Co robimy w wolnym czasie ;)

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Elmo » 6 kwietnia 05, 15:55

Witam w kolejnym z moich wspaniałomyślnych postów ;) co ludziska porabiacie w czasie wolnym ;) ja osobiście glownie smigam na rowerku lub zajmuje się modelarstwem ;) no oczywiście jeżeli mam towarzystwo w postaci przedstawicielki płci przeciwnej to mało mam wolnego czasu :D .... (ale ostatnio wujek elmo jest sam :cry: )

A to wujek Elmo podczas jednej z wycieczek w nature :D i złapał żabke :P

Obrazek

Pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Dave » 6 kwietnia 05, 16:14

Elmo, z skad Ty bierzesz pomysly, na rozmowy w Hyde Parku? :lol:

W wolnym czasie gram w gry komputerowe, kombinuje w akwarium, jezdze na desce, lub rowerze gorskim (strasznie ciezkim, wiem, bo kiedys mnie przygniutl, gdy jezdzilem po dawnej zwirowni, jest na niej pelna dolow o stromosci, od 55*. Od tej chwilii planuje kupic nowy rower, bo hamulce nie wytrzymaly tamtego wypadku) lub pisze na forum. W zasadzie nie mam zbyt duzo wolnego czasu, ale zawsze umiem je samodzielnie zorganizowac.

Elmo, a co ty kleisz? Jakies modele z gotowych czesci, czy sam, czesci robisz z czegos tam? Ja tez kiedys kleilem, ale potem pieniadze wydawane na modele przeznaczylem na akwarium.

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Elmo » 6 kwietnia 05, 16:35

A tworze sobie takiegu typu rzeczy ;) ponizej nienkore z moich dzieł ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Pozdrawiam 8)

Awatar użytkownika
aajaa
Ryba
Ryba
Posty: 256
Rejestracja: 23 lutego 05, 15:29
Lokalizacja: W-wa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: aajaa » 6 kwietnia 05, 18:44

Fajne, super :D
Ja w wolnym czasie siedzę przy kompie, ale mam bardzo mało wolnego czasu,skutecznie mi go córka zajmuje, i jeszcze się to pogorszy bo wracam do pracki i będę miała młynek :twisted:

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Tomekł » 6 kwietnia 05, 19:26

Elmo, to nie żabka tylko ropucha szara-gatunek pod ochroną tak jak wszystkie polskie gady i płazy, ale o tym to pewnie nikomu nie musze przypominać :) . A ja w wolnym czasie jeżdże na rowerze, grzebie w ogródku lub przy oczku wodnym albo przy akwa, lubie tez chodzić po sklepach ogrodniczych i zoologicznych :D
Moje akwaria:
72l - Kuchenne rewolucje
27l - Gupikowo
25l - Krewetkowe wzgórze
200l - Ameryka Centralna

Awatar użytkownika
Izka:-)
Ryba
Ryba
Posty: 324
Rejestracja: 10 listopada 04, 18:39
Lokalizacja: Kraków, Polska

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Izka:-) » 6 kwietnia 05, 19:46

Ja najczęściej to gram na kompie albo spotykam się z kumpelami. Poza tym to prawie codziennie jeżdżę po okolicy ok. 2 km na rowerku, często chodzę do lasu. Jednak akwarystka to moje jedyne hobby, któremu poświęcam tyle czasu :D

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: ciosek » 6 kwietnia 05, 20:02

hmm... wolnego czasu mam ostatnio niewiele, gimnazjum, 3 klasa, testy za pasem, jeszcze wyciaganie ocen... istny koszmar:(. Ale teraz jak jest ciepełko biore sie ostro za siebie ;) (spałem sie troche na zime) czyli rowerek, siłownia itp. Ogólnie to najwiecej czasu poswiecam na nauka (niestety niezalezne ode mnie, uwierzcie to mi naprawde ni sprawia przyjemnosci ;P), sport, akwarystyka no i bezmyslne myslenie o niczym leżąc na łóżeczku i patrzac w sufit (niezbyt budujace a jednak :P). Ostatnio szukam sobie jakichś nowych zajęć, zainteresowań itp, zobaczymy co z tego wyniknie.

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: mala_lady_pank » 6 kwietnia 05, 21:23

1.Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka,
2.gapienie się na akwa,
3.komp,
4.jakaś impreza gdzieś kiedyś z kimś 8)
5.koncerty (a co się z tym wiąże 1-2 dniowe wypady z paczką po miastach i miasteczkach 8) )
6.tv
7.zakupy

i chyba tyle :) Kolejność przypadkowa :P

Niestety wolnego czasu mam bardzo mało ( a szczególnie przed sesją :evil: ), ale na pkt.1,2,3 i 5 zawsze się on znajdzie :)
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

Awatar użytkownika
kuba!!!
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1880
Rejestracja: 7 września 04, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: kuba!!! » 7 kwietnia 05, 12:23

Czesc.
To teraz ja.
Muzyka rock-owa (Nirvana, The doors, Iron maidan itp.)
bezczynne lezenie oraz (ty nikogo nie zaskocze) jazda na rowerze :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Dave » 7 kwietnia 05, 13:03

Zapomnialem jeszcze o drugim najwazniejszym hobby. Robie papierowe repliki broni. Nie smiejcie sie, to nie sa jakies pistoleciki z jednej kartki papieru. Najpierw powiekszam rysunek w paincie, jakiegos konkretnego modelu do rozmiarow naturalnych. Potem to drukuje i przyklejam na karton. Potem wycinam 5, 7 lub 9 identycznych grubych arkuszy. Potem w srodkowych wierce otwory na lufe, wyjowane magazynki. Kiedys tego nie robilem, lub robilem czesciowo, ale teraz proboje wlozyc tam maly silniczek, ktory obcierajac o cos bedzie wydawal, jaki dzwiek. Oczywiscie, jego obwod elektryczy zamykalby spust. Mam juz takie repliki: MP5k, MP5A3, M4 R.I.S, pracuje nad PSG-1 i SWD. Jeszcze troche sie zejdzie, bo strasznie to duze (128 cm dlugosci)

Elmo, super te "modele". Rozwieszasz je po calym domu, czy zbierasz w jdnym miejscu? Jakiej sa one wielkosci?

Tomekł, jak jestes taki specjalista, to powiem Ci, ze wcale nie wszystkie gady i plazy w Polsce, sa pod ochrona. Zaba woda nie jest prawnie chronione (wedlug moich podrecznikow od przyrody) :lol: .

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Hawk » 7 kwietnia 05, 15:02

Witam...
Ja w wolnym czasie trenuje AirSoft w Team'ie Delta. Czyli pozoracja pola walki ( cqb, zielona oraz taktyka zielona ) .
Obrazek

Obrazek

Drugim moim hobby, głównie nocnym :P to Americas Army ( www.americasarmy.com ) . Gra sieciowa nie do pobicia jak dla mnie... a wile sieciówek już przerobiłem...
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Aigel » 9 kwietnia 05, 11:58

Ja w wolnym czasie, (ktorego ostatnio mam bardzo malo) lubie czytac gazety, dobra ksiazke, o akwarystyce w szerokim znaczeniu tego slowa nie wspomne, no i oczywiscie wspieranie moja druzyne bezustannym dopingiem ;)

Pozdrawiam
Obrazek

Aquagirl
Ryba
Ryba
Posty: 160
Rejestracja: 11 sierpnia 04, 09:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Aquagirl » 9 kwietnia 05, 17:32

a co to jest wolny czas? ;)


jak juz cos sie znajdzie to:
(zaleznie od pory roku):
windsurfing, carving, rower...
(niezaleznie od pory roku):
ksiazka, muzyka, koszykowka+doping, internet, bounce, fotografia, aktywne szukanie drogi zycia
(ponad wszystko):
akwarystyka


8)
116l: 3*Akara z Maroni, 2*kiryski spiżowe, 2*kiryski Sterby, 3*bocje siatkowane, zbrojnik albinos, zbrojnik niebieski;
52l: neony*10, 1*A.Agassizi,razbora klinowa, Black Molly, 2*kiryski nanusy,3*otoski;

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Aigel » 9 kwietnia 05, 18:08

Aquagirl, co to jest bounce?, a i zwrot "aktywne szukanie drogi zycia" tez nie jest dla mnie w pelni jasny :)
No i jeszcze koszykowka+doping tu takie pytanko jakiej druzynie :wink:

Pozdrawiam
Obrazek

Aquagirl
Ryba
Ryba
Posty: 160
Rejestracja: 11 sierpnia 04, 09:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Aquagirl » 9 kwietnia 05, 19:40

Aigel, bounce to clubbingowanie od czasu do czasu ewentualnie pomelanzowanie ze znajomymi tu czy tam ;) "balety" - jak ktos woli inaczej ;)

"aktywne szukanie drogi zycia" - aktualnie robie duzo roznych rzeczy. niektorzy mowia, ze uciekam przed czyms. ja mowie, ze probuje roznych roznosci, zeby moc wybrac to, w czym bede sie doskonalic :D

"koszykowka+doping" - jako wychowanka Czarnych Koszul i hali na Konwiktorskiej pozostaje przy KSP POLONIA. plus ostatnio sledze wyniki LKS LKS LODZ <niestety w play out'ach sa :( >

Pozdrawiam 8)

p.s. a Ty kogo wspierasz?
116l: 3*Akara z Maroni, 2*kiryski spiżowe, 2*kiryski Sterby, 3*bocje siatkowane, zbrojnik albinos, zbrojnik niebieski;
52l: neony*10, 1*A.Agassizi,razbora klinowa, Black Molly, 2*kiryski nanusy,3*otoski;

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości