) Posiedzę tam jeszcze to końca tego tygla, a potem planuje wyjazd nad morze :) W sierpniu mam nadzieję uda mi się odwiedzić kilka miast w pogoni za pewna trasa koncertową :mrgreen: A we wrzesniu zobaczymy :mrgreen:
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Wakacje

Postautor: Hawk » 11 lipca 04, 23:38

Ja z kolei wpadłemprzelotem na 3 dni do domu :D ale od czwartku powinno mnie nie byc na jakies 3 tygle :) najpierw z ekipa na 7 dni w teren a potem heja nad jeziorka i laba... :mrgreen:
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości