Co robimy w wolnym czasie ;)

Awatar użytkownika
Marnes
Narybek
Narybek
Posty: 43
Rejestracja: 28 grudnia 07, 19:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Marnes » 29 grudnia 07, 12:13

Muzyka (klasyczna,rock,jazz) tworzenie, słuchanie. Czytam, jeżdżę na rowerze, rolkach. Nuda jak u bojownika w sklepie.
Ostatnio zmieniony 8 marca 15, 10:15 przez Marnes, łącznie zmieniany 1 raz.

chomiczek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 567
Rejestracja: 6 marca 07, 14:34

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: chomiczek » 29 grudnia 07, 17:05

Ja w wolnym czasiw wychodze na dwór i kompa urzywam, naukaaa....To tak na codzień ;-)
W weekend jeżdże konno.
Na wakacje różnie ,ale najczęściej to jakies obozy konne

Awatar użytkownika
Kamil 17
Ryba
Ryba
Posty: 258
Rejestracja: 7 listopada 07, 15:55
Lokalizacja: Wręczyca

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Kamil 17 » 30 grudnia 07, 20:59

Ja w wolnym czasie ( o ile go mam ) czytam Harry'ego Pottera, zajmuje się grafiką konputerową ( kiedyś robiłem na zamówienie nagłówki, avatary i inne dodatki na blogi, ale z tym zarwałem bo za bardzo mnie wciągło ) często się też uczę ( przynajmniej próbóję pojąć tą debilną fizykę ) rysuję... zwykle to szkice zamków, pałaców, ogrodów i innych tego typu rzeczy ( raz moje pierwsze działa zakopałem pół roku temu w ogródku, a wcześniej zabespieczyłem wkładając w koszulki, a teraz nie wiem gdzie są bo chciałbym je odkpać, a wszystko zarosło się trwą ) hmm... a gdy mam nadmiar czau to uprzykszam życie moim byłym przyjaciołą, poza tym jeżdże na roważe.

[ Dodano: 2007-12-30, 21:03 ]
Jeszcze oczywiście chodzę do gimnazjum :evil:
Request is simple, he needs something that prompt his inspiration ;)

Tłumaczenie z j. ang. na j. pol.

Prośba jest prosta, on potrzebuje czego ś co pobudzi jego natchnienie ;)

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Jaro69 » 15 marca 08, 00:17

Kamil 17 pisze:Ja w wolnym czasie...

...ściągam zdjęcia nieswoich akwarii i umieszczam je na forum jako własne ;-) ,hehe, to juz historia.

Jeśli chodzi o mój wolny czas to poświęcam go pracom domowym. Moje hobby to gotowanie, gotowanie i gotowanie. Lubię pitrasić potrawy kuchni światowej: uwielbiam kuchnię meksykańską, azja (ale nie tylko chińszczyzna), po trochu Ameryka Południowa i arabska.
Dużo czasu spędzam przy kompie i w necie. Kiedy jestem w pracy nie mam dostępu do internetu (no nie do końca, ale komunikacja satelitarna to nie to samo ;-) ).
Lubie też pomajsterkować i b.dużo czasu (choć ostatnio nie mam kiedy) poświęcam swoim zwierzakom. Od czasu do czasu pogrywam na swoim ukochanym instrumencie: saksofon. Kiedyś nawet "półzawodowo" grałem w zespołach, niestety zawód wykonywany zmusił mnie do zakończenia "kariery" :ok:

makuvip1
Ryba
Ryba
Posty: 230
Rejestracja: 5 stycznia 08, 19:27

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: makuvip1 » 15 marca 08, 11:39

Ja w wolnym czasie chodzę na siłownie.Treningi 3 razy w tygodniu, oprócz tego gram w piłkę nożna.Obstawiam bukmachera i wygrywam :D:D:D Oczywiście opiekuję się moimi rybciami.Dużo siedzę na komputerze i TV.
No a w weekendy wychodzę z kolegami na polq.Teraz będę chodził na mecze naszej dryżyny.

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Tomek83 » 15 marca 08, 13:34

makuvip1 pisze:Dużo siedzę na komputerze i TV

to chyba musisz być dosyć lekki, bo inaczej... :twisted:

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Jaro69 » 15 marca 08, 14:15

Tomek23 pisze:makuvip1 napisał/a:
Dużo siedzę na komputerze i TV

to chyba musisz być dosyć lekki, bo inaczej... :twisted:


Ale się ubawiłem
:lol: :lol: :lol:

c.d. ubawu:
makuvip1 pisze:Obstawiam bukmachera i wygrywam

A jaką dyscyplinę sportu uprawia bukmacher? ;-)

Awatar użytkownika
Macqea
Narybek
Narybek
Posty: 43
Rejestracja: 6 marca 08, 18:45
Lokalizacja: Olkusz

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Macqea » 15 marca 08, 17:43

Ja w wolnym czasie gram w tenisa ziemnego jak i w stołowego oczywiście gram też na kompie i oglądam TV , ale oczywiście także sprzątam i uczę się!!! :ok: :ok: :ok: :ok:

[ Dodano: 15 Marzec 08, 19:19 ]
A ja sobie biegam po lasach!!!Nawet 1 miejsce miałem w powiatowych biegach przełajowych
Klas 6 w roku szkolnym 2007/2008 / , a niestety 28 w wojewódzkich bo mnie goście z kosili!!!! :zly1: :zly1: :zly1: :zly1:

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Tomek83 » 15 marca 08, 21:27

Macqea pisze:z kosili

niemożliwe, a może jednak Cię skosili?? Tak czy siak chyba pozbawili Cię pewnej części ciała(dla ułatwienia dodam, że tej na samej górze, co po niektórym służy tylko do noszenia czapki albo kaptura).

Awatar użytkownika
Jaro69
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11419
Rejestracja: 22 stycznia 08, 15:36
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Jaro69 » 15 marca 08, 22:27

Tomek23 pisze:niemożliwe, a może jednak Cię skosili?? Tak czy siak chyba pozbawili Cię pewnej części ciała(dla ułatwienia dodam, że tej na samej górze, co po niektórym służy tylko do noszenia czapki albo kaptura).

ObrazekObrazekObrazek
Kocham internet i to forum :!: Przecież to lepsze od kabaretonu. Obrazek

Awatar użytkownika
artur_89
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3735
Rejestracja: 15 lipca 06, 21:04
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: artur_89 » 15 marca 08, 22:32

Haha, faktycznie lepsze nawet od kabaretu Ani Mru Mru :impra:

Awatar użytkownika
Kin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 511
Rejestracja: 5 marca 08, 21:11
Lokalizacja: Wolbrom

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Kin » 31 marca 08, 20:23

Ja interesuje sie komputerami, grami komputerowymi, sprzętem komputerowym i wcale ogólnie komputerami. Bardzo lubię komputery, ponieważ komputery są takie komputerowe i w ogóle fajne. Umiem już włączyć komputer i wyłączyć komputer. Ostatni sciągłem na mój komputer, taka super komputerową grę na komputer, ale mój komputer nie chce jej uruchomić.


A tak na poważnie:
To lubię czasami pojeździć na rowerze, głównie to do sklepu i z powrotem, ale zawsze :D Bardziej interesuje mnie e-sport (dla tych co nie wiedzą, co to, to jest pół i profesjonalna gra w gry na PC i konsole, oczywiście tylko te co maja tryb multi) Ja nie gram dla forsy, hmm.. szczerze to za słaby jestem, ale ogromną przyjemności mi to sprawia, a czasami tam w lokalnych turniejach można coś wygrać, przynajmniej się nie męczę, jak na rowerze... (jeszcze 9 miesięcy, i koniec z jadzą rowerem... bo będzie prawko :D:P) No i oczywiście od niedawna interesuje się akwarystyką. Tak mniej więcej to co lubię robić... ta i zapomniał bym uwielbiam Anime :P Jak ktoś nie wie co to to są to japońskie filmy animowane, najczęściej o tematyce ninja, i walk. Nazywane inaczej shogunami (chyba nie pomyliłem się)

Pozdrawiam Was Kin :*
Linkin Park 4ever :P
_________________
63L Aqua Dom
1+2 Betta splendens
6 Rasbora heteromorpha
4 Corydoras aeneus

22L Ampularia Street
5x Ampularia (mała)

Awatar użytkownika
Domin1234567890
Ryba
Ryba
Posty: 209
Rejestracja: 16 stycznia 08, 23:20
Lokalizacja: Jeleśnia/Żywiec

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Domin1234567890 » 28 kwietnia 08, 21:08

no ja to ciągle kursuje na rowerku lub moim ogarku 200, czasami jestem na forum, dużo czasu poświęcam na oglądanie mojego aqua, ucze się czasami i to wszystko
pozdro

Awatar użytkownika
kolacz
Ryba
Ryba
Posty: 423
Rejestracja: 15 czerwca 08, 17:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: kolacz » 2 lipca 08, 21:34

Widzę,że nie tylko ja interesuję się ASG :D.Ja może nie mam jeszcze tak wspaniałego sprzętu jak kolega wyżej,ale kiedyś może to się zmieni.Mój karabin to M6 black eagle(oczywiście sprężyna,ale jeszcze bez dodatków i malowania,a przydałaby się chociaż luneta:D),planuję kupić jakiś pistolet gazowy berettę pewnie.Ciuchy ogólnie mam (moro WP)i osprzęt(manierki,menaszki,bagnet,latarki,kominiarkę,okularki,tylko nie mam siatki maskującej,maski gazowej bo pożyczałem i dobrych butów).

Jak mam czas również wędkuję i czasami gram rekreacyjnie w piłkę nożną.

Kiedyś 4 lata grałem na keyboardzie(chodziłem do szkoły muzycznej Yamaha),ale niestety jakoś nie weszło mi to w krew na tyle żebym gdzieś teraz grał.

Awatar użytkownika
dawidw
Narybek
Narybek
Posty: 92
Rejestracja: 23 lipca 08, 21:29
Lokalizacja: Marki,Warszawa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: dawidw » 27 sierpnia 08, 22:43

No to ja jeszcze powiem;)
jam w wolnym czasie(którego od 1 września będzie bardzo mało... :twisted: ) to zajmuje się robieniem stronek internetowych jedno z moich dzieł niedługo będziecie mogli oglądnąć:))) no jeszcze fotografią(jak ktoś chce moje fotki pooglądać to zapraszam http://www.photoblog.pl/dawidw ),akwarystyka,fotografia,muzyka,informatyka it's my life...hehehe...:)
Low-Tech 80l,Low-Tech 450l
Zapraszam na Serwis Low-Tech

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości