Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Lubicie szkołę ??

Czas głosowania minął 14 czerwca 04, 21:28

Tak
1
9%
Pó³ na pó³
5
45%
Nienawidze
5
45%
Uwielbiam
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Idzikowski » 31 grudnia 04, 22:26

rafał -----> święte słowa ... achhhhhhhhhh te licea :czacha:

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Dave » 11 lutego 05, 15:13

Dzis zaczalem ferie. Wiem, ze wielu z nas w tej chwiili chodzi nadal do szkoly, a ferie ma juz za soba, ale zapytam i dzsiaj? Jakie macie plany na te ferie, jesli juz sie wam skonczyly to, czy gdzies wyjezdzaliscie? A i jak z ocenami na koniec semtru. Ja dostalem 5.1.

michal111
Ryba
Ryba
Posty: 342
Rejestracja: 7 grudnia 04, 16:55

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: michal111 » 11 lutego 05, 19:53

Ja mam świetny plan całe ferie przed kompem albo akwarium ;]

co do średniej to 5.0 :evil:

Dzis zaczalem ferie. Wiem, ze wielu z nas w tej chwiili chodzi nadal do szkoly, a ferie ma juz za soba


Takie jest życie my najdłużej czekaliśmy :lol:

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Hawk » 11 lutego 05, 20:26

No i replay proszę Państwa :lol: . ja mam jeszcze piękn i cudowne 2 dni ferii :) A potem szkółka :) No ale mówi się trudno żyje się dalej ... :D
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Locter » 12 lutego 05, 00:21

hehehe, ja też mam feryjki nareszcie :lol:
Tylko, że 15 książek czeka na moim biureczku do przeczytania :x
No i przygotowania do maturki, więc nie będe miał wesoło raczej :twisted:
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: mala_lady_pank » 12 lutego 05, 11:13

Nio....ja też mam ferie :) Zdałam wszystkie (tzn.2) egzaminy i do 20 lutego mam wolneeee, nareszcie!!! Ta sesja strasznie mnie wykończyła (współczuje serdecznie tym co mieli przykładowo 10 egzaminów!!!!!!! :zdziwko: ) i odpoczynek jest dla mnie jak dar z nieba :mrgreen: Prawdę mówiąc jeszcze nigdy ferie tak mnie nie cieszyły jak teraz :D

Pozdrawiam :wink:
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

Awatar użytkownika
Wildtom
Ryba
Ryba
Posty: 291
Rejestracja: 31 lipca 04, 11:27
Lokalizacja: Ślonzok

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Wildtom » 12 lutego 05, 13:21

chyba dlatego tak jest z tym LO ze w podstawowie i ginazjum nauczyciele zawsze probuja jakos "wyciagac" z ucznia jak najlepsze srednie. w LO (a w moim wypadku technikum) bajka sie skonczyla - traktuja cie jak doroslego czlowieka, tak samo jak na studiach, na zasadzie - Ty tu przylazles, ja cie nie prosilem, wiec sie ucz bo to z jakimi ocenami skonczysz nasza szkole to tylko Twoja sprawa. moze to tylko moj punkt widzenia, ale u mnie w szkole wlasnie tak bylo. tam nikt nie wyciagal nikogo na sile na wyzszy stopien tylko kazdemu kropili to na co sobie caly rok szkolny "zapracowal"

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Dave » 12 lutego 05, 14:43

Wildtom, a mi sie nie podoba cale to wyciaganie pod koniec roku na lepsze srednie. 5.1 to srednia, jaka uzyskalem bez Zadnego poprawiania sie pisania dodatkowych sprawdzianow itd. Ja ma kolezanke, ktora miala 4.0. na semstr, a 5.1 na koniec roku, tylko dlatego, ze ze wszystkiego sie na koniec poprawia. Przez to tworzy sie dysproprcja miedzy uczniami bardzo dobrymi, a srednimi.

michal111
Ryba
Ryba
Posty: 342
Rejestracja: 7 grudnia 04, 16:55

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: michal111 » 12 lutego 05, 17:22

Dave, Umnie koleś miał same pałły i skończył ze średnią 3.9 :lol:
Bo każdy nauczuciel się zlitował i dał mu 3 albo nawet 4 :zly:

Awatar użytkownika
mala_lady_pank
Narybek
Narybek
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 04, 11:53
Lokalizacja: Kraków

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: mala_lady_pank » 12 lutego 05, 18:26

A ja Wam powiem, że oceny w szkole bardzo często są niesprawiedliwe i bardzo często nie odzwierciedlają tego co się umie. Ktoś może mieć bardzo wysoką średnią a tak naprawdę mało co z danego przedmiotu wiedzieć (przykładem jestem ja - z historii jestem totalnie zielona, nie lubiłam nigdy tego przedmiotu, a na koniec 4 klasy miałam.....5 ---> bo facio naciągał jak tylko mógł [mimo to go nie lubiłam :P ] ) a ktoś inny może mieć tą tróję, ale umieć naprawdę dużo... z tym że z oceną mu się nie poszczęściło... Różnie to bywa....
Tylko że te różnice poźniej mogą wyjść bardzo łatwo...Tak jak było u mnie w tym roku akademickim ---> był konkurs świadectw i podostawali się ludzie najlepsi (czyt. z najlepszymi ocenami). Teraz widać jednak kto tak naprawdę jest dobry w biologi i rzeczywiście miał zasłużoną ocene na świadectwie, a kto miał tą 5 "na fuksa". Ludzie powoli się wykruszają.......
A jeszcze bardzo dużo zależy od nauczyciela......jeśli jest fajny - nie ma problemu, jeśli natomiast jest świrnięty(tu mogłabym podać dużo przykładów z mojego L.O :P ) to wtedy z ocenami może nie być najlepiej, to jaką się ma ocenę, w dużym stopniu zależy też od szczęścia.
Dlatego, mimo iż zawsze byłam i jestem ambitna, ocenami tak za bardzo się nie sugeruję już :wink:

Choć nie przeczę, że kto ma wysoką średnią napewno jest zdolny :wink:

Pozdrawiam i życze powodzenia! :)
ktoś znów wczoraj mówił mi: "trzeba przecież KOCHAÆ coś by ŻYÆ!"

Awatar użytkownika
Wildtom
Ryba
Ryba
Posty: 291
Rejestracja: 31 lipca 04, 11:27
Lokalizacja: Ślonzok

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Wildtom » 12 lutego 05, 20:31

tez nie bazdzo, bo niektorzy na przyklad maja umysl "scisly", inni np bardziej humanistyczny ... i jedne przedmioty, a wlasciwie oceny z nich psuja te lubiana druga polowke. w dalszych klasach wylazi stara prawda ze nie ma ludzi - omnibusow. kazdy jest dobry z tego w czym jest dobry a jak przedmiot komus nie lezy to "i Swiety Boze nie pomoze" :)

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Locter » 15 lutego 05, 01:10

Wildtom - świeta racja. Ja np. mam same pałki z matmy, za to z polaka jestem (skromnie mówiąc oczywiście :lol: ) debeściak :D Nie mówie, że jestem jakąś wybitną jednostką, ale w szkole nr. 1 z ortografii, podobnie z gramatyki i bogactwa językowego - moja nauczycielka na każdym kroku stara się mi to uświadamiać. Za to z matmy - mówie, nie czaje praktycznie nic, a jak już czaje to po wielu chwilach żmudnego wkuwania...
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Dave » 15 lutego 05, 07:03

Jestem ze wszystkich przemiotow najlepszy w klasie (z wyjatkiem muzyki, bo nienawidze spiewac :zly: ). Ale na mnie uwiezla sie nauczycielka od przyrody. Pyta mnie prawie na kazdej lekcji, choc jak bilogia ti i trche o antamii ryb, wiec musi sie starac, aby mnie zlamac. Choc, ja tematy o zyciu ryb lubie najbardziej to ona przerabia je z nami tylko dlatego, ze w ksiazce dla nauczycieli ma napisane, ze to wazne. Ona, wciaz mowi, ze WSZYSTKIE ukwialy zyja w symbiozie z rakami pustelnikami. :zly: To niezle musza byc te raki, skoro nosza na sobie tez ukwialy o srednicy ponad 1 m.

Awatar użytkownika
rhonin
Narybek
Narybek
Posty: 63
Rejestracja: 10 maja 05, 13:29
Lokalizacja: Poznań

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: rhonin » 10 czerwca 05, 18:32

Siema!!

teraz znowu zblizaja sie wakacje wiec mozna reaktywowac temat :mrgreen:
koncze 3 klase gim. i to byl najgorszy rok od 8 lat chodzenia do szkoly!! Pierwszy raz mam 3 na koniec roku!!
###### www.realmsfantasy.fora.pl - Nowo powstale forum o Fantasy ZAPRASZAM! #####

###### www.cichlid.fora.pl - forum o pielegnicach. ZAPRASZAMY!! ######

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Szkola ( nareszcie odpoczynek )

Postautor: Hawk » 10 czerwca 05, 18:52

koncze 3 klase gim. i to byl najgorszy rok od 8 lat chodzenia do szkoly!!
heheheh poczekaj poczekaj 1 liceum jest z lekka bardziej ciekawa niż 3 gim :mrgreen:
Pierwszy raz mam 3 na koniec roku!!
przygotuj się na więcej w liceum hehe ;)
Nie odbierz mnie źle w liceum jest już ciekawie, z resztą liceum to jest ciekawy rozdział życia ^^ a jakie dziewczyny :P
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość