Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Lubicie szkołę ??

Czas głosowania minął 14 czerwca 04, 21:28

Tak
1
9%
Pó³ na pó³
5
45%
Nienawidze
5
45%
Uwielbiam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Awatar użytkownika
kamila
Ryba
Ryba
Posty: 314
Rejestracja: 17 września 04, 12:29
Lokalizacja: Stockholm

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: kamila » 10 czerwca 05, 20:44

HMMMM tak sobie to czytam od poczatku i troszke mi sie smiac zachcialo. Dziewczyny ciesza ze srednich 5 czy tam 5,1 czy 5,001 ju sie zgubialam bo to bylo takie skolmplikowane :lol: ,Hawk twierdzi ze w sredniej szkole jest ciezej ( i oczywiscie ma racje) ale i on pewnie bardzo byl zadowolony jak w 6 klasie mial takie ocenki. Teraz tez mozesz byc z siebie dumny - i dziewuszki niech tez sie ciesza. Ale powiem Wam ze dopiero na studiach bedzie ciezko - choc czasem szczescie a nie zadna wiedza decyduje o ocenie :).
Ale przed sesjami jest naprwade bardzo ciezko choc jak sie trafi na "czuba" to jest roznie.

Kiedys odpowiadalam z jesdnego przedmiou-koles zadawal 1 pytanie z calego roku i na tej podstawie wystawail ocene (chore nie??). Kiedy doszedl do mojego naziska to zadal pytanie-nie znalam odpowiedzi -powiedzial ze niem mam pojecia o czym mowie i kazal pojawic sie na poprawce. Po zajeciach byla 10 min. przerwa-sprawdzialam w ksiazce odp. na pytanie,ktorego nie znalam i poszlam po przewie na zajecia a tym gosciem do innej grupy. I wiecie co -zadal mi to samo pyt. a ja odpowidzaialm - Cudnie zna pani temat, 5 -prosze indeks. Mialam farta,to fakt ale czy to nie chore??????

Ale Wam dobrze z ejuz macie spokoj-ja dopiero w lipcy bronie pracy i strasznie sie boje :oops: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:

Awatar użytkownika
akwakamas
Ryba
Ryba
Posty: 468
Rejestracja: 21 kwietnia 05, 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: akwakamas » 11 czerwca 05, 14:27

Witam:)


No wreszcie zbliżają sie wakacje :ok:

Umnie już są oceny wystawione, może nie są najlepsze ale przynajmniej sie starałęm :wink:

J. polski - 3
Matematyka - 3
J. niemiecki - 4
Fizyka - 3
Chemia - 4
Biologia - 5
Historia - 5
Geografia - 4
W -F - 5
Informatyka - 6
Plastyka - 6
Muzyka - 5
WOS - 4

Przynajmniej nie musiałem chodzić poprawiać z różnych przedmiotów tak jak zeszłego roku :oops: w zeszłym roku zapóściłem sie z chemi, fizy, gery i niemca i musiałem chodzić poprawiać żeby mieć 3 :oops:

[ Dodano: 2005-06-11, 14:29 ]
Zapomniałem napisać - średnia wychodzi 4,4 :| mi pasi :wink:
Wodne Światy...
To co uwielbiam...
To co kocham...

Awatar użytkownika
Monikaaa
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 668
Rejestracja: 4 lipca 04, 15:23

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Monikaaa » 11 czerwca 05, 14:57

A ja w pzryszłym tygodniu mam sesję. I nijak nie mogę zabrać się do nauki. A egzaminy co 2 dni - pn, śr, pt. :evil: :evil: :cry: Ale minie przyszły tydzień i laba...do lipca. Bo od lipca praktyka. :?

Awatar użytkownika
Izka:-)
Ryba
Ryba
Posty: 324
Rejestracja: 10 listopada 04, 18:39
Lokalizacja: Kraków, Polska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Izka:-) » 11 czerwca 05, 16:04

Ocenki wystawione, ale do rady zatwierdzającej jeszcze tydzień, więc lepiej nie ryzykować z wagarami :D Ja w tym roku wylądowałam z niezłymi, ku moim zdziwieniu, ocenami. W ogóle sie nie uczę mam 4,3 troche 5, czasami trafi się 6 ale nauczyciele i tak stawiają mi 5 i 6 bo mnie lubią, oto moje ocenki :
Plastyka -6
Przyroda - 6
Polski - 6
angielski - 6
matma 5
wf 5
historia 5
technika 5
muzyka 5
niemiecki 5
Wakacje tuż tuż, więc chyba wiecie czy gdzieś wyjeżdżacie? Jajadę na 2 tygodnie do francji, już nie mogę się doczekać :ok:

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Dave » 11 czerwca 05, 17:24

Mam 5,3, same piatki i szostki z informatyki, matematyki i historii. Bez problemu mialbym 6 z przyrody (no wiecie, wiedza akwarystyczna sie przydaje), ale mnie nauczycielka nie lubi.
Mi pasuje. Jade w poniedzialek do Danii, bo wygralem konkurs z matmy.

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: A-kara » 11 czerwca 05, 18:44

Yyyy...Czytam ten post i normalnie wyć misię chce....Nie wiem tylko czy ze śmiechu ,czy mam płakac i wyć.... :mrgreen: Hmmm....To co mówił Hawk....Swięta prawda... :mrgreen: :mrgreen: Koniec 3 gimnnazjum średnia 4,5(w najlepszym wypadku) możecie mnie skopac , z chemii ledwo wyciągnęłam sie na 3. Hihiihi...ale ze mnie tłumok :lol: Wiecie....to zalezy tez jakich ma sie nauczycieli...ja szkoły poprostu...hmmm...nie trawie :mrgreen: ....A co do podstawówki....dziewczyny....z czym wy tu wyskakujecie...Średnią 5,5 to i ja wtedy miałam....Ach...miło powspominac :roll: ...Dave, ... teraz masz tyle zapału...ja miałam tak samo...Zobaczysz , jak ci to gwałtownie zgaśnie w 2 gimnazjum , hehe...Ja jeszcze w Pierwszej gimnazjum nie miałąm zadnych trój an świadectwie , średnia 4,75.A teraz?Żal odwłok , że tak powiem sciska :|
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
rhonin
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 05, 13:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: rhonin » 11 czerwca 05, 20:45

NO tragedia troja na koniec!! I musialem chodzic na poprawki zeby nie miec wiecej troji. Ale w porzadku byle do piatku. Wakacje i juz mozna olac szkole :ok:
###### www.realmsfantasy.fora.pl - Nowo powstale forum o Fantasy ZAPRASZAM! #####

###### www.cichlid.fora.pl - forum o pielegnicach. ZAPRASZAMY!! ######

Awatar użytkownika
wiewiorka
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 31 grudnia 04, 22:25
Lokalizacja: SoPoT

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: wiewiorka » 12 czerwca 05, 08:23

Ehh...czasy podstawówki i gimnazjum...to było coś...
Totalny luzik 8)

Ale w LO nie jest tak źle! Jestem na bio-chem-fiz-ang i jest fajnie :D
Jakoś w tym roku specjalnie się nie przykładałam do nauki i no średnia 4,6 :? (1 raz bez paska,ale to i tak w miarę przyzwoita średnia)
lub 4,5 jak zawale sprawdzian roczny z biologii,który jest we wtorek a ja jeszcze nawet zeszytu nie otworzyłam :shock:

[OT] Jeśli ktoś jest z Trójmiasta to polecam V LO w Gdańsku-Oliwie na ul.Polanki
Super szkoła! Ale zapowiada się zmiana nauczycieli i zobaczymy co będzie w przyszłym roku :?

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Hawk » 12 czerwca 05, 10:28

wiewiorka, Ja jeszcze na liceum nie narzekam ;)
Jest ok :)

Takie pytanko moje OT trochę, jeździsz rekreacyjnie czy sportowo :> ?
Ja jeździłem jakieś 4 lata WKKW :)
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Dave » 12 czerwca 05, 16:37

No, moze. Nie chce zapeszyc, ale gimnzjum chyba z taka srednia wytrzymam. No w koncu przezwisko "geniusz" do czegos zoobowiazuje. Niby to ladnie brzmi, ale wszyscy wypowiadaja to z taka zloscia i zawiscia w glosie, ze az wlosy deba staja.

Najgorszy jest taki jeden kretyn z gimnazjum, srednia nieco powyzej 2.0. Ciagle krzyczy, ze "komputer we lbie idzie", a jak mu odpowiadam, ze dobrze, ze nie kielbie we lbie, to i tak nic nie rozumie. Ciekawe, jak mozna zyc gdy ma sie IQ ponizej 55, jak on.

Awatar użytkownika
lukasz
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 798
Rejestracja: 28 stycznia 05, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: lukasz » 12 czerwca 05, 16:57

Gimnazjum może być.Mnie to bezprzerwy się pytają czy pomogę im na sprawdzianie a ja im na to że nie bo nie chcę!!!!Nazywają mnie słownik języka angielskiego:)
As águas de Ámérica do Sul s&atilde;o bonitas para mim e eu amo-o :).


CZAS PRZEBUDZENIA :) .

Awatar użytkownika
A-kara
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1760
Rejestracja: 5 marca 05, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: A-kara » 12 czerwca 05, 18:27

Ja nic nie tego , ale....no dobra co ja was będę straszyć ,pogadamy za kilka lat ... :twisted: Ja tez kiedys byłam taki kujonek...Ach jak dobrze ,że juz nie jestem :roll: Dave, zycze ci tego ,zebys wytrzymał z taką średnią....naprwade szczerze ci zycze...wiewiorka, masz konia?!
A long time ago, we used to be friends...
Antonio Banderas... <3 Twoja ja :> :* ...

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: ciosek » 12 czerwca 05, 18:58

hmm... a więc... Dave,lukasz nie obraźcie się, ale z takich się śmieją w gimnazjum :), a szczególnie w 3-eciej klasie z takich co sciagac nie dadza :). Wiem to na przykładzie własnej klasy... w gimnazjum warto nawiązać miedzyklasowe kontakty... m.in w celu dowiedzenia sie co bylo na sprawdzianie :). My teraz w 3-eciej klasie mamy dobre uklady i praktycznie wiemy co było na sprawdzianach, i co bedzie i pytania które były... rzadko n-le zmieniaja pytania :).
JA w tym roku wyciągnąłem rekordową/życiową/kosmiczną średnia... 5.28/5,35.
Gera 5
Polak 4
matma 5
hira 5
fiza 5
biola 5
chemia 5
anglik 6
plasta 6
muza 6
infa 6
w-f 6
techna 5/6 (od tego zalezy średnia)
wos 5

Ech te znajomości międzyklasowe... :) Ech... ale wydaje mi sie ze nie umiem na takie oceny... nie myście że kuje.

U nas padły w budzie wśród trzecich dwie średnie 6.0 wiem tylko że jedna dziewczyna kuje codziennie 5-8 godzin dziennie .... no comment, zboczenie (P.S tyle co ona dziennie ja sie ucze w tydzien może :P)

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Hawk » 12 czerwca 05, 20:26

Oj widze, że powracamy do sytuacji sprzed roku :D Ludzie wrzućcie na looz.
Nie będę powtarzał swojego wywodu bo znowu zostanę zrównany z ziemią przez szalonego 13latka ;) bez obrazy dla nikogo :)

Zamiast robić przegląd średnich i ocen to powiedzcie co porabiacie w wakacje :) ?
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
akwakamas
Ryba
Ryba
Posty: 468
Rejestracja: 21 kwietnia 05, 20:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: akwakamas » 12 czerwca 05, 21:05

HAWK ma racje :wink:



Ja w pierwszy miesiąc wakacji jade nad morze do Ustki :D
W drugi miesiąc wakacji jade do Zakopanego ( uwielbiam góry :wink: )

Jeszcze kolega wyjeżdza nad jezioro z rodzicami i chcą mnie zabrać ale niewiem gdzie to jest dokładnie :roll:


PS. Mam nadzieje że wakacje wyjdą super tak jak co roku :wink:


Pozdrowienia :ok:
Wodne Światy...
To co uwielbiam...
To co kocham...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości